Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Apríl , 2024, 15:19:18
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: David Gilmour  (Prečítané 111813 krát)
0 užívateľov a 2 Hostí prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #75 kedy: 30. Január , 2007, 16:45:50 »

tiez nechapem ako moze On an Island niekoho nudit... hned ako som si ho prvykrat pustil bol som z neho uneseny  Som frajer
« Posledná zmena: 30. Január , 2007, 16:46:25 od cubo » Zaznamenané
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #76 kedy: 30. Január , 2007, 21:36:35 »

Vyborny je ten album.Ja v podstate nemam nic ani od Gilmoura ani od PinkF ale toto jednoznacne mozem.Super.         Bravooo
Zaznamenané
floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #77 kedy: 30. Október , 2007, 13:38:12 »

hmm preco mam asi nick floydak  Popiskujem si  Popiskujem si
staale jednoznacne moja naj. skupina on an island je uzasny, melancholicky jemne depresivny to ano, a uzasny po druhe  Bavím sa skvele
ta gitara proste spieva
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #78 kedy: 30. Október , 2007, 13:43:06 »

ja ze podla tremola floyd rose Žmurk
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #79 kedy: 30. Október , 2007, 13:46:05 »

ja ze podla tremola floyd rose Žmurk

 Nezahrávaj sa  Nezahrávaj sa Bavím sa skvele
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #80 kedy: 30. Október , 2007, 14:20:34 »

Gilmour tak hra ake ma svoje pocity v ničom inom to nieje...nehra zložito...Takto hrat,skladat,spievat je duchovna zaležitost nema nič s drvenim sa, su to hudobne diela...Ak si niekto mysli že to dokaže musi byt na takej vlnovej dlžke.podla mna robit revival alebo niečo take ako P.Floyd je tažka parodia a zosmiešnenie predovšetkym tych č to robia....Tato kapela je jedna z tych mala čo pše hystoriu hudby!!!!!Zenit ma zrejme za sebov,ale to neznamena ,že nemože tvorit dalej.. Zdravíčko
Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #81 kedy: 30. Október , 2007, 14:44:45 »

no celkom pekne si to napisal..tu prvu cast..
no s tou druhou nesuhlasim, preco by musela byt parodia PF revival, ked sa nato najdu schopni ludia citiaci a vnimajuci hudbu PF velmi intenzivne so zamerom urobit radost sebe a predovstkym tym co sa na koncert PF nedostali a zrejme uz ani nedostanu (  Smútim ), ale radi by si ich oblubenu hudbu vypoculi aj inak ako doma ?
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #82 kedy: 30. Október , 2007, 14:56:15 »

takže to chceš robit?Huh!?ja som to napisal hlavne či to na niekoho zabere...ale zvačšiny je to pravda...vytvorit tu atmošku no to sa pridem pozriet..hlavne kto si trufne na gitaru..mam sa začat pripravovat????hravam par kuskov,ale ja to mam rad po svojom nenapodobujem niečo čo len original zahra na stopro.. Bavím sa skvele




Zaznamenané

floydak
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 450



« Odpoveď #83 kedy: 30. Október , 2007, 15:21:59 »

...nie nechcem, ani som nic take nespominal  Popiskujem si
tiez si doma brnkam ich par kuskov, ale napr. v cesku su minimalne 2 dost slusne skupiny ktore to obstojne zvladaju,
distantbells.net na nich som bol nedavno, a mal som ozaj zimomriavky pocas celeho vystupenia. Samozrejme ze original to nebol ale to ani byt nemohol  Bavím sa skvele a posobilo to na mna v pohode, ako mile osviezenie a nie ako tazka parodia :)
Zaznamenané

jednoducho som ignoroval axiomu
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #84 kedy: 05. November , 2007, 08:30:28 »

floydaci, skuste toto ak nepoznate

http://www.aussiefloyd.com

celkom slusne...
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #85 kedy: 05. November , 2007, 08:47:23 »

floydaci, skuste toto ak nepoznate

http://www.aussiefloyd.com

celkom slusne...

Tusim som ich uz niekde registroval. Kazdopadne, maju fajnu grafiku Beeee
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #86 kedy: 09. November , 2007, 08:45:18 »

tiez si myslim, ze ako PF uz skoncili... nepatria medzi kapely, ktore by na cesty tahal financny zisk, skor je to skupinka perfekcionistov, dobre si vedoma svojich kvalit a limitov a ak nie su vztahy medzi nimi celkom ok, nebudu to silit {myslim samozrejme rogera a davida}
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yngwinier
stály hosť
*****
Príspevkov: 1024



« Odpoveď #87 kedy: 09. November , 2007, 11:33:49 »

To yesfan: Asi mas pravdu, aj ked je to tazke odhadnut. Koncert na podporu chodobnych tiez dali dokopy raz-dva, takze mozno este nebude nudza o prekvapive momenty. Pravdou je, ze jediny, kto brani spolocnej existencii je Gilmour...Uz sa hlavne vekovo neciti na dalsi projekt PF, skor dava prednost komornejsim veciam zo svojej dielne. Dalsi projekt PF, ale len turne si vyzaduje asi vela sil, energie a casu...tvrdi, ze na tieto velke veci uz nema velku chut. Ktovie, mozno je to len zastupna tema na zakrytie nejakych zvyskovych animozit medzi nim a Rogerom, ale mozno, ze je to pravda...
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #88 kedy: 09. November , 2007, 11:38:29 »

Dalsi projekt PF, ale len turne si vyzaduje asi vela sil, energie a casu...tvrdi, ze na tieto velke veci uz nema velku chut. Ktovie, mozno je to len zastupna tema na zakrytie nejakych zvyskovych animozit medzi nim a Rogerom, ale mozno, ze je to pravda...

Podla mna niekedy je dobre vediet skoncit v najlepsom. Floydi ostanu aj tak velkou legendou a dalsie reuniony a pod. by im uz v slave aj tak nepomohli, podla mna by uz aj tak nemali na to co kedysi. Krasne to vidiet na Jethro Tull, ktori su podla mna len slaby odvar z toho cim boli v 70tych rokoch, uz tomu chyba stava, agresivita. Pride mi to len ako vytlkanie kapitalu z mena.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #89 kedy: 09. November , 2007, 15:35:03 »

Podla mna niekedy je dobre vediet skoncit v najlepsom. Floydi ostanu aj tak velkou legendou a dalsie reuniony a pod. by im uz v slave aj tak nepomohli, podla mna by uz aj tak nemali na to co kedysi. Krasne to vidiet na Jethro Tull, ktori su podla mna len slaby odvar z toho cim boli v 70tych rokoch, uz tomu chyba stava, agresivita. Pride mi to len ako vytlkanie kapitalu z mena.

suhlasim kludne s prvou polovicou, progrokře, ale dalej - mali, nemali na to co kedysi+jethro... ok mozme to zobrat takto, racionalne, ale taky uz je podla mna fenomen ludskeho zivota, proste v istom bode dosiahnes svoj vrchol (aspon v ociach inych, dajme tomu vacsiny) a potom? mas byt na smiech? alebo dochodcu treba zastrelit?  ha ha ha ja milujem posledne albumy jethro tull - roots to branches ma dokonca najradsej zo vsetkych ich albumov... podobne aj u floydov sa najdu krasne veci i v pozdejsich pracach, podobne i v yes - niektore songy na magnification su skratka stale vyborne. vsetci starneme a pre mna (aj ked som este mlady) je prijemne starnut s oblubenymi kapelami (teda, takto kvalitnymi, ako som menoval:-)
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.092 sekund, 23 otázok.