Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Marec , 2024, 23:37:49
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Celomasívna akustická gitara KLEMA GRAND AUDITORIUM  (Prečítané 13163 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« kedy: 02. Marec , 2006, 11:06:40 »

Co dodat, este raz blahozelam k skvelemu nastroju. Je to velmi inspirujuca gitara.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #1 kedy: 02. Marec , 2006, 11:09:52 »

Bol by som rad, keby zareagovali ty ludia, co hrali na mojom nastroji. Nech hodia osobne postrehy, nech to nieje jednostranne. Vopred dik.
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #2 kedy: 02. Marec , 2006, 11:16:29 »

Ja som na nej tiez chvilku hral a zvukovo je fakt krasna. Zahras akord a krasny zvuk a hodinu znie. Ale nakolko nehravam velmi na akustike, tak mi bol dost tvrdy hmanik a do nejakych sol som sa radsej nepustal :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 02. Marec , 2006, 11:20:29 »

Ma strasne cisty a velmi zvonivy ton a skvelu dynamiku. Nech sa akokolvek snazim, ziadne negativum som si na nej nevsimol ani keby som moc hladal. Je to nastroj, ktory cloveka vyslovne nuti sa mu venovat.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 02. Marec , 2006, 11:37:29 »

Aj tu niečo uvidíme, prípadne budeme počuť??? Žmurk
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #5 kedy: 02. Marec , 2006, 15:00:18 »

Pitu recenzia ku gitare uz je tu medzi recenziami na gitary a ako som spominal 25.3. ideme nahravat CD, tak sem hodim ukazky zo studia, nech to ma uroven.Žmurk Žmurk
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 02. Marec , 2006, 23:44:48 »

jojo, na tie ukazky som fakt velmi zvedavy, lebo prvy krat som hral na gitare, co mala taky \"medovy\" zvuk, sranda je, ze pomale frazy s krasnym tonom su velmi pekne zafarbene zvukom gitary, no co treba este dodat, ze na vela gitarach sa hra dobre a zenju aj dobre, ale len brnkatkom. Tuto gitku mozno taktiez pouzit na prstovu hru a vobec nestrati svoju brilanciu, asi tolko...
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #7 kedy: 20. Marec , 2006, 19:10:23 »

Dnes som hodil test s Gibson SJ 200 v predajni MADA. Ten Gibson je velmi podareny kus, cize az na to ako som nadaval na danu SJ 185 v recenzii, plati vsetko, co som recenzke napisal. Zaver-Nedalo sa urcit, ktora gitara je lepsia, lebo ta trieda kde sa obe pohybuju je naozaj vysoka, ale ak mas zbytocnych 124000,- skk kup si Gibson. Ak ich nemas a nezalezi ti na \"logu\" Gibson, ser na to a zavolaj Klemovi. Pre zaujimavost, dnes si na moju gitaru zahral aj Pitu, tak mam aj svedka so skusenostami.Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee Beeee
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #8 kedy: 20. Marec , 2006, 19:49:43 »

Ako presvedceny Gibsonfil ale dufam Dorian, ze ostanes Gibsonom verny aj nadalej a ze tato akustika bola vynimocna nevera Žmurk ha ha ha.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #9 kedy: 20. Marec , 2006, 19:55:59 »

progrocker napísal:
Citácia
Ako presvedceny Gibsonfil ale dufam Dorian, ze ostanes Gibsonom verny aj nadalej a ze tato akustika bola vynimocna nevera Žmurk ha ha ha.

Ja ostavam verny, len radim ostatku gitarofilov k dalsiemu vyberu gitar:woohoo: :woohoo:
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 21. Marec , 2006, 00:56:25 »

Gitara od Klemu je dobrý dôvod byť neverný jednej, akokožvek slávnej, značke. :) Tú Gibsonku som si otestoval vo štvrtok, dnes u Vadima jeho Klemovku a musím potvrdiť, že je to naozaj dobrý nástroj. Aj tá Gibsonka hrá vežmi pekne, nie je tiež o čom. Keby som si mal ale vybrať, vyberiem si Klemu, vyzerá výborne a takisto hrá a cena je neporovnatežná. Ten Gibson hrá výborne, aj vyzerá, len tie kvetinkové vzory sú mierne infantilné.

A v niečom predsa musím Vadimovi oponovať - cena Gibsonky z Mady je 124 900,-  :)
Zaznamenané

swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 21. Marec , 2006, 17:28:07 »

pitu- Dorian uz ratal aj so zlavou Žmurk
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #12 kedy: 29. Apríl , 2006, 21:21:45 »

Pitu napísal:
Citácia
len tie kvetinkové vzory sú mierne infantilné.

Ja som si tie gitary pamatal z klipov a koncertov najprv podla tych kvetiniek :-)), az potom som zistil ze gibson je daka znacka ... ale to bolo many years ago ... a zacal som hrat na gitare.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.