Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 10:38:44
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: David Gilmour  (Prečítané 111749 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Michal.K
nováčik
*
Príspevkov: 47



« Odpoveď #225 kedy: 02. Júl , 2009, 07:28:03 »

Jasne ze nehra. Je to len fama a komplot globalizovanych firiem so zidovskyum kapitalom, ako z chudobnych tazko pracujucich narodov vytiahnut peniazky, zadlzit ich a zruinovat naslednymi nehoraznymi urokmi. Treba to zakazat, len ako. Popiskujem si

Ako s tým to zas absolútne nesúhlasím...
Ako nikto ich nenúti, aby si to kupovali a aby sa zadlžovali. Ako tvoje riešenie mi pripadá ako za čias socializmu... (nechceme, zakážeme predaj a budeme rozhodovať o tom, čo sa vyrábať bude a čo nie, len preto, že niekoľko ľudí je blbých a nevedia hospodáriť s peniazmi?). A čo sa týka amerike, tak myslím, že tam je to problém celkový a toho, že niekto tých ľudí naučil zrovna na takýto štýl života. A neboj, kvôli originál podpísaným gitarám to nebude.

Mne sa naopak páči, že je taká možnosť a že ak budem môcť si to dovoliť a budem moc túžiť po presne gitare, ktorú mal Gilmour, tak že mám možnosť si ju kúpiť s tým, že toto je presne ona (jedine, na čo by som možno trochu sa snažil, stlačiť cenu trochu nižšie).

Ale ako som už písal, viac by ma lákal ten červený stratocaster. Ale vzhľadom na to, že je osadený EMG snímačmi, tak nepredpokladám, že by sa také niečo začalo oficiálne predávať...

Ale jedna možnosť, ako sa k nemu dopracovať by bola:

http://www.giampaolonoto.it/?page_id=50&lang=cs

- predom upozorňujem, že tá stránka je preložená "strojovo", takže občas si treba niečo to, domyslieť.

On tam píše, že by to malo byť o 1/2 lacnejšie, ako kupovať celú gitaru a potom prerábať.
Máte niekto skúsenosti s kupovaním originál náhradných dielov od Fenderu?
« Posledná zmena: 02. Júl , 2009, 07:29:54 od Michal.K » Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #226 kedy: 02. Júl , 2009, 07:38:12 »

Mam dojem,že si ten Progiho prispevok nepochopil. Na zdravie!
Zaznamenané
machura
nováčik
*
Príspevkov: 66


« Odpoveď #227 kedy: 02. Júl , 2009, 07:52:37 »

... so zidovskyum kapitalom, ako z chudobnych tazko pracujucich narodov vytiahnut peniazky, zadlzit ich a zruinovat naslednymi nehoraznymi urokmi...

tohle bych od muzikanta moc nečekal. Kde by svet byl ? Namatkou jen Newton, Einstein ...
Zaznamenané

Marshall TSL601, MC212 s 2x Vintage 30/60W-8Ohm => 16Ohm, Fender Stratocaster HSS MIM.
udry
Hosť
« Odpoveď #228 kedy: 02. Júl , 2009, 07:58:31 »



Ale ako som už písal, viac by ma lákal ten červený stratocaster. Ale vzhľadom na to, že je osadený EMG snímačmi, tak nepredpokladám, že by sa také niečo začalo oficiálne predávať...



Ten Strat je myslim redicia  Fender  57  osadeny EMG.   Panel so snimačmi sa da kupit aj u Sivčaka.  http://www.sollerguitars.com/obchod/index_obchod.php   Takže len zohnat  57-čku,vymenit panel a maš to.
Zaznamenané
Michal.K
nováčik
*
Príspevkov: 47



« Odpoveď #229 kedy: 02. Júl , 2009, 08:00:54 »

Ja som to pochopil, len aj ako píše machura, to sem predsa nepatrí a Gilmourom, ani gitarami nesúvisí...
Zaznamenané
Rotanimod
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 290


on a journey to become a musician...


« Odpoveď #230 kedy: 02. Júl , 2009, 08:58:54 »

 ha ha ha
Zaznamenané

Tired of lying in the sunshine staying home to watch the rain
And you are young and life is long and there is time to kill today
And then one day you find ten years have got behind you
No one told you when to run, you missed the starting gun.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #231 kedy: 02. Júl , 2009, 09:24:30 »

tohle bych od muzikanta moc nečekal. Kde by svet byl ? Namatkou jen Newton, Einstein ...

Tu je vela recesie na tomto fore.  Žmurk  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 02. Júl , 2009, 09:24:47 od Progrocker » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #232 kedy: 02. Júl , 2009, 09:25:30 »

Ako s tým to zas absolútne nesúhlasím...
Ako nikto ich nenúti, aby si to kupovali a aby sa zadlžovali. Ako tvoje riešenie mi pripadá ako za čias socializmu... (nechceme, zakážeme predaj a budeme rozhodovať o tom, čo sa vyrábať bude a čo nie, len preto, že niekoľko ľudí je blbých a nevedia hospodáriť s peniazmi?). A čo sa týka amerike, tak myslím, že tam je to problém celkový a toho, že niekto tých ľudí naučil zrovna na takýto štýl života. A neboj, kvôli originál podpísaným gitarám to nebude.

Mne sa naopak páči, že je taká možnosť a že ak budem môcť si to dovoliť a budem moc túžiť po presne gitare, ktorú mal Gilmour, tak že mám možnosť si ju kúpiť s tým, že toto je presne ona (jedine, na čo by som možno trochu sa snažil, stlačiť cenu trochu nižšie).


 ?§!.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Michal.K
nováčik
*
Príspevkov: 47



« Odpoveď #233 kedy: 02. Júl , 2009, 09:59:32 »

Ten Strat je myslim redicia  Fender  57  osadeny EMG.   Panel so snimačmi sa da kupit aj u Sivčaka.  http://www.sollerguitars.com/obchod/index_obchod.php   Takže len zohnat  57-čku,vymenit panel a maš to.

No to ja viem, ale kupovať novú, nie moc lacnú gitaru, len preto aby som ju vykuchal a celú elektorniku hodil niekde do skrine a potom osádzal snímačmi za 300€, mi príde nič moc.

To tam písal aj on, že nakúpiť len potrebné original súčiastky a zložiť si to sám ho to vyšlo o 1/2 lacnejšie.  (len nenapísal ale koľko a kde presne to nakúpil)
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #234 kedy: 02. Júl , 2009, 10:59:56 »

No to ja viem, ale kupovať novú, nie moc lacnú gitaru, len preto aby som ju vykuchal a celú elektorniku hodil niekde do skrine a potom osádzal snímačmi za 300€, mi príde nič moc.
elektronika u gitary je spotrebka - nepacia sa mi snimace? predam, vymenim za nieco ine, co sa mi paci viac  :)
Zaznamenané
MMM
Hosť
« Odpoveď #235 kedy: 02. Júl , 2009, 11:01:38 »

No to ja viem, ale kupovať novú, nie moc lacnú gitaru, len preto aby som ju vykuchal a celú elektorniku hodil niekde do skrine a potom osádzal snímačmi za 300€, mi príde nič moc.




Tak tam nic nemen a radsej hraj.
« Posledná zmena: 02. Júl , 2009, 11:02:32 od MMM » Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #236 kedy: 19. December , 2009, 19:54:21 »


Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!

Z toho mi ide mraz po chrbte Si píš!!!  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #237 kedy: 19. December , 2009, 19:59:15 »

mne rozhodne nie.
Zaznamenané
marosisko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 420



« Odpoveď #238 kedy: 19. December , 2009, 20:08:39 »


Si píš!!! Si píš!!! Si píš!!!

Z toho mi ide mraz po chrbte Si píš!!!  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko

perfektna pocitovka ako vcelku jeho hra... velmi pekne...
Zaznamenané
hombre
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 74


Jsem jako narkoman co drogy někde stratil.


« Odpoveď #239 kedy: 19. December , 2009, 20:14:05 »

Jasne ze nehra. Je to len fama a komplot globalizovanych firiem so zidovskyum kapitalom, ako z chudobnych tazko pracujucich narodov vytiahnut peniazky, zadlzit ich a zruinovat naslednymi nehoraznymi urokmi. Treba to zakazat, len ako. Popiskujem si

to nám  židom znie dost rasisticky.specialné nám chudobym rockovým židom.
Zaznamenané

Hombre
Strán: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 22 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.058 sekund, 23 otázok.