Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 00:21:42
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Floyd Rose  (Prečítané 1977 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 11. Marec , 2006, 11:29:22 »

Ludia mam taky mensi ale pre mna dost zavazny problem a to ze pri na tahovani novych strun do floyd rose (licenced) sa mi pri dotahovani tych kolikov zlomil kamen, alebo neviem ako to mam nazvat, proste ten stvorec s ktorym sa dotahuju struny, potrebujem nove a neviem ako sa to vola kde to zohnat a pod.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 11. Marec , 2006, 11:57:13 »

Myslis tu kococku v kameni, ktora pritlaca struny ? Co sa Ti na nej zlomilo ??
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 11. Marec , 2006, 14:52:12 »

co sa mi na nej zlomilo? Rozpadla sa mi na niekolko casti. zrejme som to dotiahol az prilis a akosi sa rozsypala a teraz potrebujem vediet jak sa to vola zeby som si to mohol ist kupit, abo mi dakto poradte kde sa to da kupit
Zaznamenané
metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #3 kedy: 11. Marec , 2006, 15:09:31 »

to si dotahoval polmetrovou racnou?Neviem ako sa to vola, ale podla mna to nezozenies.jedine z nejakej rozbitej gitary
Zaznamenané

I hate commercion
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 11. Marec , 2006, 15:40:11 »

Asi mas nekvalitnejsie tremolo, ked sa to rozpadlo a je mozne, ze casom sa tam toho rozpadne este viac.

Takuto kocku som samostatne este nevidel predavat, jedine ak tak celu sadu 6 kamenov. Neda sa Ti uchytit struna tak, ze jednoducho dotiahnes ten srob az dokonca ? Poznal som ludi, co tu kocku postracali a takto to potom riesili.

Alebo si to dat usustruzit niekomu, kto ma tak jemne stroje.

Alebo si kup 3mm ocelovy plech a vyrob si taku kococku sam, ak si trochu sikovny. Potom ju zakal - nechaj ju rozzeravit do biela nad plamenom plynoveho sporaku a sprudka ju ochlad v ladovej vode. Trosku tym stvrdne a mozes ju tam kompromisne pouzit. Kym sa vytlaci, rozpadne sa Ti aj zvysok floydu.

Co je to za gitaru ? Neplati sa do nej rovno kupit seriozny floyd ?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 11. Marec , 2006, 19:50:06 »

no mam squier stagemaster, a velmi sa mi do toho vrazat peniaze nechce niezeby to bol nekvalitny nastroj to nie, na moje hranie to staci, v prvom rade som basak az tak gitarista, aj ked je pravdou ze na gitaru uz hram asi 7-8 rokov.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 11. Marec , 2006, 22:57:38 »

no ja mam tu istu tiez sa mi to stalo a nove som nezohnal :) lebo aj ked kupis nove kamene tak to tam nebude, mne sa stoho trochu odluplo ale mam to tam furt takze hrat sa na tom, da ale myslim ze to rastisove riesenie moze byt fajn :)
Zaznamenané
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #7 kedy: 13. Marec , 2006, 12:42:53 »

Skus taktiez oslovit pana Sivcaka, mozno pomoze.
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.098 sekund, 22 otázok.