Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Apríl , 2024, 22:58:26
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Gibson - signature Pat Martino  (Prečítané 1191 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 06. Marec , 2006, 20:44:18 »

Tak táto gitka sa mi páči, presne po podobnom type pokukujem. Buď si dám podobnú postaviť, alebo nejakú v prijatežnej sume zoženiem. Poraďte prípadne.


po kliknutí by ste sa mali dostať na stránku gibsonu a tento model.

Naposledy upravil pitu, : 06.03.2006 o 20:44
Zaznamenané

bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #1 kedy: 06. Marec , 2006, 21:19:24 »

no to je fakt uplna nadhera, inak pitu, nie z vlastnej skusenosti, ale mne sa velmi pozdavaju zakazkove lubovky pana Prochazku z Prahy. Nehral som na tom je to len taky intuitivny typ. Aspon z gitararov co poznam sa lubovkam venuje asi najviac.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #2 kedy: 06. Marec , 2006, 21:41:49 »

Hral som na niekožko Procházkových gitár pred dvoma rokmi na vežtrhu v Prahe, ale nezdali sa mi ich krky moc, boli také zvláštne na držanie, inak mi sedeli, ako ostatné gitary. A ceny boli naozaj vysoké. Ale majú za sebou toho už dosť a boli naozaj milí a ústretoví. Vedeli by určite spraviť gitaru na mieru. Nemyslím si, že boli vtedy prvá liga. Miloš Klas spravil excelentnejšie kúsky Matúšovi Jakabčicovi a Jurovi Burianovi. Prinajhoršom to dám urobiť jemu, aj keď viem, čo ma bude zas čakať. :) Výsledok by bol určite nakoniec perfektný, len neviem kedy.
Chcem určite semiakustiku a dám si tam aj piezo.

Alo ako teraz pozerám stránku Procházku, tak podža obrázkov nevyzerajú tie gitky zle, aj keď tam nemajú v ponuke takýto podobný nástroj. Cena vyzerá vcelku primerane, ale keď si spočítam všetky príplatky, čo tam majú rozpísané, tak by to bola pálka. :)
Zaznamenané

Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #3 kedy: 06. Marec , 2006, 22:34:29 »

TU je jedna z Ýbeju :-) Nehladal som dlhsie, mozno by sa nasli aj ine, to len kvoli orientacnej cene za original.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.