Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 23:51:33
Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: BASOVY ****TEST  (Prečítané 19757 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #60 kedy: 24. Apríl , 2006, 11:04:34 »

Nie, na vsetko, je to all purpose amp. Aj hammondy a klavesy sa cez ne zosilovali napr. v 70tych. Dokonca aj elektricke husle.

Naposledy upravil progrocker, : 24.04.2006 o 12:05
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #61 kedy: 23. Júl , 2006, 22:52:05 »

Tazke s velkym odstupom casu.

Co ma zaujalo najviac:

1. Pistov Jazz bass. Bol to myslim 3. Fender Jazz bass, na ktorom som hral. 2 predtym boli MIM a z nich som mal velmi rozpacite pocity (odpadove potenciometre, nepresvedcive snimace,velmi lacny vzhlad miestami..). No Pistova MIJ je o niecom uplne inom. Super sedi v ruke, velmi presvecdivy a inspirujuci zvuk, super vzhlad. Uplne o inom natroj. Radost hrat. Hned by som bral.
2. Rozdielna koncepcia reproduktorov. Ramonov Trace 2x10\" tlacil bezkonkurencne najvacsie a najplnsie spodky. Moje Edeny boli na druhu stranu vyrazne hlasnejsie. Zvukovo sa mi najviac pacila kombinaca Ramonovho Trace 2x10\" + moj Eden 210XLT.
3. Zosilnovace - Trace velmi zaujimavy aparat, ale na moj vkus prilis vela moznosti. Kazdopadne zvuk sa da z toho dostat velmi presvedcivy. Bral by som. Hartke nehalo zle, ale bolo to take nemastne neslane, anu ryba ani rak. :)
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 23. Júl , 2006, 22:52:10 »

Menil by som nieco?

Moj Spector za Pistov Jazz bass nie. Aj ked ten Jazz bass by so, bral vsetkymi 10timi.
Ramonov Trace za moj Ampeg, to b bolo na zvazenie, kedze ten Trace vazi menej ako 1/2 Ampegu a rozmerovo je tiez asitak 1/2. :)

Naposledy upravil magez, : 23.07.2006 o 23:53
Zaznamenané

Strán: 1 ... 3 4 [5] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.096 sekund, 22 otázok.