Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 13:10:48
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vintage zosilovače - Acoustic 160 Tube Head  (Prečítané 58682 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #120 kedy: 06. Jún , 2012, 12:36:50 »

takze normalne to skresluje, neblati sa to, ma to dost gainu a je to konkretne so zretelnym attackom ?

Zvycajne nic zo spominaneho tie Acousticy nemaju, ked sa pytas?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #121 kedy: 06. Jún , 2012, 12:37:44 »

Zvycajne nic zo spominaneho tie Acousticy nemaju, ked sa pytas?  Bavím sa skvele

stevino pisal vyssie, ze sme komunikovali, lebo mal nejasnosti, tak sa teraz pytam, ci uz to hra, ako ma...
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #122 kedy: 06. Jún , 2012, 18:50:50 »

cau Rastik /Rastiš sa mi pači ako to znie ale ak to niekomu vadí dam si povedať / , hej mal som problém lebo som z toho nevedel vytiahnut skreslenie tak som to dal opravárovi - že je to isto pokazene -- na čož mi on po prezretí povedal že som kkt a že len to neviem nadstaviť - a ja že neni možne---- na čož sme šli do skúšobne niečo pokrútil a malo to gainu na predávanie normálne na starých singloch s miernym do-kopnutím SD1 riadny metal , na humbuckeroch som to neskúšal ale musím uznať že naozaj to skresľuje výborne proste nema chybu všetko funguje jedine čo  na tom nejde je hall ale to može bit prepínačom , eminence hra brutálne bicman mi na trojke hlasitosti kričal nech sa dam dole - teda Garde zatial to na 4 12 bednu nevidím , mam jednu staru framus bednu kde su dve rola celestion 100W 8ohmov tak prípadne to tam ešte frcnem ak bude treba ale udajne celestiony sa k EMV nehodia - ozaj čo by sa stalo keby som zapol tu bednu pred tým ako ju zmením na 4ohmy teraz ma 16 a vytup na kombe je 4 alebo 8 - ja viem že by ot nemalo vadit ale pirk - zberatel acoustic  mi písal že to nema robit
takže z mojej strany era trandakou skončila raz ak na to budem mat si kupim Roland JCH z nostalgie ale uznavam lampy forever - aj ked ma to stalo dva roky kšeftou pokial sa mi podarilo k tomuto dopracovat ---- a samozrejme by som tak trocha chcel podakovat aj tomuto foru za to že su tu fakt dobre info a zopar správnych chlapu /aj ked biznis som tu nikdy velmi neukrutil/
Zaznamenané
stevino179
Hosť
« Odpoveď #123 kedy: 06. Jún , 2012, 18:53:21 »

oprava EMV nie eminence , foto a ukážky dodám onedlho je to fakt skvelý amp a je to fakt niečo ine ako Marshal inak to kreslí inak to reaguje a je to o dost komplikovanejšie ale zas variabilnejší ton to bez debaty na tom je 
Zaznamenané
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #124 kedy: 06. Jún , 2012, 19:13:12 »

....hlasitosťou myslíš volume 1, 2 alebo master Huh! ten 12" reprák alebo 2x12" box Ti nikdy nedá ten objem ako poriadny box....jaj a aký hall Huh! veď to nemá hall ale reverb....
« Posledná zmena: 06. Jún , 2012, 19:15:18 od garde » Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
stevino179
Hosť
« Odpoveď #125 kedy: 06. Jún , 2012, 20:36:57 »

tak reverb , trocha ma mrzí že pirk mi nukal 4 12 povodný box s EMV repro za 200e Si píš!!! , bolo to dohodnute a chlap ktorí mal cestu do čiech a mal to zobral cestu odložil a ja saom kupil Music Mana , ten box musel na toto hrat akože inak
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.12 sekund, 22 otázok.