Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Marec , 2024, 09:42:33
Strán: 1 2 [3] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Skladby pre klasickú gitaru  (Prečítané 14269 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
sakura
nováčik
*
Príspevkov: 42



« Odpoveď #30 kedy: 02. Júl , 2006, 17:55:33 »

ferdinand carruli..mame ho v knihe...kamarati sa bud smeju na tom abo sa im jeho skladby zdaju byt zlate.....mmm co ja viem try it
Zaznamenané
zdendo
nováčik
*
Príspevkov: 14


|classical guitar|


WWW
« Odpoveď #31 kedy: 15. Marec , 2007, 10:35:22 »

Fúúha La Catedral je veľké sústo.... To už musíš byť fakt vydretý  Žmurk Ja by som doporučil nejaké jednoduché skladby od Sorra... al. ten spomínaný Carulli... Žmurk La Catedral je ale nádherná skladba, čo by som dal zato aby som to zahral...Inak niekto spomínal predtým že či to hrá dakto trsátkom...chcel by som to vidieť trsátkom zahraté  Som za vodou kámo
Zaznamenané

"I can't think of words. I feel no emotion about anything. I don't want to laugh or cry. I'm numb-dead inside." Nick Drake
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #32 kedy: 15. Marec , 2007, 18:46:17 »

Fúúha La Catedral je veľké sústo.... To už musíš byť fakt vydretý  Žmurk Ja by som doporučil nejaké jednoduché skladby od Sorra... al. ten spomínaný Carulli... Žmurk La Catedral je ale nádherná skladba, čo by som dal zato aby som to zahral...Inak niekto spomínal predtým že či to hrá dakto trsátkom...chcel by som to vidieť trsátkom zahraté  Som za vodou kámo

Hej hej La Catedral je pecka, ja to prstami zahram v pohode, len ked to clovek tri styri dni necvici, tak pri druhom opakovani temy mi odchadzaju prsty.  ?§!. Myslim, ze brnkatkom to nemusi byt az tak tazke, len si na to clovek musi sadnut a spravit si poriadne tu pravu ruku pre trsatko{predsa je to dost rychlo}.  Ja som skusal hrat tu zakladnu temu a vcelku to islo... Popiskujem si   Som metlak
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
zdendo
nováčik
*
Príspevkov: 14


|classical guitar|


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 15. Marec , 2007, 19:20:06 »

Predpokladám že Asturias od Albeniza nie je problém pre teba  Žmurk To je taká skladba pre konzervatistov fajná ....
Zaznamenané

"I can't think of words. I feel no emotion about anything. I don't want to laugh or cry. I'm numb-dead inside." Nick Drake
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #34 kedy: 19. Marec , 2007, 16:01:19 »

Predpokladám že Asturias od Albeniza nie je problém pre teba  Žmurk To je taká skladba pre konzervatistov fajná ....


Tuto skladbu som nehral, ale mozno ju doma mam... no nie som konzervatorista, tak to mozno nie je pre mna...  Som metlak Na zdravie!
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 2 [3] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.