Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
21. September , 2024, 18:26:01
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Clesta Arte - The first jam  (Prečítané 19691 krát)
0 užívateľov a 5 Hostí prehliada túto tému.
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #45 kedy: 11. Apríl , 2004, 13:01:26 »

zdravím Tlakošov :o)) .Mal som tú česť jamovať s chalanmi z CA a poviem Vám sú to umelci ale ešte umelecky nevyzretý myslím, že najmladší účastníci tohto fóra, ale geniálny mám sa čo teda učiť.Keď sa vypracujú budú to skvelý muzikanti a už teraz v pohode zahanbia každého z nás si píšte...Asi 1x v živote som mal svalovicu na prstoch a odkedy som videl źuba hrať kžudne nespím.
Zaznamenané

tatko fóra
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #46 kedy: 13. Apríl , 2004, 19:43:42 »

Hehe guitman :-)
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #47 kedy: 14. Apríl , 2004, 05:20:04 »

Ti dám hehe ak to kvôli tebe zavesím na klinec bude pio srande mám riadnu depku asi sa to nikdy nenaučím si mi urobil riadny škrt som síce čakal bombu doprostreh čela.(dostal ju ale niekto iný :o)) ) a ja som dostal bombu po prstoch kurňa proste treba na to talent alebo to vydrieť ale prečo práve ja buuuuuuuuuuuuuuuu
Zaznamenané

tatko fóra
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #48 kedy: 14. Apríl , 2004, 05:52:51 »

Guitman cvic ten sweep,to je dolezite a s metronomom vzdy.Nchapem to s tou bombou do prostred cela.Kto ju dostal?
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #49 kedy: 14. Apríl , 2004, 08:13:18 »

a čo ďuriho hrča od mojej gitarky?
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #50 kedy: 14. Apríl , 2004, 14:08:48 »

Neboj, tu bomba do cela som prezil, je to v pohode!
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #51 kedy: 14. Apríl , 2004, 18:27:44 »

mohli by ste skusit tu vec s kapelou na predaj co ide na markize. dnes osm to pozeral. boil tam aj volaky quer.. men z lm. mozno ich poznate. kapely sa odprezentuju, tie dobre postupia dalej a ta co vyhra v hlasovani ludi nahra cd a dostane klip. ani v jednom z toho vyssie menovaneho nemate konkurenciu, takze by ste sli na isto. a boli by ste v telke. nema zmysel sa zatajovat v skusobni ked na to mate. no nie? a ja budem vasim managerom:)
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #52 kedy: 14. Apríl , 2004, 19:27:43 »

To je dobry napad, mali by ste to skusit, nic nemozete stratit.Mat tak dobru kapelu isiel by som aj ja.....hmmmmmmmm..... Ale aj tak radsej doma tvrdo pilujem.:D
Zaznamenané

Keep rockin´
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #53 kedy: 16. Apríl , 2004, 10:18:08 »

hej.. pozeral som to .. quarreling meni mali hrozny zvuk.. neviem co im tam s tym porobili (maju mesa/boogie atd normalne) clesta arte v KNP? prosim nie. by ste vydeli ako by ich (vas) tam zvozili. ver tomu. najskor by zacali s tym, ze nemaju spev, potom by prisiel volaky jopo a povedal by, nieco v tom zmysle, ze maju taky a taky styl a to si on ceni, ale to nestaci atd.. oni chcu kapelu doslova na predaj, nieco na com by sa mohli vydavatelstva prizivit a predavat to v edicii markiza :D tolko moj nazor na KNP. sranda to je, ale oni chcu jednoduchu pop ladenu muziku.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #54 kedy: 16. Apríl , 2004, 10:39:33 »

Citácia
Originally posted by martinln hej.. pozeral som to .. quarreling meni mali hrozny zvuk.. neviem co im tam s tym porobili (maju mesa/boogie atd normalne) clesta arte v KNP? prosim nie. by ste vydeli ako by ich (vas) tam zvozili. ver tomu. najskor by zacali s tym, ze nemaju spev, potom by prisiel volaky jopo a povedal by, nieco v tom zmysle, ze maju taky a taky styl a to si on ceni, ale to nestaci atd.. oni chcu kapelu doslova na predaj, nieco na com by sa mohli vydavatelstva prizivit a predavat to v edicii markiza :D tolko moj nazor na KNP. sranda to je, ale oni chcu jednoduchu pop ladenu muziku.
Do KNP sme uz v minulosti posielali(s Clesta Verde). Nebolo to este na urovni TFJ, ale zhruba podobny styl, jeden song so spevom, jedna isntrumentalka.No, a nic, neozvali sa. Oni nepotrebuju kvalitnu hudbu(netvrdim ze nasa je,ale rozhodne nieje komercna) oni potrebuju nieco, co sa lahko preda na trhu (pamatate na [dzigoli] - neviem ako sa pisu:)) Podla mna to bol uplny humus. Suhlasim s Tebov, martinln
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #55 kedy: 16. Apríl , 2004, 13:09:22 »

Ale bola tam aj jedna dobra kapela tusim Pross&Cons, ci ako sa to pise-ti sa mi lubili, len ten spevak nevedel spievat:D, gitary boli dobre podla mna.
Zaznamenané

Keep rockin´
Hosť
« Odpoveď #56 kedy: 16. Apríl , 2004, 17:47:14 »

Citácia
Originally posted by gunner Ale bola tam aj jedna dobra kapela tusim Pross&Cons, ci ako sa to pise-ti sa mi lubili, len ten spevak nevedel spievat:D, gitary boli dobre podla mna.
No jednoznacne najlepsi z tych, ktori tam boli, to je fakt
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #57 kedy: 16. Apríl , 2004, 18:32:34 »

mame vsetci pravdu:) . jopov nazor, ze co by povedal by mohlo byt kazdemu ukradnute. niekto kto povie vetu ''boli tam nejaky fasa d.j`s z celho worldu a setovali cely night, bolo to cool, potom sme vsetci chillovali a potom som sa zobudil'' (to bol len priklad) nema vahu. ale boli by ste v telke a ludia nie su az taky vymeteny. pros&cons su totalne nepredajny, uplne ich cely cas ignorovali, s toho co jopo a jeho spolok bobrov povedali si robili srandu a aj tak vyhrali. lebo hlasovali ludia. ale fakt je ze by vas tam zrejme nevybrali. kebyze hej, tak to mate v kapse. treba sa proste nejak preniest cez jopa:)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #58 kedy: 25. Apríl , 2004, 18:49:22 »

henry toth robi s ludmi ktorych by ste najradsej ogrcali. lenze keby s nimi nerobyl tak by nemal prachy a ja by som nemal doma jeho cd. proste je to jeho praca ktorou si zaraba na svoje zaluby a potreby. najdite si peknu sexi spevacku a spravte par jednoduchych songov o laske. budete dostavat 50 za koncert a kazdy budete mat svoje studio a nahravat si co sa vam paci a potom zase do roboty. po case ked budete mat 30 sa z vas stanu kapacity a budete si robit co chcete.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #59 kedy: 25. Apríl , 2004, 19:47:44 »

Citácia
Originally posted by marian henry toth robi s ludmi ktorych by ste najradsej ogrcali. lenze keby s nimi nerobyl tak by nemal prachy a ja by som nemal doma jeho cd. proste je to jeho praca ktorou si zaraba na svoje zaluby a potreby. najdite si peknu sexi spevacku a spravte par jednoduchych songov o laske. budete dostavat 50 za koncert a kazdy budete mat svoje studio a nahravat si co sa vam paci a potom zase do roboty. po case ked budete mat 30 sa z vas stanu kapacity a budete si robit co chcete.
Tak presne s takymto nazorom nesuhlasim! Sexi spevacku, piesne postavene na tonike,subdominante a dominante, slova ""laska a ou jee"" a slava je nasa... :) hehe,lenze ja (my) nerobime hudbu pre slavu. Je samozrejme ze keby nas to v dalekej buducnosti zivilo, boli by sme nesmierne radi, ale ked sa uz snazime robit hudbu, tak budem robit to, co sa nam paci.Je nieco ine spolupracovat za peniaze. Keby niekto z nas dostal ponuku odohrat turne s,...ja neviem IMT smile za 100 000 (:), to je nieco ine.V zmysle-jednorazovy zarobok.Ale dostat sa na vrchol slovenskych ""prestiznych"" hitparad s piesnou typu ""Medvedik,myslim od U.K.N.D,ci tak volako""...ani nahodou
Zaznamenané
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 23 otázok.