Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 13:41:51
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Angus YOUNG  (Prečítané 23848 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 04. Apríl , 2006, 21:30:46 »

Poznate?Ako sa vam pačia jeho skladby a sola?
Zaznamenané
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #1 kedy: 04. Apríl , 2006, 21:41:15 »

Moj oblubeny gitarista.... Strasne sa mi paci sposob jeho hry, ma to stavu a sedi to tam ako rit na serbel Ja som čert..  Najlepsie albumy Highway to Hell a Back in Balck...  
Prave teraz pocuvam Let me put my love into you....
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 04. Apríl , 2006, 21:49:52 »

Už som sa zlakol,že ho nikto nepozna.Highway a Back su super.Ale ani Blow Up Your a The Razors Edge nie su špatne .
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3 kedy: 04. Apríl , 2006, 21:51:24 »

No klasika. Koncerty hlavne su zabavne. Hra jednoducho, ale ucelne a trefne, dynamicky a s dusou. Uvitam pred hociakym shrederom.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Hosť
« Odpoveď #4 kedy: 04. Apríl , 2006, 21:56:42 »

Ved načo si to komplikovat.V jednoduchosti je sila.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #5 kedy: 04. Apríl , 2006, 22:04:27 »

A ma nadupany zvuk. Stare Marshally a SG je dobra a osvedcena kombinacia.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 04. Apríl , 2006, 22:09:58 »

A v jednom rozhovore povedal,že žiadne krabičky.Gitara,kabel/neskor už vysielač/,Marshall,bedna a užasny zvuk.
Zaznamenané
jack_6.3
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 232



« Odpoveď #7 kedy: 04. Apríl , 2006, 22:46:40 »

hej...aj na guitargeek ma peknu schemu...sg=>marshall:evil:

myslim,ze angus je tipicky dokaz toho,ze vsetko je v pazuroch...Let There Be Rock!!!
vzdy ma fascinovalo ako dokaze vydrzat cely kocert saliet,skakat a blaznit...obrovska energia
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 05. Apríl , 2006, 11:00:38 »

Aj ked mam pocit, ze tu uz nejaku temu ma, tak sa pripajam k potlesku. AC/DC si vypocujem sice iba zriedka, ale vzdy naraz celu doskografiu a su to fakt gule B) . A vobec to nie je tak, zeby hral iba jednoducho. Ma zopar sol, kde vidno, ze ma (alebo mal) aj cosi pocvicene.
Zaznamenané
Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #9 kedy: 05. Apríl , 2006, 11:04:59 »

Kazdym solom hovori vzdy nieco ine. Vsetci ho hned spozname a nikdy sa neopakuje. Fantasticka hra na gitare. ANGUS je sice postavou maly, ale gitarou OBROVSKY.Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
hlavo
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 103



« Odpoveď #10 kedy: 05. Apríl , 2006, 14:48:30 »

Angus je dost husty. videl som jedno video, kde jednou rukou masti nejake solicko a popritom sa splha na marshallovu stenu z ktorej v zápätí skocí, potom sa metá na zemi, zoberú ho do úzadia podia, dajú mu nadýchať kyslíku z bomby, vymenia gitaru a mastí dalej.típek:P
Len jednu pripomienku dorian:opakuje sa v hre na gitarku aj dost casto by som povedal..vyuziva stale rovnaké kompozície a témy..aj tak je husty
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 05. Apríl , 2006, 15:34:53 »

angusa mam rad...rokdva dozadu som dost zral acdc, zohnal som si komplet diskografiu a pocuvla album po albume...
acdc ma jeden z najlepsich zivakov co poznam. Live z roku 92
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
brko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1948



WWW
« Odpoveď #12 kedy: 05. Apríl , 2006, 15:52:13 »

nebol to live at  donington nahodov?Huh!
Zaznamenané

Dorian
stály hosť
*****
Príspevkov: 853



« Odpoveď #13 kedy: 05. Apríl , 2006, 17:23:38 »

[
Len jednu pripomienku dorian:opakuje sa v hre na gitarku aj dost casto by som povedal..vyuziva stale rovnaké kompozície a témy..aj tak je husty[/quote]
Ano, ma styl pre stavbu pesniciek ako takych, ale ja som hovoril o solach dieta moje:P Beeee
Zaznamenané

RnR & HD & tatarak & Jack Daniels
www.doriangrayband.com
riki333
nováčik
*
Príspevkov: 10


« Odpoveď #14 kedy: 09. Apríl , 2006, 22:15:46 »

to je riadny diabol ten Angus šak on na prvom živom vystupení mal len 14 rokov.Ja som čert..
Nepochopim jak taky zasran dokazal potiť tožko neuveritelných sól.
Pre mňa je jednička šak ukažte dajakého iného, ktorý celý koncert prebehá,preskáče,preváža a zahra neuveritežne sóla.
Ty kokso ja ho žerem už dva a pol roka.Ten je asi nadupany energiou.
A spominal som že take hity jak Let There Be Rock kde mal 17 rokov Highway To Hell kde mal 19 rokov. Pane Bože koho si to stvoril?B) Beeee.No ale fakt mal talent pre sola ,ktore vždy vedely chitit poslucháčov!!!!!!!!!!!!!!
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.032 sekund, 22 otázok.