Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
01. Máj , 2024, 18:39:24
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BASOVY ****TEST  (Prečítané 19754 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #45 kedy: 17. Apríl , 2006, 19:10:30 »

moj pohlad na test...po rutinnej policajnej kontrole a skonstatovani ze nemam v technicaku zapisany katalyzator som sa dopravil k istropolisu pre mageza a jeho aparat.mal som taku malu dusicku, ze kolko sa nam toho pomesti a ci sa bude treba pre nieco vracat. nastastie sa stal maly zazrak a vsetko sa nam to do auta podarilo nalozit. povodne som si myslel ze sme nejako dramaticky klesli pod takou tazkou zatazou a vsetky kolaje a diery som prechadzal s maximalnou uctivostou. pokles sa ale velmi nekonal a ja uz zacnem pisat o tom teste teda.
neda mi nezmienit sa o tej cernobilskej scenerii ktora vladla vsade naokolo a o samotnom saigone, teda budove kde je skusobna. peeeeklo:-)
nuz ale. veci sa hore ponosili, popicovalo sa ze preco je to take tazke a podobne. aparaty sa uvazlovo postavily, basy naladili a pozapajali a hura rachotit. islo sa systemom takym, ze najprv sa hralo na ramonov aparat, pekne po rade kazdy na svojej base, potom moj aparat a nakoniec magezov. v tychto chvilach to este bolo fajn a bol som plny euforie. no po tomto skonceni sa mageza zmocnilo jeho druhe \"ja\" a zacalo sa kombinovat medzi zostavami. vyskusalo sa snad vsetky zapojenia ktore mohli ist, poskusali sa gitky navzajom.

moj pohlad na hukoty:

ramonov trace komplet:
mne sa tato \"hotova\" zostava pacila subjektivne asi najviac. aparat paradne tlacil na spodkoch bez toho, aby dochadzalo k nejakym neprijemnym hukotom alebo huhlaniu. pekne pevne spodky, prakticky kdekolvek na hmatniku som hral, zvuk bol pekny vyrovnany, prierazny dole a zaroven super zrozumitelny. bral by som tu zostavu hned domov.

moje HARTK(or)E
nepacilo sa mi, nepacilo sa mi, nepacilo sa mi.

magezov Ampeg s EDENMI:
tato zostava zastava v hodnoteni kompletov druhe miesto. je pravda ze magez sa hodne blaznil a skusal rozne nastavenia EQ, no mal som pocit, ze tato zostava sice tlaci na spodkoch, ale zvuk nieje az taky pekne konkretny a nema na moj vkus az taku prijemnu farbu ako trace.

trace zosik+ trace bedna+ eden bedna:
vzdy ked bola v zostave trace bedna, tak to hralo paradne na spodkoch a doplnalo sa to s vyssim vykonom inej bedne velmi pekne, konkretne eden tomu daval prieraznejsie stredy. pre mna asi highlight vecera ked bol k trace kompletu zapojeny jeden eden a hral na tom moj jazz. tento zvuk mi vazne smakoval. trace ako zosik to tahal paradne, akurat musel clovek vo vela moznostiach jeho nastavenia chvilku hladat, no nebolo nastavenie kde by to na moje ucho hralo vylozene zle.

ampeg+ trace bedna + eden bedna:
taktiez super spodky vdaka trace bedni, ina farba zvuku z ampegu, no stale super zvuk.

hartke+ trace bedna + eden bedna:
celkom spokojnost so zvukom, hartke je hodne cisty zvuk, nema velmi charakteristicke zafarbenie, no opat trace exceloval na spodkoch a eden pretlacal stredy.

bolo este par kombinacii, no u mna jednoznacne vyhral trace komplet + eden cez moj jazz alebo cez spector. ja osobne som uz potom zacal stracat prehlad vdaka kombinaciam a volume na ktorom sa hralo, ale inak sa velmi nedalo, pretoze nech uz bola kombinacia hocijaka, tak potichu hrali fajn, no ked to clovek vytocil,tak sa zvuk samozrejme menil a to je to,co mna zaujimalo najviac.
poskusali sa aj basy vzajomne, nech sa to uz vsetko maximalne zamota:-)

result: pohralo sa, poskusalo sa, mne sa pacilo, opat som o nieco mudrejsi a zacal som ramonovi veeeelmi zavidiet jeho trace:-) opat mame par chrobakov v hlavach:-)
velka vdaka ramonovi (a ska2zonics) za skusobnu a traca a magezovi za jeho komplet.do buducnosti sa postavilo par cielov ako zohnat nejaku 15ku bednu na test, popripade dalsie aparaty a nejakeho schopneho testovaca:-)
Zaznamenané

o-yep sro
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #46 kedy: 23. Apríl , 2006, 19:19:52 »

tak konecne po dlllhej dobe aj slubene foto:

veci ktore sa na moj uzas zmestili do auticka:-)


takto v tme svietime:-) ramon to opat raz vyhral


kompletka


magez ampeguje a spectoruje a edenuje (2x)


ramon


sak to nehraaaaa


vazne to nehra


aha,uz to ide


magez vo svojom zivle...setci pozor na kable:-P


ramon s jazzom


magez s jazzom


rastov multak ktory je tajne odlozeny v chladnicke


foto do katalogu


Naposledy upravil pista58, : 23.04.2006 o 20:23

Naposledy upravil pista58, : 23.04.2006 o 20:29
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #47 kedy: 23. Apríl , 2006, 19:55:56 »

Skusili ste aj pripojit jednu basu cez nejake aktivne vidle do vsetkych zosilnovacov naraz a vsetko na 10? :)
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #48 kedy: 23. Apríl , 2006, 19:57:33 »

martinlm napísal:
Citácia
Skusili ste aj pripojit jednu basu cez nejake aktivne vidle do vsetkych zosilnovacov naraz a vsetko na 10? :)


tak to by som chcel pocut:woohoo:
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #49 kedy: 23. Apríl , 2006, 20:01:40 »

no kezde stale aktivne piseme na forum, tak odpoved znie ze NIE:silly:
Zaznamenané

o-yep sro
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #50 kedy: 23. Apríl , 2006, 20:28:42 »

KURDE  ja som sa strasne tesil ako dopadne ten progrokerov hiwatt v porovnani s novsimi aparatmi...
skoda:(
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #51 kedy: 23. Apríl , 2006, 20:36:43 »

progrokac nereagoval na hodene rukavice a nepriame vyzvi k testu.tiez by som ten aparat velmi rad pocul.
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #52 kedy: 23. Apríl , 2006, 20:44:12 »

Ocakaval som nejake vsimne a nie rukavicu. :silly:

Ale vazne, fakt som teraz nemal moc casu, ak chcete poskusat dakdo v Ba a mate vhodne priestory, poslite sukromnu spravu a sa mozme dohodnut.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #53 kedy: 23. Apríl , 2006, 20:47:18 »

oukej:-)
Zaznamenané

o-yep sro
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #54 kedy: 23. Apríl , 2006, 21:35:45 »

Musim si do dalsieho kola testov zohnat nieco nove, nech mam istotu, ze ma nejaky stary kram neprekona. Žmurk
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #55 kedy: 23. Apríl , 2006, 22:02:25 »

Zozen si 200w alebo 400w stary Hiwatt. Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #56 kedy: 24. Apríl , 2006, 07:16:48 »

to nechcem vediet kolko by to stalo...Beeee
Zaznamenané

o-yep sro
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #57 kedy: 24. Apríl , 2006, 10:54:48 »

progrocker je basak?
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #58 kedy: 24. Apríl , 2006, 11:02:38 »

Nie, len rad hram na obe strany. ha ha ha
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kubriel
stály hosť
*****
Príspevkov: 1071


uiiiii


WWW
« Odpoveď #59 kedy: 24. Apríl , 2006, 11:03:25 »

ale ten legendarny hiwatt je gitarovy nie?
Zaznamenané

www.klacno.sk/ipp - INTERACTIVE PIXEL PAINTING
Strán: 1 2 3 [4] 5 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.087 sekund, 22 otázok.