Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 22:09:50
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: David Gilmour  (Prečítané 111699 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #270 kedy: 25. December , 2009, 15:27:37 »

Preco hned utocis? Dotkol som sa tvojej modly? Predsa mam usi a pocujem tam hned niekolko pruserov... na to ake ma Whammy vybudovane meno by som cakal nieco lepsie

asdfg neutocim, ak to tak znelo, beriem spat. Whammy nie je moja modla a uz vobec sa ma kritika na nu nedotyka. Ohradil som sa len voci Slovenskej specialite zmiast zo stola vsetko a zakazdym, ak to nie je tvoj pripad, pardon; nebolo to nic osobne. Mna len poburilo, ze tak razantne kritizujes nieco, co si pocul len z videa, co bezpochyby tunajsia specialita je
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #271 kedy: 25. December , 2009, 15:28:17 »

jedine "original" Whammy som skusal cez ext. midi pedal na Digitech GSP2101 a detaily si nepamatam. na G-Majore ale ten efekt funguje a zneje celkom dobre. Gilmourovi dobre neznel, nech uz pouzil hocico.

Mam prave taky pocit ze Gilmour tam pouzil normalny Digitech Whammy pedal. Akurat na neho nejako captavo slapal :).
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #272 kedy: 25. December , 2009, 15:34:29 »

asdfg neutocim, ak to tak znelo, beriem spat. Whammy nie je moja modla a uz vobec sa ma kritika na nu nedotyka. Ohradil som sa len voci Slovenskej specialite zmiast zo stola vsetko a zakazdym, ak to nie je tvoj pripad, pardon; nebolo to nic osobne. Mna len poburilo, ze tak razantne kritizujes nieco, co si pocul len z videa, co bezpochyby tunajsia specialita je

 Na zdravie!
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #273 kedy: 26. Máj , 2010, 18:32:29 »

neviem ci to tu uz bolo rozoberane, no hovori sa ze Hiwatt zosik hra naj do Hiwatt bedni, pricom Gilmour hra/l so svojim Hiwattom aj do Marshall bedni aj do Wem bedni. tak by som sa chcel popytat ze ake ine repra su este vhodne pre Hiwatt zosik, pripadne Sound city zosik. pripadne ake repra sa davali do starych wem bedni?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #274 kedy: 26. Máj , 2010, 18:38:55 »

neviem ci to tu uz bolo rozoberane, no hovori sa ze Hiwatt zosik hra naj do Hiwatt bedni, pricom Gilmour hra/l so svojim Hiwattom aj do Marshall bedni aj do Wem bedni. tak by som sa chcel popytat ze ake ine repra su este vhodne pre Hiwatt zosik, pripadne Sound city zosik. pripadne ake repra sa davali do starych wem bedni?

boze - Progac to tu obmiela uz roky. a ked je konecne trochu klud, tak to zase vytahujes  ?§!. najlepsie zosiky su Acoustic, do hocijakych bedni a vsetko ostatne sa len nejako na to snazi dotahovat  Zdravíčko
Zaznamenané
joey
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1808



« Odpoveď #275 kedy: 26. Máj , 2010, 18:42:47 »

boze - Progac to tu obmiela uz roky. a ked je konecne trochu klud, tak to zase vytahujes  ?§!. najlepsie zosiky su Acoustic, do hocijakych bedni a vsetko ostatne sa len nejako na to snazi dotahovat  Zdravíčko

jak za trest  facepalm
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #276 kedy: 26. Máj , 2010, 18:49:59 »

neviem ci to tu uz bolo rozoberane, no hovori sa ze Hiwatt zosik hra naj do Hiwatt bedni, pricom Gilmour hra/l so svojim Hiwattom aj do Marshall bedni aj do Wem bedni. tak by som sa chcel popytat ze ake ine repra su este vhodne pre Hiwatt zosik, pripadne Sound city zosik. pripadne ake repra sa davali do starych wem bedni?

Vo WEM bedniach mal Fane Crescendo -- tusim 150w Fane repraky, charakterom ako ostatne Fane. Viem, ze na koncertoch pouzival aj pouziva vzdy 3 100w hlavy, takze asi potreboval velku rezervu. O Marshall bedniach neviem co v nich bolo. Inak su vhodne k Hiwattom niektore modely od Eminence ako napr. Crescendo alebo Texas Heat. Potom Weber Thames. O inych moc neviem, ak neratam sucasne Fane, ktore su ale zevraj trochu ine ako tie stare zvukovo a maju udajne menej basov.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #277 kedy: 26. Máj , 2010, 18:50:35 »

najlepsie zosiky su Acoustic, do hocijakych bedni a vsetko ostatne sa len nejako na to snazi dotahovat  Zdravíčko

Ved na tych Tvojich gitarovych Acousticoch dokopy nikto znamy nehral. Bacha na vec kamo!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #278 kedy: 26. Máj , 2010, 18:51:26 »

Ved na tych Tvojich gitarovych Acousticoch dokopy nikto znamy nehral. Bacha na vec kamo!

ty vycitas niekomu diagnozu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #279 kedy: 26. Máj , 2010, 18:52:37 »

Ved na tych Tvojich gitarovych Acousticoch dokopy nikto znamy nehral. Bacha na vec kamo!

lebo su very very rare a hra na ne len NIEKTO  Žmurk
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #280 kedy: 26. Máj , 2010, 18:55:50 »

a hra na ne len NIEKTO  Žmurk


To jest? Žmurk Ale pis len niekoho, kto vypredaval velke saly a stadiony po celom svete.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #281 kedy: 26. Máj , 2010, 18:58:00 »


To jest? Žmurk Ale pis len niekoho, kto vypredaval velke saly a stadiony po celom svete.


ok, z cirej skormnosti na tomto mieste tuto debatu ukoncim  Popiskujem si
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #282 kedy: 26. Máj , 2010, 19:01:10 »

ok, z cirej skormnosti na tomto mieste tuto debatu ukoncim  Popiskujem si

Kurnik a ja som sa tesil, ze si mam aspon konecne s kym pisat.  Je mi do plaču
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
udry
Hosť
« Odpoveď #283 kedy: 26. Máj , 2010, 19:10:54 »

Viem, ze na koncertoch pouzival aj pouziva vzdy 3 100w hlavy,
V 90-tych rokoch používal 6 hlav Hiwatt.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #284 kedy: 26. Máj , 2010, 19:16:59 »

 A niekedy Hajvoty ani nepoužíval    http://www.google.sk/imgres?imgurl=http://www.kitrae.net/music/Gilmour%2520'87%2520rig%25202.jpg&imgrefurl=http://www.kitrae.net/music/David_Gilmour_Tone_Building.html&usg=__MOylY7f8_cC6YStF2I3N2yn243M=&h=477&w=720&sz=77&hl=sk&start=17&um=1&itbs=1&tbnid=ybEM19uW3RjC6M:&tbnh=93&tbnw=140&prev=/images%3Fq%3Dpink%2Bfloyd%2Bdivision%2Bbell%2Btour%2Bguitar%2Bgear%26um%3D1%26hl%3Dsk%26sa%3DG%26tbs%3Disch:1   
« Posledná zmena: 26. Máj , 2010, 19:18:03 od udry » Zaznamenané
Strán: 1 ... 17 18 [19] 20 21 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.1 sekund, 22 otázok.