Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
24. Apríl , 2024, 01:06:49
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: gitary SX  (Prečítané 40692 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #120 kedy: 15. Marec , 2016, 14:49:18 »

...mame to zachytene aj na ukazkach, kde to pocut tiez, tak ak sa mi bude kurevsky chciet, tak ich postriham.

jestli to budou "ukazky" stejne urovne jako minule z pivnice, tak si klidne usetri praci  Beeee
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #121 kedy: 15. Marec , 2016, 14:50:01 »

zadefinuj mi stredné a väčšie pódiá....

Stredne je Randal a vacsie je skratka vacsie. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #122 kedy: 15. Marec , 2016, 14:53:09 »

jestli to budou "ukazky" stejne urovne jako minule z pivnice, tak si klidne usetri praci  Beeee

Zoom H4 stale na jednom nastaveni v jednej polohe, jeden amp aj bedna s rovnakym nastavenim a rovnaka hlasitost, rovnaky hrac, mnohe hrane motivy rovnake na kobylovom snimaci, kable rovnake, menia sa iba gitary. Co teda moze sposobit rozdiel v zvuku? Na um mi prichadzaju iba (v tomto poradi) gitary samotne, snimace (vsetko kvazi podobne pafkoidne) a pripadne struny. Popiskujem si
« Posledná zmena: 15. Marec , 2016, 14:57:49 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #123 kedy: 15. Marec , 2016, 14:59:44 »

Stredne je Randal a vacsie je skratka vacsie. :)

a Boha!, raz som randal roztancoval, aj nejaký ten jarmek a lokalny fest by sa tiež našiel.. ale asi aj tak budem pivničábo, čo vlastne ani pivnicu nemá. len 900fku v byte
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #124 kedy: 15. Marec , 2016, 15:02:48 »

a Boha!, raz som randal roztancoval, aj nejaký ten jarmek a lokalny fest by sa tiež našiel.. ale asi aj tak budem pivničábo, čo vlastne ani pivnicu nemá. len 900fku v byte

To uz nebudes v klube pivnicabov, sry. Navyse Marshall JCM900 je jeden z poprednych zakazanych aparatov pre poctiveho pivnicaba.  Ja som čert..  Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #125 kedy: 15. Marec , 2016, 15:06:26 »

To uz nebudes v klube pivnicabov, sry. Navyse Marshall JCM900 je jeden z poprednych zakazanych aparatov pre poctiveho pivnicaba.  Ja som čert..  Popiskujem si

a do akej kategorie som sa dostal? dúfam, že som vychytím nejaké kktinu  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #126 kedy: 15. Marec , 2016, 15:11:12 »

a do akej kategorie som sa dostal? dúfam, že som vychytím nejaké kktinu  Bavím sa skvele

Nie, si len bezny hrac na elektrofonicku gitaru so strednoziskovym zosilnovacom.  Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1032


...


« Odpoveď #127 kedy: 15. Marec , 2016, 15:27:38 »

Nie, si len bezny hrac na elektrofonicku gitaru so strednoziskovym zosilnovacom.  Žmurk

 Bavím sa skvele
 Na zdravie!
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #128 kedy: 15. Marec , 2016, 15:35:25 »

nic neboj, pozri ako hra JCM900 do naozajstneho boxu. Mam presne tento box a JCM900 cez to je masaker.

Zaznamenané
brdo prvy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2914



« Odpoveď #129 kedy: 15. Marec , 2016, 15:50:38 »

.. a mas to v pivnici ?
Zaznamenané
RobG
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3484



« Odpoveď #130 kedy: 15. Marec , 2016, 16:00:50 »

mam to v skusobni, v studiu, kde treba... Na zdravie!
Zaznamenané
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #131 kedy: 15. Marec , 2016, 16:33:15 »

Zoom H4 stale na jednom nastaveni v jednej polohe, jeden amp aj bedna s rovnakym nastavenim a rovnaka hlasitost, rovnaky hrac, mnohe hrane motivy rovnake na kobylovom snimaci, kable rovnake, menia sa iba gitary. Co teda moze sposobit rozdiel v zvuku? Na um mi prichadzaju iba (v tomto poradi) gitary samotne, snimace (vsetko kvazi podobne pafkoidne) a pripadne struny. Popiskujem si

jo supr, akorat kde bylo to nahravadlo?
protoze podminky sice byly srovnane, ale poslouchat se to stejne nedalo.
close miking se jmenuje to zaklinadlo (jinak to pres vsechnu snahu, byla zas zbytecna prace)
Zaznamenané

Viktorino
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 97



« Odpoveď #132 kedy: 15. Marec , 2016, 16:34:58 »

Beriem si svoj ProTools rig, cize nahravky nebudu take iste.
Na kazdej bedni dvakrat close-up mics a dvakrat room mics.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #133 kedy: 15. Marec , 2016, 17:00:09 »

jo supr, akorat kde bylo to nahravadlo?
protoze podminky sice byly srovnane, ale poslouchat se to stejne nedalo.

Ale ved to je teraz jedno, tie rozdiely medzi gitarami pocut aj ked to bolo snimane asi z 3 metrov, kedze tie gitary boli jedinou premennou. Samozrejme, ze ak sa to nahra serioznejsie, tak tie rozdiely budu este vyraznejsie. :)
« Posledná zmena: 15. Marec , 2016, 17:00:32 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #134 kedy: 15. Marec , 2016, 18:42:47 »

problem takehoto nezavisleho vyskumu rozdielov je v tom, ze ho robia vyskumnici, ktori rozhodne nie su nezavisli a dopredu vedia, kam sa idu doskumat  Ja som čert.. dajte to nabuduce robit bars aj tym bubenikom, nic im dopredu nepovedzte, hlavne nie, ze co sa skuma a budete kukat na tie vysledky  Ja som čert..

Brano - obcas mi posielas nejake nahravky z domu, ked mas novu gitaru alebo tak podobne. posielas to tusim cez SoundCloud a tam to ma taku vlastnost (alebo aspon ja to mam tak nastavene), ze ako skonci ukazka, hned sa zacne prehravat dalsia, co tam je uploadnuta pod tym. a uplne pravidelne sa mi u Teba stava, ze jak posles ukazku, pustim si to, pocuvam, robim si dalej svoje a nestaram sa. akurat vzdy po nejakych 15-20 minutach zacnem byt otraveny, ze dokedy mi este budes brnkat do usi, no a ked tam kuknem, zistim, ze to sa mi casom prehrava uz dobre ze 5-ta , 6-ta ukazka a vsetky co doteraz odohrali mali velavravne nazvy, ako LP Custom 197x, LP DeLuxe 197x, Fender Strat 197x ...  a podobne  Popiskujem si . akurat ja sa rozculujem, ze naco mi posielas taku dlhu ukazku, ze kto Ta ma tak dlho pocuvat  Ja som čert..
Zaznamenané
Strán: 1 ... 7 8 [9] 10 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.075 sekund, 22 otázok.