Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
29. Marec , 2024, 12:59:42
Strán: [1] 2  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Timo Tolkki  (Prečítané 5905 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 20. December , 2004, 18:17:13 »

..urcite ho poznate..co hovorite na jeho hru?..da sa porovnat s malmsteenom?.. :cool:

Príspevok editován: imbus, v: 28/11/2005 15:35
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 20. December , 2004, 18:39:25 »

ak to je ten zo stratovariusu, tak svojim spravanim a hmotnostou tipujem ze ano haha
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 20. December , 2004, 18:46:54 »

..vtipne..:yes:..taze to meno ti vela nehovori..
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 23. December , 2004, 14:51:03 »

tolkki je dobry gitarista, ale uz vykrada sam seba. V kapele neda priestor nikomu....uz asi 4 posledne albumy je pod vsetkymi skladbami podpisany on (texty/hudba)....a to sa proste neda robit 10 albumov vsetko jeden clovek....ved to sa uz vsetko opakuje tie iste postupy, struktura.....ale dobre veci su to ...aj nove aj stare. ale gitarista ako solovy je okej...take pekne melodicke zaujimave su jeho sola
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #4 kedy: 23. December , 2004, 14:52:16 »

a este nieco....jedine stastie ze v stratovariuse je jens johanson co je jeden z naj klavesakov co poznam..tak to obohacuje a neni to cisto o tolkkiho gitarovych vyhravkach
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #5 kedy: 23. December , 2004, 16:15:19 »

Keď v kapele robí všetko, tak to o niečom svedčí a asi nie to, že nedá priestor iným, ale že má dobrú invenciu. Videl som hrať Stratovarius v lete na Seneckých jazerách a prekvapili ma - fajn heavy-kapelka aj naživo. Čo sa nedá povedať o spevákovi z Helloweenu (bieda) a kapela tým trpí.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 23. December , 2004, 17:25:13 »

..najlepsia je ""Black Diamond""..coolova vecicka :cool:
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 23. December , 2004, 20:30:27 »

spevak zo stratovariusu tiez nie je prave najlepsi. videl som video cover verziu aces high od iron maiden a to ma presvedcilo. no nevadi, nazory su rozne.
Zaznamenané

guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #8 kedy: 27. December , 2004, 06:52:11 »

Mne Strati celkom sedia je do do pohody speedek.Čo sa sa týka Tima a ko gitaristu chodí sa na to čo hrá je celkom rýchly ale značne jednotvárny, ale keby som tak hral aj s jeho kilami bol by som zjavne spokojný.A spevák myslím že je schopný.Teda v ZA sa ami vežmi páčili super show.
Zaznamenané

tatko fóra
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 13. Január , 2005, 13:25:02 »

..spevak za vela nestoji..mnozstvo veci spieva na hranici svojich moznosti a na zivých vystupeniach mu to to niekedy spieva uplne mimo..myslim falosne..ale hlas nema najhorsi len by mal spievat veci ktore zmakne a nie nieco na co nema
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 13. Január , 2005, 13:36:42 »

Každý raz nemusí mať svoj deň. V Senci spieval v pohode, nedosahuje síce kvality Kiskeho, ale bolo to na live výkon vežmi slušné. Na rozdiel od súčasného speváka z Helloween, ten bol strašný.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #11 kedy: 16. Január , 2005, 17:53:36 »

..pitu..toto keby si povedal jednej mojej kamoske ta by ti uz neostalo nic ine len vziat nohy na plecia..:))
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #12 kedy: 16. Január , 2005, 19:58:04 »

Juris - teraz neviem, či nemá rada speváka zo Stratovariusu alebo má rada nového speváka z Helloweenu. :) Alebo podža nej žiaden spevák nemôže mať zlý deň?
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 28. Január , 2005, 13:44:24 »

no pitu s tym ze novy spevak helloweenu by som moc nevyskakoval, pac tam je uz 11 rokov. Ale viem co si chcel povedat, ze na Kiskeho nema, a to je jasne ako facka. Kiske je majster ja ho zboznujem hlavne z keeperov. Ale kotipelto je tiez dobry spevak a je blbost ze spieva na hranici svojich moznosti. On ma rozsah teda riadny, ale niekomu sa nemusi pacit...pre niekoho moze mat upistany hlas, ale farbu ma peknu aj v nizsich polohacha a tak celkovo.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 28. Január , 2005, 16:53:42 »

Je jasné, že spevák z Helloweenu na Kiskeho nemá, ale na koncerte v Senci spieval príšerne, mám pocit, že sa namáhal pri každom tóne - liezol z neho iba neurčitý pazvuk, nemal hlas, len nejaký jemný chrapot - chrčanie. Znelo to strašne. Očividne to bolo jedno vežké trápenie sa, aj keď sa tak netváril.
Zaznamenané

Strán: [1] 2  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.039 sekund, 22 otázok.