Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
27. Apríl , 2024, 19:59:37
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lakota  (Prečítané 4148 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #15 kedy: 28. Október , 2009, 13:11:16 »

...jaky som mudry zas po opici  Popiskujem si
Velmi dolezita cast Tvojho prispevku. Povedal by som, ze najdolezitejsia.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #16 kedy: 28. Október , 2009, 13:32:03 »

nechal by som to prehrat bubenikovi. a gitara je lacny zvuk predovsetkym + roztrasena hra. nechal by som to prespievat spevaka. zvazil by som ten lacny "aaaaa" syntakovy zvuk v tom refrene ci co to je.

jasne, mas pravdu
akurat ako keby si nevedel, ze vsetky bicie robim na PC. ja nemam pristup k zivemu bubenikovi :)
« Posledná zmena: 28. Október , 2009, 13:38:13 od opossum » Zaznamenané
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 28. Október , 2009, 13:34:08 »

je to dobre, ten hlas vobec nemusi intonovat ani nic, aj hudba je dobre vymyslena. akurat ze to znie sterilne zvukovo, ako z nejakej rpg hry z roku 1995 :) a este je z toho aj citit ze autor hudby nema nijake moderne hudobne vplyvy. co moze byt vlastne plus aj minus, pre mna skor minus... jaky som mudry zas po opici  Popiskujem si

trebna si pozriet Peťasovu stranku, co sklada. Mne sa prave ten hudobny motiv pacil, ale on to ponal nastrojovo uplne inac a ja som chcel z toho spravit kvazi Daniela Landu. Nakolko sa podarilo... Som frajer
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #18 kedy: 28. Október , 2009, 13:35:46 »

neviem ci vlastne ide o produkciu, ktora sa chce prezentovat.. ale ak to bolo myslene ako zachytenie napadu, tak je to schopne aj po zvukovej stranke.. ak to chce byt ale naozaj nieco prezentovatelne (napr ako demo alebo sucast nejakeho albumu), musi to byt prehrane nanovo
Zaznamenané

opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #19 kedy: 28. Október , 2009, 13:36:59 »

neviem ci vlastne ide o produkciu, ktora sa chce prezentovat.. ale ak to bolo myslene ako zachytenie napadu, tak je to schopne aj po zvukovej stranke.. ak to chce byt ale naozaj nieco prezentovatelne (napr ako demo alebo sucast nejakeho albumu), musi to byt prehrane nanovo

nie, vyssie ambicie to nema. na to mam dost sebakritiky...ostatne, nie som autorom pesnicky.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #20 kedy: 28. Október , 2009, 21:43:07 »

Ma to atmosferu! Aj vdaka tomu divnemu zvuku. Paci sa mi to, hlas nemus intonovat, ved je to take polo-recitovane. Tie casti, ktore su akoze viac spievane, su uz ale zle :)
Zaznamenané

yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 03. December , 2009, 14:45:07 »

mam podobny nazor ako MartinLM... ta skladba je dobra, chce to len lepsie (dokonalejsie) spracovanie. pre mna to je nieco nie nepodobne tomovi waitsovi takou obskurnou atmosferou miestami

a prave preto si viem predstavit aj cely album takychto pesniciek, vyuzil by som, pripadne este zvyraznil praveze nedokonalosti, doplnil sumy a ruchy, aby to znelo este strasidelnejsie
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #22 kedy: 03. December , 2009, 15:02:14 »

mam podobny nazor ako MartinLM... ta skladba je dobra, chce to len lepsie (dokonalejsie) spracovanie. pre mna to je nieco nie nepodobne tomovi waitsovi takou obskurnou atmosferou miestami

a prave preto si viem predstavit aj cely album takychto pesniciek, vyuzil by som, pripadne este zvyraznil praveze nedokonalosti, doplnil sumy a ruchy, aby to znelo este strasidelnejsie

no jo, ja som sa na tom narobil dost, pretoze povodne aranzma bolo uplne ine. Aj mne tam vadi spev, ponukal som Mephistovi, ze mu to transponujem vyssie, pretoze ide na doraz v spodnom rozsahu, ale nechcel...Je to pre mna uzavreta vec, len som chcel vediet, ci dokazem spravit take aranzma ako Landa :) aspon zhruba
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #23 kedy: 03. December , 2009, 15:18:49 »

rozhodne to ma feeling tym smerom
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 03. December , 2009, 15:40:28 »

rozhodne to ma feeling tym smerom

jo diky, aspon niekto si to vsimol :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #25 kedy: 03. December , 2009, 15:45:20 »

mam podobny nazor ako MartinLM... ta skladba je dobra, chce to len lepsie (dokonalejsie) spracovanie. pre mna to je nieco nie nepodobne tomovi waitsovi takou obskurnou atmosferou miestami

a prave preto si viem predstavit aj cely album takychto pesniciek, vyuzil by som, pripadne este zvyraznil praveze nedokonalosti, doplnil sumy a ruchy, aby to znelo este strasidelnejsie

suhlasim, mne to hned evokovalo Waitsa, zaujimava vec
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #26 kedy: 03. December , 2009, 15:51:48 »

skoda ze Waitsa nepotnam...
Zaznamenané
kuker
stály hosť
*****
Príspevkov: 885



« Odpoveď #27 kedy: 21. December , 2009, 12:22:24 »

ma to napad.. ale je to rozbite poriadne...
keby sa to mozno nahralo v pomalsom tempe, tak by to mohlo byt lepsie...
neviem, nepaci sa mi to
Zaznamenané
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 23 otázok.