Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
24. Apríl , 2024, 07:10:29
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kiss  (Prečítané 27553 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« kedy: 15. December , 2004, 12:29:54 »

No keď už sa niekde načrtla zmienka o kapelke Kiss, tak ju sem pridávam. Je to jedna z mojich najobľúbenejších rockových kapeliek. A ich unplugged z MTV je asi najlepší odtiaľ, čo sa týka rockových skupín. Vynikajúce spevy. :1:

Pridávam len zopár mojich obľúbených skladieb od nich:

God gave rock and roll to you -

Crazy Nights -

Reason To Live -

Every Time I Look At You -

Forever -

forever (veselá ale dobrá live verzia) -

Lick it up -

Hard Luck Woman -

túto live verziu Hard Luck Woman mám rád - zaspieval si s nimi jeden z najznámejších country spevákov Garth Brooks Žmurk -
« Posledná zmena: 10. Január , 2007, 10:46:57 od Pitu » Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 15. December , 2004, 13:22:56 »

Celkom fajn, dokonca aj Eric Singer super spieva. Mne sa viac paci Alive III
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #2 kedy: 15. December , 2004, 15:16:43 »

ludia vy ste moje spriaznene duse - nielen nedavno spominany mr. big, ale aj kiss - k tomu sa vyjadrim len tolko ze pred minutou som docital knizku Kiss - the hottest band in the land. trochu mi to trvalo lebo je to v anglictine ale zato len 80 stran (v lacnych knihach za 69,- sk). ak chcete kupit nejaky kiss-tovar mozte pozret www.kiss-store.de. erica singera som videl nazivo s kapelou brian may band - to je pan bubenik. zaujimave ja na nom napriklad ze ma cinely vo vodorovnej polohe a udiera na ne aj zospodu a ma na niektorych stojanoch dve cinely nad sebou.solo na bicie v podani e.singera je nieco co sa postupne rozvija a clovek vtedy nic ine nevnima len jeho hru.v porovnani s inymi bubenikmi vie zahrat ovela systematickejsie sola. v zavere knihy je vistizna poznamka ze kritici povazuju kiss stale za vtip, ale kiss su ti ktori sa smeju naposledy.
Zaznamenané
Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #3 kedy: 16. December , 2004, 12:22:43 »

nejake pikosky co som sa docital: 1.napriklad v jednom hoteli mali na turne vedla seba dve izby a aby sa mohli stretavat tak prepilili stenu...hi, hi, 2.napchali vytah plny matracmi a poslali ho dole do vestibulu ..ha, ha, ha 3.peter criss dal simmonsovi do topanok vajcia a cakal jak sa zatvari ked sa bude obuvat ..ha, ha 4. piesen plaster caster (plaster caster znamena sádra) je o istych damach niekde vo francuzsku, ktore si odlievali do sadry vtakov svojich milencov a odkladali...no toto. 5. povodna zostava sa rozpadla koli tomu ze bubenik p.criss zacal uzivat drogy. nahrada za neho bol eric carr. 6. neskor odisiel z rovnakeho dovodu aj ace frehley (git.) nahrada za frehleyho bol vinnie vincent. toho z kapely vihodili za spravanie.on zalozil kapelu vinnie vincent invasion a z tejto jeho kapely ho vihodili - a tak si mame domysliet aky to bol asi clovek. 7. prijali gitaristu mark st john - po kratkej dobe musel odist koli chorobe reiterov syndrom. 8. nasledne pisiel do kapely bruce kulick - zapadol a ostal s nimi az do reunionu povodnej zostavy, (znamy je aj svojou gitarovou videoskolou) 10. eric carr zomrel na rakovinovy nador v londyne v rovnaky den kedy zomrel freddie mercury 11. nahradnik dosiel eric singer eric singer a bruce kulick dodali kapele novy hardrockovy zvuk a kapela sa rozbehla odznova naplno. bez znameho mejkapu a bez kostymov. 12. ako doslo k reunionu - dcera p. crissa povodneho bubenika chcela vidiet hrat kiss. peter sa spytal ci moze dojst s dcerou.boli pozvani a eric singer na to : ty si pozval petra a nepozval si ho aby si s nami zaspieval? tak nakoniec pozvali aj frehleyho a zorganizovali mtv unplugged kde sa vystriedala aj aktualna aj stara zostava. ludia chceli vidiet povodny kiss v maskach a tak odstartovali turne v povodnej zostave. bruce a eric dostali platenu dovolenku a aj ked vlastne neboli z kapely vyhodeni povedali si ze takto je to teraz pre vsetkych lepsie a pozehnali povodnej zostave vela stastia a vydali sa dalsou svojou cestou.
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #4 kedy: 16. December , 2004, 12:44:33 »

Fajn info. Ja mám najradšej tú nepomažovanú zostavu s bruceom a ericom.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 19. December , 2004, 13:59:57 »

Skoda toho albumu Carnival of souls. Pacia sa mi tam asi 4 veci a ostatne sa mi zda take suche , bez napadu. Z vtedajsej zostavy sa dalo vytlct ovela viac. Vid Revenge- podla mna podareny album Fanusikom Erica Singera doporucujem skupinku Badlands ,ich prvotinu z 1989.Tam celkom slusne exceluje. Majte sa.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 19. December , 2004, 21:42:56 »

este by ma zaujimalo (nie som ziadny fanusik kiss), co si myslite o psycho circus. tento album poznam ako jediny.
Zaznamenané

Viktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 237



« Odpoveď #7 kedy: 20. December , 2004, 08:43:29 »

psycho circus : paci sa mi vsetko okrem druhej skladby.ta je dost nezazivna. dve tri skladby z albumu su priam exploziou rock n rolloveho adrenalinu.
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #8 kedy: 21. December , 2004, 11:34:45 »

Ludia a hlavne Pitu, viem ze budete somrat, ale mna kiss neoslovuje ani trochu
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
malmsteen1
nováčik
*
Príspevkov: 38



WWW
« Odpoveď #9 kedy: 05. Január , 2005, 22:04:58 »

You wanted the best? You got the best!!! Neni o com!!!! :1: tato kapela dala hudobnemu svetu uplne novy ráz...ked prisli tak normalne nikto nechapal o co tym chlapcom ide, ale dokazali ze aj uplne nove veci ( v tej dobre mozno na hlavu postavene) mozu byt skvele. KISS su skvelí a navzdy aj budu... Jednoducho niet nad nich, uz ""len"" vydrzat 30 rokov na hudobnej scene s takymi uspechmi je poriadny vykon Bravooo ked si pustim KISS tak je to proste klasika, to sa da pocuvat stale, coz sa o mnohych aj ked skvelych kapelych neda povedat... Nedavno som si kupil DVD s tym orchestrom a musim sa priznat ze som mal rozne pocity pri objednavani tohto titulu...cakal som nejaky mišung...ale opak je pravdou!!! To stoji za to, je to naozaj uplne super namakane... Niektore pesnicky su dokonca aj lepsie ako original verzie coz ma priam nadchlo.... Su jedinecní, vedia spravit brutalnu show, ja napriek tomu ze tito pani maju uz cez 50 rokov. Fakt ich obdivujem... Keby som mal posledne zelanie pred smrtou :ohgod: tak si dam zahrat KISS :)
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #10 kedy: 05. Január , 2005, 23:28:12 »

brrrr, Kiss. neviem, nikdy mi neboli sympaticki inak ked tu vravis ze su to pani nad 50 rokov a vedia spravit show a hraju uz 30 rokov tak to su aj ine, lepsie kapely co dokazli to ise Rolling Stones, Black sabbath /v roznych bmenach/, alebo aerosmith. vsetci zacinali na zaciatku 70 rokov, alebo torsku skorej, cize hraju vyse 30 rokov, vsetko su to srai pani a skuseni muzikanti. takze zas vyzdvihovat len kiss......neviem neviem Žmurk
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
malmsteen1
nováčik
*
Príspevkov: 38



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 06. Január , 2005, 14:22:59 »

ved dobre..su aj ine kapely ale ja vravim moj nazor ze KISS su proste najlepsi...celkovo mi to tak vychadza. Black sabbath je klasika, mam celu diskografiu ale este som sa nepristihol pri tom ze by som si to dal cele do playlistu a ideme :no: .... KISS v pohode... A Stones zas nejako nemusim az na par hitov... Nuz co uz, vytvor si temu Rolling Stones a tam sa mozes nad nimi rozplyvat :uhoh:
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #12 kedy: 06. Január , 2005, 22:36:33 »

malmsteen: ja sa nerozplyvam nad Rolling stones a nevrav mi to, jak keby tato tema bola Tvoja, teda som sem enmohol nic napisat.. aj negativny nazor ej nazor, keby neboli konfrontacie, neexistoval by vyvoj dopredu!!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 07. Január , 2005, 00:19:58 »

anybody seen my baby.. nic viac :) kiss maju par hitovych songov, ktore rad vypocujem. darthez> death - god of thunder (kiss cover) ?
Zaznamenané

malmsteen1
nováčik
*
Príspevkov: 38



WWW
« Odpoveď #14 kedy: 07. Január , 2005, 08:31:43 »

Darthez sorry ak som ta urazil....ale mozme to vyriesit takto :ok :)
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.