Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 15:13:10
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kde sehnat Fatfinger? A zda to pomůže?  (Prečítané 2422 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« kedy: 20. Február , 2006, 09:57:31 »

Měl bych dotaz, potřeboval bych malinko přidat přirozené basy svojí baskytaře...
Dostal jsem typ na takovou tu věcičku, která se upevňuje k hlavě nástroje, čímž jí zatíží a dodá hmotnost, což má za následek vyšší sustain a snad ty basy. Oficiálně se to jmenuje Fatfinger, ale nevím zda to není jen konkrétní označení produktu, který vyrábí Groove Tubes. Připadá mi to moc drahý, na kus pochromovanýho kovu, navíc se to tady v ČR pořadně nedá sehnat.
A od jinýho výrobce jsem to nenašel.

Takže, pokud o něčem víte, neváhejte a dejte vědět. ČR nebo SK by bylo fajn.

Naposledy upravil subroofer, : 20.02.2006 o 10:01

Naposledy upravil subroofer, : 20.02.2006 o 10:50
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1 kedy: 20. Február , 2006, 10:15:29 »

http://cgi.ebay.com/Groove-Tubes-Fat-Finger-for-Guitars_W0QQitemZ7389869258QQcategoryZ7266QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #2 kedy: 20. Február , 2006, 10:49:45 »

No, Roberto, já spíš myslel, kde u nás (vás), teda v ČR nebo SK... Protože z USA ani VB to brát nebudu. Maximálně, a to je poslední možnost - Německo. Jinak těch webů zahraničních je mraky (abych nebyl za pitomce).
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #3 kedy: 20. Február , 2006, 13:02:12 »

Teď jsem sehnal jeden u CZ firmy, stojí 1635,- Kč, paráda co?
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #4 kedy: 20. Február , 2006, 13:07:07 »

co mas proti eBayu? mozes to mat za polovicnu cenu, tak jdi do toho.. ja na eBayi nakupujem prakticky furt. :)
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #5 kedy: 20. Február , 2006, 13:54:01 »

No, kromě toho, že tam je k dispozici jen jeden a to kytarovej a ještě zlatej (potřebuju na basu a chrom), tak vůbec nevim jak tam nakupovat. Jednou jsem to zkoušel, ale chtělo to číslo mezinárodní kreditky, kterou nemám...
I tak by cena basového byla ca. 30 USD + poštovné...

Klidně napiš, jak tam nakupuješ, je fakt, že by se mi to hodilo...
V německu to maj za 30 EUR + poštovný, takže nevim...
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 20. Február , 2006, 14:53:31 »

ja mam totizto kreditku :-) ked som nemal, posielal som prachy bankovym prevodom alebo v obalke.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #7 kedy: 21. Február , 2006, 07:46:36 »

No, kdyby nebyla jiná možnost, atk to asi nějak udělám, jenže já jsem pohodlnej, a za pohodlnost se platí.
Spíš bych nejdřív potřeboval testnout, zda to vůbec pomůže... Huh!
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #8 kedy: 21. Február , 2006, 07:52:12 »

to je druha vec.. potrebujes to vobec? za take prachy si mozes kupit nejaky starsi kompresor, ktory ma podobnu funkciu, nie?
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
subroofer
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #9 kedy: 22. Február , 2006, 14:13:16 »

Nevim, s kompresory nejsem moc kamarád. Moc jsem jich teda nevyzkošel, ale nějak jsem měl vždycky pocit, že mě brzděj nebo něco. Kašlu na prachy, když to přijde tak to přijde. Když to nebude vyhovovat, tak to prodám no. Není to zas tolik, abych z toho vyšiloval...
Zaznamenané

kimi the neophyte
m u s i c i a n ~&~ c o m p o s e r
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.099 sekund, 22 otázok.