Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 04:55:14
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dolezitost techniky?  (Prečítané 11496 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #30 kedy: 10. Marec , 2006, 12:30:02 »

Jasne Pitu, len som chcel ukazat, ze ako ten typek predtym tak aj Becker su ako si to pekne nazval nevybujačeni teenageri. A co mozme vediet mozno o par rokov o tom chalaniskovi budeme pocut viac. Ak dojde na to co Becker zial nestihol. A to povysit feeling nad taketo onanie...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #31 kedy: 10. Marec , 2006, 12:37:23 »

Jason Becker bol technicky najzdatnejsi gitarista svojej doby, nie vsak na ukor muzikalnosti. Teraz je uplne paralyzovany. Sklada hudbu ocami..
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #32 kedy: 10. Marec , 2006, 12:41:10 »

No ten Becker, aj ked z neho zrovna neserem dokazal svoju muzikalnost, aj cit pre gitaru ako taku na svojich albumoch. Aj ked na tom live to bolo zrovna to, co aj predtym ten chalan, ale bola to spontanna koncertna show. Kdezto ten chalan miesto aby ukkojil svoju frajerku, vyhonil si na gitare pred kamerou a uploadol to na internet. Pride mi to nieco medzi zakomplexovane a uchylne ha ha ha
Zaznamenané
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 10. Marec , 2006, 12:49:51 »

Rastis..kožko \"domácich\" gitaristov také niečo dokáže zahrať? Podža mňa minimum. Prečo by sa niekto nemohol pochváliť tým, že zvládne čosi, čo 90percent gitaristov nevie...úplne v pohode, nikto, asi ani autor, nečaká, že to každý bude žrať. Celá táto téma mi pripadá byť o hžadaní dôvodov prečo technika nieje až taká dôležitá.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #34 kedy: 10. Marec , 2006, 13:04:37 »

Altostratus napísal:
Citácia
...Rastis..kožko \"domácich\" gitaristov také niečo dokáže zahrať?....


To ma vobec nezaujima. Si daj vyhladavat videa guitar, takychto honicov tam najdes viacej. A zopar aj celkom zabavnych typkov. Ja by som postavil otazku, kloko dobrych gitaristov to nedokaze zahrat. A to nie je o hladani dovodov, preco nie je technika dolezita.

Naposledy upravil rastis, : 10.03.2006 o 14:34
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #35 kedy: 10. Marec , 2006, 13:10:04 »

rastis napísal:
Citácia
Ja by som postavil otazku, kloko dobrych gitaristov to nedokaze zahrat.



Mozno tazko povedat(lebo hraju iny styl), ale: Gilmour, BB King, Clapton...
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #36 kedy: 10. Marec , 2006, 13:10:38 »

http://video.google.com/videoplay?docid=6519090800208957805&q=guitar

Napriklad toto osobne ja nezahram, a predsa sa mi to tak nejak javi, akoby ten chalan vobec nevedel hrat na gitaru :)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #37 kedy: 10. Marec , 2006, 13:57:38 »

podla mna tiez nevie :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #38 kedy: 10. Marec , 2006, 14:02:39 »

asi vie hrať, len už nehrá nič iné, lebo je to pod jeho rýchlostnú a technickú úroveň. ja osobne preferujem jednoduché veci. to bude tým, že aj moja technika je vežmi jednoduchá:lol: :lol:
Zaznamenané
dusan uk
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247



« Odpoveď #39 kedy: 10. Marec , 2006, 14:28:43 »

Tak to bola veru riadna sedlacina.absolutne nic v tom nebolo citit.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #40 kedy: 10. Marec , 2006, 16:13:04 »

rastis napísal:
Citácia
Kdezto ten chalan miesto aby ukkojil svoju frajerku, vyhonil si na gitare pred kamerou a uploadol to na internet.


:))
Zaznamenané

midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #41 kedy: 10. Marec , 2006, 16:32:24 »

Aj si niekedy citate to co je pri tych videach? Hra to gitarovy technik z obchodu kt. mimochodom sa mi zda byt nerozcviceny a chalan chcel aby mu ukazal nejake predvadzacky..
K tomu Beckerovi a tomu slajdistovi.. Uvadzate tu take dot opacne EXTREMY. Becker hral cisto exhibiciu - to bolo na  pobavenie publika, s muzikou to nemalo nic spolocne, aj ked malo hlavu a patu narozdiel od toho honica na gauci :) Becker zvladal aj slajd, co sa otom malom povedat neda, zeby vedel zahrat arpeggia, co hovori o jeho univerzalnosti. Keby som mal ist na ich koncert tak sa unudim sa stale to iste dookola... Mal pekny feeling, to je fakt, ale feeling nie je vsetko. Pri jeho sposobe hrania uz bolel chrbat aj mna. O chvilu sa stavi na ortopedii..Aj o tomto je technika - spravny postoj, ekonomicke hranie.
By som povedal ze najlepsi priklad ci je technika dolezita alebo nie je satriani. Ten je technicky tak zdatny ze by tie beckerovky pohral a ma este lepsi groove jak ten mladik so slajdom. Tak ja len tak aby sme furt nestali na jednej alebo druhej strane brehu. Technika je dolezita, hranie bez nej je vycerpavajuce a neekonomicke, na druhej strane bez feeelingu(vyrazu) nehras hudbu, len noty.. A k tej onanii, keby ste vedeli, tak si tiez zaonanujete, nerobte tu z nudze cnost. Napr Vai sa predvadza cely cas, ale pomedzi to robi aj skvelu hudbu.. Žmurk
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #42 kedy: 10. Marec , 2006, 18:05:55 »

MIDLO ZOBUD SA!!Becker nema nic spolocne s muzikou??A Satriany by pohral Beckera z lavou zadnou????ZOBUD SA!!
:blink:
Zaznamenané

I hate commercion
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #43 kedy: 10. Marec , 2006, 18:13:16 »

Metalhead nauc sa citat ha ha ha
Zaznamenané
midnightstranger
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1612


nech sa práši...


WWW
« Odpoveď #44 kedy: 10. Marec , 2006, 20:46:43 »

Metalhead a ty sa prosim Ta nauc pisat. Pise sa Satriani Neser ma! Neser ma!  Som na to strasne strasne strasne citlivy.

A este na margo toho. Neporovnavajte jablka a hrusky. :blink: :blink:
Zaznamenané

Mam na haku ci je niekde gitara alebo nie je ... kaslite na gitary a radsej viac pocuvajte. Žmurk
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.091 sekund, 22 otázok.