Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. September , 2024, 15:28:43
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bedňa  (Prečítané 67029 krát)
0 užívateľov a 31 Hostí prehliada túto tému.
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #45 kedy: 11. December , 2005, 19:13:21 »

Kolko ludi, tolko chuti. Ja by som na robenej bedni nehral. Nikdy som u nikoho nezazil lepsi robeny\"Marshall\" ako orig. SORRY a Vylo je tam kde bol.  2 repraky= skladne, ale zvuk je horsi. Teraz sa pytam, ide o zvuk, alebo o skladnost? Ak o skladnost combo je najlepsie, ma jasny charakter \"comba\", mas 2v jednom. Dvoreprak  sa mi nepaci,lebo to neni ani bedna ani combo ani nic. To je jak ked osuka cigan belosku a vznikne CO?? A ked Vylo hra CLASIC ROCK je treba zvuk, ale to je  moj nazor .
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #46 kedy: 11. December , 2005, 19:14:06 »

iMbUS napísal:
Citácia
vylo sprav aj mne....chcem tam 2xCelestion V30 :) dam ti 9 papierov na ruku :)


Ak si k tomu dodas repraky, spravim Ti to za tie prachy aj ja. Sice sa tu neukazem aspon tyzden, ale prezijete to Žmurk .
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 11. December , 2005, 19:16:14 »

rastis ale repraky niesu gratis..to vsetko za tych 9 litrov :)

a chcem peknu potiahnutu kozenkou..ako marshal :D
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #48 kedy: 11. December , 2005, 19:36:49 »

ja mam na basu 4x10, je to tazke, v aute to tiez zaberie slusne miestecko, v izbe mi na to matka furt kladie hluposti. ale k nicomu mensiemu by som sa uz nevratil.
Zaznamenané

o-yep sro
vylo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 259



« Odpoveď #49 kedy: 11. December , 2005, 19:49:44 »

iMbUS daj si to rastisovi ja som zo ZV.
Inak Dorian ma pravdu chcem zvuk o tu skladnost mi ani tak nejde pretoze na prevoz mam dostacujuce auto ale skor o to ze
chcem aby ma bolo dobre pocut s combom mam ten probmem ze pod istym uhlom sa spatne pocujem preto chcem daku bednu ta 2x12 je sice lacnejsia ale 4x12 skosena by mal viac rozhodit zvuk a malo by ma pekne pocut hodil by som tam dake tie 30W rep. viac nie nebude treba k 100W zosiku, ake rep. by ste odporucili?
Zaznamenané

Ja nic, ja muzikant!
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #50 kedy: 11. December , 2005, 20:12:21 »

akurat vcera som mal s fotrom debatu na tuto temu a velmi som sa zamyslal, ze preco boxy vlastne vnutri nebyvaju rozdelene. rozmyslam, ze by som si aj ja postavil bednicku peknu 2x12, ale mam v tom strasne vela otaznikov. locksmith tu niekto spominal rezonaniciu dreva. myslite, ze gitarovy box ma rezonovat? ja teda na zaklade vsetkych teoretickych znalosti, co mam z high-endu, by som staval jednoznacne z MDF-dosky, a to riadne tlstej a vnutri by som to rozdelil na osobitny chlievik pre kazdy reprak. kazdu parazitnu rezonanciu by som znazne likvidoval...

inak tu sa znovu zhodnem s rastisom. kvalitne odvedena handmade bedna strci seriovku v pohode do vrecka, len sa musi spravit poriadne a fundovane. koniec koncov aj nase repraky su handmade, dorian Žmurk

bambus: za 9 litrov ti nikto bednu nepostavi, to rovno zabudni, ved to je len cena materialu, pampusik...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #51 kedy: 11. December , 2005, 20:24:07 »

Ak chces tucny zvuk a hrat classicrock, tak skor tu 4x12 (ak teda nemas problem s odvozom). CO sa reprakov tyka, tak asi tie Celestion Vintage 30 by som odporucil alebo 25w Greenbacky, ak chces taky viac stredovy, zamatovy zvuk.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #52 kedy: 11. December , 2005, 23:05:30 »

iggy napísal:
Citácia
bambus: za 9 litrov ti nikto bednu nepostavi, to rovno zabudni, ved to je len cena materialu, pampusik...


fakt? aaaale? fakt? no si robis picu....fakt ? no dobre Žmurk, cukrisek Cmuk chlapci

Naposledy upravil iMbUS, : 11.12.2005 o 23:31
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #53 kedy: 11. December , 2005, 23:36:13 »

imbus: Ty si z nejakeho laneho kraja :) :)
drzim palce !
xox
rasto: tyzden s bednou je tyzden na nezaplatenie Žmurk
:hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #54 kedy: 12. December , 2005, 00:00:51 »

no ja mam \"len\" pridavny box k laney//este z  postarsej ery,ani  na ofic.stranke som ho uz nenasiel..je osadeny len 1x 12\" Celestion 70 Eighty,s LC 50 II to hra na moj vkus fajn..predsalen aj ten jeden 12\" navyse doda zvuku trochu objemu..
Ked som sa rozhodoval aky aparat kupit,som sa pytal na nazory roznych ludi,a dostal som aj takyto..\"4 x 12 je sidce fajn,ale ked nechces hrat na vaznych stage-och,je ti v podstate na nic,do malych klubov zbytocne velke,a v ked uz ides hrat na daku serioznejsiu akciu,aj tak ta nazvucia..to ja som hral posledne asi pred tyzdnom v jednom klube co bol na poschodi,kym som tam tu 4x12 vytrepal,take vytahane ruky som mal,ze som toho moc nezahral ten vecer..\" koniec citatu :)  daco na tom je,aj ked uznavam ze mat za sebou taku 4x12,supnut tam dake kilecko,moze byt velmi fajn pocit..mne sa rozhodne pacia 2x12 bednicky,co napr laney robi..keby som si daval robit,tak asi taku 2x12,a s celestion som spokojny,takze jedine..skusil by som ale asi prezmenu tie vintage 30.
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #55 kedy: 12. December , 2005, 00:06:40 »

IGGY-kolko stoja vase najlacnejsie aj ked naozaj kvalitne rapraky????A hlavne tie gitarove??? Co tu riesis blbiny?? Nikto nehovori, ze sa za niekolko desiatok az stovak tisic korun nedaju urobit hand made cool bedne. Ale ver mi, ze aj mne VADIMOVI staci Marshall za 10000,-made in England!!!! A preto serem made  hand Si píš!!!!
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #56 kedy: 12. December , 2005, 00:14:46 »

Ondro-nehnevaj sa, ale odjakziva hram na 4x12 aj v klube aj na velkych podiach. Zasadne sa v klube nenechavam zvucit ziadnym pseudoslovenskym zvukarom a hram spoza seba. Ten zvuk je nakrajsi spoza zadku, ne ten zo zleho\" PA\"systemu. Mam stroj co je dost silny a kvalitny na to, aby ho nebolo treba zvucit a tym posrat moj zvuk.Ja som čert..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #57 kedy: 12. December , 2005, 00:16:36 »

ondro napísal:
Citácia
no ja mam \"len\" pridavny box k laney//este z  postarsej ery,ani  na ofic.stranke som ho uz nenasiel..je osadeny len 1x 12\" Celestion 70 Eighty,s LC 50 II to hra na moj vkus fajn..predsalen aj ten jeden 12\" navyse doda zvuku trochu objemu..


Nad niecim takym rozmyslam.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #58 kedy: 12. December , 2005, 00:17:40 »

to ano, aj ja som rad, ked ma zvuk z bedne doslova tlaci do kolien. Raz sa mi stalo ze zvukar v Sali mi povedal, ze nech sa tam tichsie, a on mi pusti gitaru do odposluchu..to uz mi len bola konina.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #59 kedy: 12. December , 2005, 00:31:53 »

iggy: sak jasne ze bedna nema rezonovat ze to musi byt riadne pospajane. som sa bavil s jednym chlapikom co si robil bedne a aj predaval na to material a pytal soms ako je to s vnutronym tlmenim.lebo predava sa taky material,nejaka \"pena\" kt sa dava do bedni, aby to lepsie \"hrnulo zvuk spredu\". ale ako om sa potom dozvedel, tak to j len na basove bedne, nie na gitarove.
iggy: sak nieco som napisal aj v mojej teme, jak som staval box. su tam aj fotky, tak mrkni tam. je to tiez v sekcii handmade
:hairy
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 2 3 [4] 5 6 ... 17 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 23 otázok.