Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 11:23:04
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Uvolnenie ruky  (Prečítané 6480 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #15 kedy: 02. Marec , 2006, 10:54:45 »

Cvic vsetko velmi pomaly!!! Aspon prve dva mesiace. Sustreduj sa na cistotu hry , pekny vyvazeny ton ( ked brnknes UP, musi zniet silovo aj farebne ako DOWN) a pravidelnost (kazdy ton ma v tempe svoj cas znenia a brnknutia) Tony musia byt za sebov hrane viazane, nie \"strapato\".
Co sa tyka krcu v oboch rukach, je to vecou uvedomovania si tohoto javu a pri cviceni (pomalom) sa ho vsemozne snazit vedome odstranovat. Po urcitej dobe dobreho cvicenia a po nadobudnuti istoty v danom cviceni, bude krc ustupovat. Hlavne bud sustredeny, vytrvaly a stale vedome odstranuj technicke chyby. Vela zdaru.B) B)
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #16 kedy: 02. Marec , 2006, 11:45:04 »

hm ten obrazok vypada zaujimavo, ale asi by som sa zbaznil ... :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #17 kedy: 02. Marec , 2006, 11:51:23 »

nahodou je to prca, zistis jak si krivy... Beeee

Naposledy upravil izi, : 02.03.2006 o 11:51
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 02. Marec , 2006, 12:06:29 »

No az taketo bazirovanie na chromatike moze viest k psychickym problemom (u teba mozno, a u susedov urcite), ale ked mas na to gule. Mne uz po dvoch hodinach z toho prepina. Takze hlavne to neprehanat. Beeee
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #19 kedy: 02. Marec , 2006, 12:25:26 »

z vlastnej skusenosti sa mi najlepsi pristup cvicenia , urobit si v nejake podklady v band in a box alebo v hocicom inom kde sa da posuvat BPM a do toho cvicit. samotny metronom je hrozne ubijajuci
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 02. Marec , 2006, 12:43:03 »

Urcite sa da pekne hrat aj bez takych cviceni.
Zaznamenané

izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #21 kedy: 02. Marec , 2006, 15:50:11 »

no psycho to teda je. Hlavne to nebrat ako hlavne vyplnenie casu cvicenia, ale bolo to skor adresovanoe k uvolneniu ruky a ziskaniu istoty a nie sportu pri 200BPM. Hovorim cvicit jedno lick tak 10min nach sa nezamotas.
Zaznamenané
kandown
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 108



« Odpoveď #22 kedy: 02. Marec , 2006, 17:58:14 »

diki mcokrat.. mam co cvicit 4 tyzdne :D.. fakt diki mockrat za rady.. ale kludne piste dalej...
Zaznamenané

. <-----------------------------------------------------------------------------------Tu je bodka :)
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #23 kedy: 01. November , 2007, 20:05:05 »

dnes som si...po pomerne dlhej dobe hrania uvedomil a vsimol jednu vec, ze ked hram v polohe cez vsetky struny, ale aj v inych pripadoch, tak nejak zahadne som uvolnoval a opat pritlacoval na hmatnik palec na lavej ruke(ktory mam predpisovo v strede hmatnika) :D, neviem preco som si to doteraz nikdy nevsimol, ale zistil som, ze ked ho mam stale pritlaceny a pocas hry v jednej polohe s nim nehybem, hra sa mi tak lepsie..
a teda otazka, ak ste si to uvedomili, tak mate stale palec vzadu na hmatniku stale na tom istom mieste ked hrate v jednej polohe a aj rovnako napaty?...
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.08 sekund, 22 otázok.