Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 06:28:05
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Kiss  (Prečítané 27568 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #90 kedy: 07. September , 2008, 13:34:22 »

serem na to tieto žvasty nema zmysel komentovat,dosiahni 1000cinu z toho na koho kydaš a taraj...a pošli nejaky tip na super kapelu to som zvedavi
a ty si nekomerčne stado????hahahaha
« Posledná zmena: 07. September , 2008, 13:35:25 od joe » Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #91 kedy: 07. September , 2008, 13:35:58 »

a ake ine kriterium to že ty si mysliš že su na p*ču????ja si myslim že su super ja mam rad komerciu , ludia chodia na to čo je dobre mysliš si že tomu rozumieš viac ako iny???jedine meritko je počuvatelnost a sledovatelnost vždy to tak bolo a aj bude..Tak ako aj M.Jackson ,podla mna je jeden z naj umelcov všetkych čias
to bola pekná odpoveď, celkom s tebou súhlasím a ako tomu rozumiem ja nieje dôležité, neviem či tomu rozumiem vac, alebo menej, iba si myslím, že kiss je niečo iné ako kvalitná hudba, tiež mám rád komerc, som v komerčnom stáde, všetko je komerc, čo sa dostalo do predajní
« Posledná zmena: 07. September , 2008, 13:49:54 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
udry
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 07. September , 2008, 13:38:18 »

Šak sa ma nehanbi.Reaguj aj na moje prispevky. :)
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #93 kedy: 07. September , 2008, 13:40:10 »

v podstate je to aj implicitne zahrnutá odpoved i na tvoj príspevok, ak si chcel odpoved i na toto: "Kolko krat si ich za poslednych 10-15 rokov počul v radiu ? Kolkokrat si videl ich clip v TV hitparade? Kolko krat si ich videl na titulke nejakeho časopisu?  Ked hovoriš o komercii." to je ťažko, radio a telku moc nesledujem, ked tak TV spectrum a discovery a rádio Devín
 
 
« Posledná zmena: 07. September , 2008, 13:41:47 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
udry
Hosť
« Odpoveď #94 kedy: 07. September , 2008, 13:40:30 »

beatles, rolling stones, doors, led zeppelin, black sabath, deep purple, jetrotal...
Len pre presnost:  Black Sabbath, Jethro Tull
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #95 kedy: 07. September , 2008, 13:56:00 »

beatles, rolling stones, doors, led zeppelin, black sabbath, deep purple, jethro tull...
Všetko moje najoblubenejšie kapely /až na ten Doors- ale napriek tomu na nich nekydam-no musim si niečo od nich pustit,uvidim,čo to so mnou spravi/ Zdravíčko
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #96 kedy: 07. September , 2008, 14:05:22 »

beatles, rolling stones, doors, led zeppelin, black sabbath, deep purple, jethro tull...
a Kiss Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele, pre mna su na takej istej urovni akurat hraju viac popik
ja nepočuvam radio nikdy a v telke pozeram len filmy,najradšej mam ticho preto si puštam prazdne cd-čka Bavím sa skvele
len mi pripada blbe nadavat na naozaj skvele a velke kapely a to mam rad ešte daleko makšie bandy ako kiss ako Bay city rplers,Mad,Chuck Berry.Elvis,Karel a Vondračkova?Duchon,Krajiček....srandujem
Zaznamenané

udry
Hosť
« Odpoveď #97 kedy: 07. September , 2008, 14:11:08 »

a Kiss
Tiež si myslim,že patria do tej "postupnosti". Že občas vydali "popikovy" album? No a čo. To vydali aj Rolling Stone a Jethro Tull.
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #98 kedy: 07. September , 2008, 14:29:13 »

nebudem vám kaziť tému, to čo si myslím som napísal, čaute a do "postupnosti" ako píše udry nepatria
Už aj ja končim. Ešte jedna veta. Ja si myslim,že od určiteho obdobia su Rolling Stones ovela väčšia "komercia" ako Kiss. A  Sir Mick Jagger taky isty nerocker ako Palko Stanley alebo Genko Simmons.  Na zdravie!
Zaznamenané
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #99 kedy: 07. September , 2008, 14:33:50 »

no Rolling Stones su ovela väčšia "komercia" zaslúžene  Na zdravie!  Som frajer
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
tibor7
stály hosť
*****
Príspevkov: 962


« Odpoveď #100 kedy: 07. September , 2008, 15:02:51 »

kde su tie kapely a kde je kiss,každy je tam kde patri a kiss je magahviezna banda o tych dalšich neni ani prd počut..Kolko predali albumov a kolko na nich ešte stale chodi ludi to je odpoved aka su kapela,ostatne suhlasim s rudym čo sa mi nepači to nepočuvam a zbitočne  si neminam baterky
Vyrastal som na tejto muzike - perfektný hard rock aj dnes majú plné haly a na rozdiel od tých mnohých teplákových čo sú  ako z ústavu vedia aj hrať , spievať a majú kopu hitov. Ja som si myslel že každý gitarista má rád trochu klasickú rockovú gitarovú muziku ale asi sa mýlim ked niekto takto dokáže kritizovať KISS.
Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #101 kedy: 07. September , 2008, 18:11:30 »

Vyrastal som na tejto muzike - perfektný hard rock aj dnes majú plné haly a na rozdiel od tých mnohých teplákových čo sú  ako z ústavu vedia aj hrať , spievať a majú kopu hitov. Ja som si myslel že každý gitarista má rád trochu klasickú rockovú gitarovú muziku ale asi sa mýlim ked niekto takto dokáže kritizovať KISS.

Ja som na kisse vyrastol a ich hity sú originálne a chytľavé a aj technicky je to celkom dobrá kapela...ale ako ich človek vidí....tak nechápe
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #102 kedy: 07. September , 2008, 18:19:28 »

Ja som na kisse vyrastol a ich hity sú originálne a chytľavé a aj technicky je to celkom dobrá kapela...ale ako ich človek vidí....tak nechápe
Ale ved nielen oni .   Queen-Fredyho "garderoba",Rolling Stones-Keithove goralky a pierka vo vlasoch,šatky,hrkalky, Iron Maiden-obtiahnute teplaky+podkolienky,atd..... takych prikladov je vela. / teda ak som spravne pochopil,že ti vadi "imidž"./
« Posledná zmena: 07. September , 2008, 18:24:30 od udry » Zaznamenané
Tomgunny
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 119



« Odpoveď #103 kedy: 07. September , 2008, 19:29:20 »

Ale ved nielen oni .   Queen-Fredyho "garderoba",Rolling Stones-Keithove goralky a pierka vo vlasoch,šatky,hrkalky, Iron Maiden-obtiahnute teplaky+podkolienky,atd..... takych prikladov je vela. / teda ak som spravne pochopil,že ti vadi "imidž"./

Niesom až tak fanaticky fanušik aby som žral aj to,ale kapely, ktoré si vymenoval mam rád....
Zaznamenané
damned13
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 609



« Odpoveď #104 kedy: 10. September , 2008, 10:06:20 »

Motley crue je popičinci dobrá vec  Beeee A tiež výzorovo nemali daleko od Kiss  Bavím sa skvele ale ako som spomínal, mám na háku.. Proste hudba je hudba a image druhá vec. Aj ked v 80s. vyzeral každý, ako utečeneč z bordelu, blazinca  a podobobne Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 10. September , 2008, 10:07:09 od damned13 » Zaznamenané
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.042 sekund, 22 otázok.