Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. Apríl , 2024, 09:13:06
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: ako prehrat midi cez externy modul  (Prečítané 1422 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« kedy: 23. Marec , 2006, 18:33:33 »

zdravim  mam s midi taky problem. Mam zvukovku SB live a este tam mam aj starsiu PCI64. Dalej mam klaves ktory ma v sebe zvukovy modul. TAktiez mam midi kabel, jedna koncovka ide do gameportu a dalsia (dva patkoliky) do klavesu. Ide mi o to aby mi midicka z cakewalku a band in a box hrali cez tento modul. Skusal  som kadejake nastavenia a nist. Neviete mi nejako poradit? .... kamarat mi poradil v midi devices nastavit porty na midi in a midi out, ale takato moznost tam nie je. hilfe. :)  dik
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 25. Marec , 2006, 12:14:01 »

Na toto sa neda odpovedat. Nepises, aky je to klaves a na 99% to bude v nastaveni prave toho klavesu. V kazdom pripade ty musis ist z SW sekvenceru do klavesu MIDI in a z klavesu MIDI out naspet do sekvenceru. Musis hlavne dodrzat to in/out. Co Ti vlastne nefunguje ? Klaves Ti nehra noty zo sekvenceru ? Alebo nedokazes hrat z klavesnice zvuky z PC ? Alebo ?

Na 2 karty zabudni, tie co mas sa nedaju synchronizovat a nevedeli by spolu v realnom case hrat bez casovych posunov.

Co to je za klaves ? Nieco profi - lepsie, ako sucasne SW syntaky ? Ze ci ma zmysel chodit s tym MIDI von z PC a naspat...
Zaznamenané
Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.