Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
19. Apríl , 2024, 09:38:42
Strán: 1 [2] 3 4 ... 31 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vlado Hudec - ukážky  (Prečítané 95599 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #15 kedy: 29. Marec , 2006, 14:02:03 »

Neber to v zlom :-), len mi to tak prebleslo hlavou.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #16 kedy: 29. Marec , 2006, 14:37:23 »

izi napísal:
Citácia
Neber to v zlom :-), len mi to tak prebleslo hlavou.


...ved v pohode:)
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #17 kedy: 29. Marec , 2006, 14:38:49 »

vlado hudec napísal:
Citácia
S tym wahom je to asi takto..:) ja nahravam cez POD priamo do pc,pretoze nemam inu moznost.Ked hram nejake solo alebo aj doprovod,tak to znie hrozne,hlavne na basovych strunach.Zvuk je chlpaty a ostry a uz som skusal vselico,ale neviem,ako to vylepsit.Ja sa nevyznam do nahravania a takychto veci..Preto som tam dal wah,pretoze s tym sa to da pocuvat:) co sa tyka doprovodu,tak tam nie je wah,ale chorus...kvoli vyssie uvedenym dovodom.Neviem,cim to je,ze mne to hra tak blbo,mozno mam zlu zvukovku..neviem.


Myslel som si. Nevyniknú práve tóny (alebo úplne zaniknú), ktoré si hral a keď je tam stále, už nie je zaujímavý a lezie po čase na nervy - je ho moc a je cítiť, že tam je za účelom niečo zakryť. Skús sa pohrať s nastaveniami drive-ových zvukov a bude to fajn. Inak to zneje dobre.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 29. Marec , 2006, 14:48:23 »

No tak tomu ver,ze som sa s tym hral..a fakt dost..ale neviem,kde je problem....
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 29. Marec , 2006, 15:38:58 »

pekny satriani..mne ten wah vyslovene nevadi, ale nemusel by byt stale..ved daj nieco bez wahu a posudime, ci sa to naozaj neda pocuvat...ale inak pekne hras, aj dobre napady a fajn satrianiho finty :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 29. Marec , 2006, 15:47:13 »

imbus napísal:
Citácia
pekny satriani..mne ten wah vyslovene nevadi, ale nemusel by byt stale..ved daj nieco bez wahu a posudime, ci sa to naozaj neda pocuvat...ale inak pekne hras, aj dobre napady a fajn satrianiho finty :)


dik,nemam teraz momentalne nic,co by som mohol este pridat..mozno nieco stare by sa naslo ale zvuk...no neviem..:) ale tie satrianiho finty ma zaujali..:) ako to myslis?
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #21 kedy: 29. Marec , 2006, 15:50:27 »

jeho melodika a jeden konkretny solovy grif co sa mi paci a pocul som to aj u neho...myslim ten hammering ci co to je od 2:15.
a aby som len nechvalil, tak bendy sa mi zdaju amaterske, nepekne :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #22 kedy: 29. Marec , 2006, 16:10:54 »

Vlado Hudec> Skus nahrat ten zvuk PODu, ktory sa ti nepaci, tak ziskaju ludia predstavu o co presne ide a snad sa aj podari tento problem odstanit.

Tiez mozes skusit nejake zosilnovacovo-simulacne VST pluginy a gitarovy zvuk teda tvorit v pocitaci, ta kontrola nad zvukom by mala byt vacsia ako na uplne prvom PODe.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #23 kedy: 29. Marec , 2006, 16:12:35 »

imbus napísal:
Citácia
jeho melodika a jeden konkretny solovy grif co sa mi paci a pocul som to aj u neho...myslim ten hammering ci co to je od 2:15.
a aby som len nechvalil, tak bendy sa mi zdaju amaterske, nepekne :)


aha,no jasne..:) inak som rad,ze je aj nejaka kritika...ale ja som amater,takze je to ok :)
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #24 kedy: 29. Marec , 2006, 20:37:32 »

vlado hudec - pocuvam postupne veci z Tvojho webu a mas moj respekt. Co presne pouzivas na orchestre a v com ?
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #25 kedy: 29. Marec , 2006, 20:54:24 »

rastis napísal:
Citácia
vlado hudec - pocuvam postupne veci z Tvojho webu a mas moj respekt. Co presne pouzivas na orchestre a v com ?


vdaka...na orchestralnu hudbu pozivam samplovacie kniznice ako napr.Ultimate Strings,SAM Horns..neviem,ci ti to nieco povie...co sa tyka softu,tak SONAR a ako sampler Gigastudio.
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #26 kedy: 29. Marec , 2006, 22:12:26 »

konecne som sa dostal aspon k tej gitarovke ak nie k orchestralnym veciam. je to bombaB)  drzim palce v dalsom posobeni. pre mna je to prijemne a kvalitne pocuvanie.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 02. Apríl , 2006, 13:53:18 »

Kua,som nevedel,ze ogg tuna nefachci :) dam to do mp3 a potom to sem supnem.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #28 kedy: 02. Apríl , 2006, 14:59:50 »

Uz ide, daj aj ogg kludne. Tu stiahnete plugin do Winampu http://ftp.freenet.de./pub/filepilot/windows/multimedia/mp3/Nullsoft_Vorbis_Decoder.exe
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #29 kedy: 02. Apríl , 2006, 15:12:15 »

tak este raz:)

Demo2v2 je podklad,kde som pouzil sample gitary,co robim teraz s kamosom.Solo je vlastne improvizacia.
http://gitaristi.sk/files/vladohudec/Demo2v2.ogg

Santana+klavir to je taky pokus,ze kvazi zvuk ako Santana ten klavir som hral tiez ja,ale je to haluz.
http://gitaristi.sk/files/vladohudec/santana1.ogg

HARD2 to ja taky hard a do toho iprovizacia..hodne flangeru je tam.Zvukovo to nie je bohvieco,vtedy som toho nevedel nic o zvuku.
http://gitaristi.sk/files/vladohudec/HARD2.ogg

RIDE EQ..taka rockova vec..hrozne bicie su tam,ale nemal som vtedy ine.
http://gitaristi.sk/files/vladohudec/RIDE.ogg
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 14:04:47 od Martinlm » Zaznamenané
Strán: 1 [2] 3 4 ... 31 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.034 sekund, 22 otázok.