Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 06:55:14
Strán: 1 ... 29 30 [31] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Vlado Hudec - ukážky  (Prečítané 95597 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #450 kedy: 31. Máj , 2009, 12:34:51 »


kniznic loopov su stovky Gbyte a pouzivaju to aj ine slovenske producentske kapacity. akurat ze to sem tam je pouzite potom aj v dalsich skladbach. ale bezny posluchac  to nespozna  a v SK uz vobec. ked si loopy vyrabas akurat sa s tym viac narobis a nemas ich vo wavoch ale v midi a priradis si tam vlastne zvuky. ale je to LEGO. Ja to aj tak neviem rozoznat vsetky skladby mi zneju rovnako. kludne keby som stiahol nejaky midi   z webu a nadrbal tam vlastne zvuky tak to nespozna ani diva svina tolko toho je.

jasne,ze je toho kopa, ale mne to proste vadi, ked mam pouzit nejaky loop, ktory je pouzity v dalsich skladbach, tak si spravim radsej vlastny..je to aj o profesionalite. Treba byt originalny, pokial sa to da. Ked ti zneju vsetky skladby rovnako, tak za to uz ja nemozem, niekomu mozno zneju vsetky metalove skladby rovnako  :)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #451 kedy: 31. Máj , 2009, 12:46:35 »

jasne,ze je toho kopa, ale mne to proste vadi, ked mam pouzit nejaky loop, ktory je pouzity v dalsich skladbach, tak si spravim radsej vlastny..je to aj o profesionalite. Treba byt originalny, pokial sa to da. Ked ti zneju vsetky skladby rovnako, tak za to uz ja nemozem, niekomu mozno zneju vsetky metalove skladby rovnako  :)

mozna fakt ked nepoznas noty a nevies teroriu je to dneska lepsie na originalitu lebo hned by sa to zacalo podobat na tie ostatne co chrlia profici a rozne softwary a generatory podla hudobnej teorie.
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #452 kedy: 31. Máj , 2009, 13:49:24 »

inak ak to niekoho zaujima, toto su skutocni profici, v sucasnosti jedna z naj firiem, co robia hudbu do trailerov, myslim hollywoodske filmy..je to zivy orchester a zive zbory, takze uplne iny level, ako som ja :)




je tam od nich toho viac
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
opossum
stály hosť
*****
Príspevkov: 1039


píš jako očuješ, hraj jako očuješ!


WWW
« Odpoveď #453 kedy: 03. Jún , 2009, 09:48:05 »

vsetky dostupne loopy su kekvetina, zabijaju tvorivost...Iba ako insiracia su dobre, ale nie ich pouzivat.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #454 kedy: 03. Jún , 2009, 09:55:29 »

inak ak to niekoho zaujima, toto su skutocni profici, v sucasnosti jedna z naj firiem, co robia hudbu do trailerov, myslim hollywoodske filmy..je to zivy orchester a zive zbory, takze uplne iny level, ako som ja :)




je tam od nich toho viac
Toto sa mi celkom paci. Zaujimava hudba, zvuk - hlavne na kvalitnej 5.1 :)
Zaznamenané

jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #455 kedy: 03. Jún , 2009, 19:54:44 »

aby ste si nemysleli, ze viem iba take strasidelne a ine nie, tak tu mate taku kratku ukazku takej romantickej, co mam teraz rozrobenu  :) neni to zmixovane ani nist, len som to trosku zhlasnil, tak zvukovo to neni tip top

* romantic.mp3 (775.62 KB - stiahnuté 224 krát.)
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
musicman
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4903



« Odpoveď #456 kedy: 03. Jún , 2009, 20:27:08 »

super. hned som si predstavil ze winetou ide na koni a zamiluje sa do pamely anderson. romantika  Na zdravie!
Zaznamenané

http://www.999th.eu         RIG:  2x DIGIDESIGN PRO TOOLS HD3, 3 x DIGIDESIGN 192 I/O ANALOG , DIGIDESIGN PRE, Focusrite, UAD, J&T       http://www.facebook.com/pages/999th-studio/124192809296?v=wall&ref=ts
ewerfile
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 146



« Odpoveď #457 kedy: 05. Január , 2010, 22:21:14 »

mne osobne sa veľmi páči farba zvuku tých nástrojov  :)
« Posledná zmena: 05. Január , 2010, 22:21:45 od ewerfile » Zaznamenané

Slavo
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #458 kedy: 05. Január , 2010, 23:12:58 »

Vitaj spat.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #459 kedy: 05. Január , 2010, 23:24:59 »

Vitaj spat.  :)

sa netes, ja som sa len s jozkom prisiel dohodnut a uz mizim, uz ma tu aj cenzuruju, neni som tu vitany  Bavím sa skvele
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #460 kedy: 06. Január , 2010, 00:05:41 »

sa netes, ja som sa len s jozkom prisiel dohodnut a uz mizim, uz ma tu aj cenzuruju, neni som tu vitany  Bavím sa skvele

Ale co sa seres, ostavaj, mame Ta radi.  Cmuk chlapci Žmurk
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
jtakac
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1702



« Odpoveď #461 kedy: 06. Január , 2010, 00:08:51 »

Ale co sa seres, ostavaj, mame Ta radi.  Cmuk chlapci Žmurk

ja viem,ze ty ma milujes, sak ja teba tiez, ale bohuzial, sede eminencie tohto fora, maju iny nazor, takze  Je mi do plaču
Zaznamenané

mam 3 cinske gitary a POD, ale to nevadi, lebo zvuk je vraj v prstoch
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11903



« Odpoveď #462 kedy: 06. Január , 2010, 07:38:21 »

ja viem,ze ty ma milujes, sak ja teba tiez, ale bohuzial, sede eminencie tohto fora, maju iny nazor, takze  Je mi do plaču
presne, padaj, ked neveris v ton v prstoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 29 30 [31] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.