Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 18:30:59
Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: METROPOLIS  (Prečítané 29996 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
midlo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 548



« Odpoveď #15 kedy: 02. Júl , 2006, 19:43:26 »

Hej Jimmi, sobotu na domasi hram aj ja. Mozno sa stretneme..
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #16 kedy: 02. Júl , 2006, 20:25:05 »

Tak super!Odchyt ma niekde a mozme ist na pivko!
Zaznamenané

Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #17 kedy: 02. Júl , 2006, 20:27:15 »

plichto napísal:
Citácia
-este by si mohol hodit link na vasu stranku




www.metropolis-rock.sk
Zaznamenané

esopeso
nováčik
*
Príspevkov: 38



« Odpoveď #18 kedy: 04. Júl , 2006, 11:03:59 »

jimi pocul som vas na rockfeste prvy krat a mozem povedat ze je to pecka, najme ta pesnicka s takym arabskym samplom :) tžap tžap
Zaznamenané

Toto čo toto?
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #19 kedy: 04. Júl , 2006, 11:19:20 »

Vdaka!Etnicke sample budu isto pocut aj na novom CD :)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #20 kedy: 04. Júl , 2006, 11:26:14 »

ano boli ste uplne popici, zazitok... niekedy az privela tonov za sekundu si daval..Žmurk

...keby som nebol po opici tak tam tez pogujem s tymi chalanmi...:woohoo: :woohoo: :woohoo:
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #21 kedy: 04. Júl , 2006, 12:58:07 »

Dugo napísal:
Citácia
ano boli ste uplne popici, zazitok... niekedy az privela tonov za sekundu si daval..Žmurk


Dakujem! :) Ja sa niekedy az moc odtrhnem z retaze...:)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #22 kedy: 04. Júl , 2006, 13:06:27 »

...jedine co sa mi nelubilo, ze tam bolo dost kapiel co hra podobnu muziku jak vy ale nemaju tam vobec zadne sola..take vyhravky neratam lebo sak to je jak riff... ale typicke sola uz tieto kapely uplne ignoruju...

..no a este jedna zavada...sola mali byt urcite hlasnejsie, neviem mne sa zdali byt az moc potichu...a to som stal tak v predu pred podiom rovno...najlepsie sa mi zdali nazvuceny Kabati, tam to sedelo jak z CD...
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #23 kedy: 04. Júl , 2006, 15:31:55 »

Dugo napísal:
Citácia
...najlepsie sa mi zdali nazvuceny Kabati, tam to sedelo jak z CD...


To je ok.Headliner musi vynikat.Kapely predtym.....to sa zvuci,ako na beziacom pase....nizsia hlasitost atd....Az Headlinerovi sa venuje vaznejsia tech.podpora-co je aj pocut.To nie je chyba kapiel.To tak proste je a ja to schvalujem hlavne z dramaturgickeho hladiska.
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #24 kedy: 04. Júl , 2006, 15:44:04 »

..mne sa to praveze nelubi... zda sa mi to potom take povrchne mozno az odflaknute...je jasne ze na vas nedoslo tolko ludi jak na kabat ale urcite to boli fanusikovia co chceli mat plnohodnotny zazitok...keby mal kabat taky zvuk bude tam tolko isto ludi....
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #25 kedy: 04. Júl , 2006, 15:46:27 »

mne sa ten pristup velmi nepaci. pochopim ak ma kapela pred headlinerom nizsiu hlasitost a nema k dispozicii svetelny park,resp iba jeho cast. nerozumiem preco je to takto na festakoch, kde hra za jeden den napriklad 6 kapiel. ak mam mat z prvych troch iba gucu, pri dvoch dalsich sem tam rozoznam spevakove slova a potom cakam hodinu na \"headlinera\"...dovi dopo.na jazzovych dnoch mal dobry zvuk kazdy ucastnik. ked nabehol marcus miller, tak to bolo akurat hlasnejsie a zapojili viac svetiel.ale o zlom zvuku sa neda ani trochu rozpravat.
ked je to koncert typu hlavna hviezda + jedna/dve predkapely pocas nejakeho turne, tak pochopim ze predkapelam nedopraju taku kvalitu, no zazil som uz situacie (pred black sabbathom, depeche mode, apocalypticou, metallicou...atd) ked predkapely tvorili iba neprijemnu sucast cakania. ked uz si zavolam predkapelu, tak ju snad neznizim natolko, ze ludia su z nej vdaka zvukovej mase (zvukarovou vinou) na nervy.

Naposledy upravil pista58, : 04.07.2006 o 16:47
Zaznamenané

o-yep sro
Hosť
« Odpoveď #26 kedy: 04. Júl , 2006, 15:53:33 »

pista58 napísal:
Citácia
mne sa ten pristup velmi nepaci. pochopim ak ma kapela pred headlinerom nizsiu hlasitost a nema k dispozicii svetelny park,resp iba jeho cast. nerozumiem preco je to takto na festakoch, kde hra za jeden den napriklad 6 kapiel. ak mam mat z prvych troch iba gucu, pri dvoch dalsich sem tam rozoznam spevakove slova a potom cakam hodinu na \"headlinera\"...dovi dopo.na jazzovych dnoch mal dobry zvuk kazdy ucastnik. ked nabehol marcus miller, tak to bolo akurat hlasnejsie a zapojili viac svetiel.ale o zlom zvuku sa neda ani trochu rozpravat.
ked je to koncert typu hlavna hviezda + jedna/dve predkapely pocas nejakeho turne, tak pochopim ze predkapelam nedopraju taku kvalitu, no zazil som uz situacie (pred black sabbathom, depeche mode, apocalypticou, metallicou...atd) ked predkapely tvorili iba neprijemnu sucast cakania. ked uz si zavolam predkapelu, tak ju snad neznizim natolko, ze ludia su z nej vdaka zvukovej mase (zvukarovou vinou) na nervy.

Naposledy upravil pista58, : 04.07.2006 o 16:47


presne alebo na Deepoch v Brne..som sa cely cas smial na tej akoze predkapele, to bol vlastne decky dievcensky zbor co dirigoval naky stary hipisak a naramne sa na tom bavil...asi jediny z tych 10 tisic ludi co tam bolo...ha ha ha

to uz fakt tak vypada ze predkapely su naka vata na ktoru pride \"aj tak menej ludi\" tak naco si robit starosti so zvukom, ked si mozem dat pauzu..
Zaznamenané
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #27 kedy: 04. Júl , 2006, 16:14:05 »

Ja som myslel hlavne to,ze nemoze hned prva kapela do ludi prazit jak hovado,mat svetla atd...na kvalitnu zvukovu skusku potrebujes mat adekvatny cas,ktory tiez nemoze mat kazda kapela.To je na festoch vysada headlinerov.Oni ked pretiahnu zvukovku,tak im z casu neukroja.A dalsia vec je,ze zvukarov vacsinou tiez zaujima,len zvuk hlavnych kapiel.To sa nepaci aj mne.Ja suhlasim,ze \"prve\" kapely nemozu mat z mnohych pricin tolko pozornosti zvukarov,ako headlineri.....ale netreba to prehanat.Ja uz som vela krat hral aj v predkapele aj v \"hlavnej\" kapele a tam je rozdiel velky a vo vsetkom.Tym to neospravedlnujem,len vysvetlujem......a na rockfeste to bolo este ozaj super.Uz som zazil 1000x horsie veci.....asi najhorsie bolo,ked sme hrali s PS pred Avril Lavigne.

Naposledy upravil jimi cimbala, : 04.07.2006 o 17:18
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #28 kedy: 04. Júl , 2006, 16:36:51 »

jimi: rozumiem co sa snazis povedat, ma to samozrejme svoju logiku. akurat ja osobne mam pocit, ze obcas sa to prehana.
Zaznamenané

o-yep sro
Jimi Cimbala
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1705



« Odpoveď #29 kedy: 04. Júl , 2006, 16:44:09 »

V tom suhlasim.Ale myslim,ze Rockfest nebol ten pripad.
Zaznamenané

Strán: 1 [2] 3 4 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.117 sekund, 22 otázok.