Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Máj , 2024, 05:51:14
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 102 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Dream Theater  (Prečítané 359743 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #525 kedy: 24. Jún , 2009, 17:05:08 »

Inak, z noveho albumu sa mi velmi paci cover Stargazer - LaBrie ma po dlhej dobe nadchol svojim vykonom. Len aby to tak odspieval aj nazivo  Bacha na vec kamo!

vari ides na dt? po zhliadnuti toho videa co tu ktosi dal z toho download festivalu LaBrie na zivo strasne kvici... a falosne... ale zvysok kapely sa mi velmi pacil  Na zdravie!
Zaznamenané
asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #526 kedy: 24. Jún , 2009, 17:06:55 »

rad by som, ale realne asi az po nasledujucom albume :)
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #527 kedy: 24. Jún , 2009, 17:57:59 »

PO dlhsom pocuvani musim skonstatovat, ze album je vynikajuci a nadupany Si píš!!!
 Na zdravie!

Moje naj: A Nightmare to remember, A rite of passage, The shattered fortress, The count of tuscany.  Zdravíčko
Muzikantske vykony a hlavne PRODUKCIU a PREMYSLENOST skladieb nebudem zbytocne komentovat.  :)
« Posledná zmena: 24. Jún , 2009, 18:47:02 od Branko » Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #528 kedy: 25. Jún , 2009, 08:55:33 »

tak vcera konecne to dostali do shopu, tak konecne som si vypocul dalsi pocin z dielne majstrov, este parkrat si to popocuvam a vyjadrim sa :) zatial by som sa vyjadril ku zvuku gitary, neviem, taky ani neviem ako to opisat, uz ked vysiel singel rite of passage ten zvuk sa mi az tak nepacil, ale tak to som predpokladal, ze to este mozno nie je final version ale tak uz bola...neviem, ci to nazvat ze surovy zvuk alebo ako, nieco mi tam chyba, asi nejaka plnost, sola su kraaasne, ale nieco mi tam chyba, snad sa mi pomoze niekto vykoktat  ha ha ha 
Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #529 kedy: 25. Jún , 2009, 10:36:47 »

Kraaaaaaaaaaaaaaaaasne solo v skladbe The best of times Si píš!!!
Neviem ako to ten clovek robi Si píš!!!  Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #530 kedy: 25. Jún , 2009, 11:00:22 »

tak vcera konecne to dostali do shopu, tak konecne som si vypocul dalsi pocin z dielne majstrov, este parkrat si to popocuvam a vyjadrim sa :) zatial by som sa vyjadril ku zvuku gitary, neviem, taky ani neviem ako to opisat, uz ked vysiel singel rite of passage ten zvuk sa mi az tak nepacil, ale tak to som predpokladal, ze to este mozno nie je final version ale tak uz bola...neviem, ci to nazvat ze surovy zvuk alebo ako, nieco mi tam chyba, asi nejaka plnost, sola su kraaasne, ale nieco mi tam chyba, snad sa mi pomoze niekto vykoktat  ha ha ha 

viem presne co myslis.. nemas pocit z niektorych tych zvukov ajpri roffovackach ako keby bol pri nich stale zopnuty wah v nejakej pozicii? Branoto anzval ze orezane pasmo..
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #531 kedy: 25. Jún , 2009, 11:24:44 »

viem presne co myslis.. nemas pocit z niektorych tych zvukov ajpri roffovackach ako keby bol pri nich stale zopnuty wah v nejakej pozicii? Branoto anzval ze orezane pasmo..

:), presne toto iste som si vcera povedal ked som to pocuval v aute, taky nejaky plechovy zvuk ma ta gitara, dokonca mam pocit (nemam to este nejako napocuvane, vlastne som to pocul len druhy krat) ze v prvom songu ma ta gitara celkom ok zvuk, ale hned v druhom je ten zvuk iny a nejako mierne horsi.
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #532 kedy: 25. Jún , 2009, 11:27:17 »

Ja by som povedal, ze tu je asi najlepsie zachyteny aparat. Uplne bez vsetkych moznych efektov, proste surovy drive a to sa mne osobne paci.
Btw: neviem, ci na niektorom albe nahraval sedmickou cez marky tak intenzivne ako tu.
 Na zdravie!
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #533 kedy: 25. Jún , 2009, 12:01:54 »

tak prva skladba hej to je fajn zvuk, ale fakt ten RITE neviem, surovy jednoducho ako brano hovori.....jasne, ako vsetko je konkretne, dobre zrozumitelne len trochu taky iny ako na predoslych albumoch. Inac este Rudess sa mi zda dajak potichu (trochu by som ho vytiahol v mixe) a dost splyva niekedy jeho zvuk s johnovym pri unisonach napr. v tej prvej.
Zaznamenané

MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #534 kedy: 26. Jún , 2009, 20:09:40 »

The story behind my vocals on "A Nightmare To Remember"

- napisane portnoyom - odporucam :) su tam aj zvukove ukazky ako tato cast skladby mohla zniet inac  Zdravíčko

http://www.mikeportnoy.com/forum/m2352022.aspx
Zaznamenané

yeah
Hosť
« Odpoveď #535 kedy: 26. Jún , 2009, 22:10:04 »

The story behind my vocals on "A Nightmare To Remember"

- napisane portnoyom - odporucam :) su tam aj zvukove ukazky ako tato cast skladby mohla zniet inac  Zdravíčko

http://www.mikeportnoy.com/forum/m2352022.aspx
Super clanok  Zdravíčko
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #536 kedy: 29. Jún , 2009, 08:30:36 »

na jednej strane je fajn, ze sa muikanti rangu dream theater delia o rozne zaujimavosti s fandami a su k nim viac nez ustretovi, na druhej strane mi pride trochu zvlastne na vlastnom fore "musiet" (alebo mat pocit, ze musi) obhajovat vlastne umelecke rozhodnutia. kapela by tu muziku mala robit absolutne slobodne a podla mna, to ze mike ma potrebu to pretriasat na zaklade "negativnych posudkov" od fandov svedci trosku o takej strate nezavislosti. tie dosky robi dream theater, alebo DT+fanusikovia? ako keby sa dream uz satli "vacsou" kapelou, ako je pre nich samych zdrave. dufam, ze ich nepocka osud metallici - dobrej a originalnej kapely, ktoru zacal drvit tlak ocakavani kadekoho.
mal som z toho MP prispevku takyto zmiesany pocit
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
yeah
Hosť
« Odpoveď #537 kedy: 29. Jún , 2009, 09:15:14 »

Treba si uvedomit, ze Mike Portnoy bol vzdy tym clenom co komunikoval s fanusikmi a "riesil" rozne veci ohladom komunikacie so svetom mimo DT. Tiez ma napadlo to iste co teba, ale v inom zmysle, ze naco nieco take pisat, ked to ti ktorym su tie slova adresovane aj tak nepochopia. Myslim si, ze DT "necaka" nic podobne ako Metallicu a mimochodom co sa stalo Metallice take? Vydali spickovy album, sestra bola na koncerte pred tyzdnom a vraj total supa  Žmurk
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #538 kedy: 29. Jún , 2009, 09:20:19 »

Treba si uvedomit, ze Mike Portnoy bol vzdy tym clenom co komunikoval s fanusikmi a "riesil" rozne veci ohladom komunikacie so svetom mimo DT. Tiez ma napadlo to iste co teba, ale v inom zmysle, ze naco nieco take pisat, ked to ti ktorym su tie slova adresovane aj tak nepochopia. Myslim si, ze DT "necaka" nic podobne ako Metallicu a mimochodom co sa stalo Metallice take? Vydali spickovy album, sestra bola na koncerte pred tyzdnom a vraj total supa  Žmurk
Treba si uvedomit,že členovia tych kapiel maju fanušikov v ...... Fanuškovia su dobri len na to,aby kupovali CD,suveniry,prišli na koncert a hlavne platili.Všetko ostatné je len sučast biznisu. Na zdravie!
Zaznamenané
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #539 kedy: 29. Jún , 2009, 09:37:47 »

Treba si uvedomit, ze Mike Portnoy bol vzdy tym clenom co komunikoval s fanusikmi a "riesil" rozne veci ohladom komunikacie so svetom mimo DT. Tiez ma napadlo to iste co teba, ale v inom zmysle, ze naco nieco take pisat, ked to ti ktorym su tie slova adresovane aj tak nepochopia. Myslim si, ze DT "necaka" nic podobne ako Metallicu a mimochodom co sa stalo Metallice take? Vydali spickovy album, sestra bola na koncerte pred tyzdnom a vraj total supa  Žmurk

jasne, ja som rad, ze DT je tak "fan friendly" ved som tiez skalny fanda. ale zda sa mi, ze uz pomaly riesi Mike kazdu prkotinu. no a co, ze tam dal chrochtavy vokal? naco o tom polemizovat s fandami. noa co, ze sa o tom bavia po internete? inak, myslim, ze metallice sa toho stalo celkom dost - napr. presli vleklou a nepeknou vnutornokapelnou krizou, mali silne problemy s alkoholom a ich posledne dva albumy su bohuzial len tienom ich najsilnejsich veci, podobne ako u dreamu stavajuce skor na agresivite a tvrdostri ako na harmoniach, melodickosti a napadoch (ako tomu bolo viac v minulosti) nemyslis?
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Strán: 1 ... 34 35 [36] 37 38 ... 102 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.048 sekund, 23 otázok.