Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
26. Apríl , 2024, 17:28:28
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Angus YOUNG  (Prečítané 23851 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
toymachine
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 233


devil play on SG


« Odpoveď #90 kedy: 09. Jún , 2009, 11:09:31 »

No,ja neviem rastis..... ked som revival kapela,tak by som to hral podla platne. Podla koncertnych zaznamov asi nie,lebo pravdepodobne sa to dost meni-neviem,až tak dokladne ich hudbu "nerozoberám".   Davat do skladieb svoje napady/svoj štyl hry, to už potom nie je AC/DC.  Ked chcem robit cover verzie ac/dc -tak tam je to v podstate jedno.

tot moja rec a ziadne jeby
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #91 kedy: 09. Jún , 2009, 13:23:34 »

... Davat do skladieb svoje napady/svoj štyl hry, to už potom nie je AC/DC. ..

ani bez toho by nebolo  Na zdravie! kym tam nemas takeho spevaka a kym ty nemas ten Angusov krasny fejs :)
Zaznamenané
cubo
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4588



« Odpoveď #92 kedy: 09. Jún , 2009, 13:25:23 »

ani bez toho by nebolo  Na zdravie! kym tam nemas takeho spevaka a kym ty nemas ten Angusov krasny fejs :)

spevakovi staci nabrusit hlasivky a gitarista musi sfetovat aspon dva kilo koksu a bude to ACDC  Bavím sa skvele
Zaznamenané
toymachine
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 233


devil play on SG


« Odpoveď #93 kedy: 09. Jún , 2009, 13:29:06 »

ani bez toho by nebolo  Na zdravie! kym tam nemas takeho spevaka a kym ty nemas ten Angusov krasny fejs :)

Nahodou mam kamarata co vyzera ako angus, ked mal 20 years. S tym hlasom to uz je horsie....
Zaznamenané
LTBrock
nováčik
*
Príspevkov: 7



« Odpoveď #94 kedy: 02. Júl , 2009, 19:32:22 »

 Zdravíčko Zdravíčko :zdar:pred Young brothers Zdravíčko Zdravíčko Zdravíčko
Zaznamenané
Angus
nováčik
*
Príspevkov: 23



« Odpoveď #95 kedy: 07. Júl , 2009, 13:20:05 »

Citácia:  link=topic=36562.msg36562#msg36562 date=1144182646
Poznate?Ako sa vam pačia jeho skladby a sola?

kamo Angus Young je moj vzor ked budete na slovensku pocut nejake nahravky nemenovanej kapelky a budete si isty ze je to Angus neni pravfda to som ja mam ho tak precitaneho ze zahram to iste co on :-) a uz mi z toho jebe a radsej pomaly na to zabudam a drtim s kapelkou nase veci ale stale ma to nakopava do predu ked doma v reprakoch sa ozve AC/DC uz aj drzim gitaru v rukach a drtim :-) AC/DC je 100% Rock N Roll a nikdy ho neopustim ked bude ktosi scet zahrat na koncerte Let There Be Rock tak ma zavolajte rad si pridem odohrat sola :-) proste ja to zerem obojstranne :-)
Zaznamenané
toymachine
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 233


devil play on SG


« Odpoveď #96 kedy: 07. Júl , 2009, 14:20:15 »

kamo Angus Young je moj vzor ked budete na slovensku pocut nejake nahravky nemenovanej kapelky a budete si isty ze je to Angus neni pravfda to som ja mam ho tak precitaneho ze zahram to iste co on :-) a uz mi z toho jebe a radsej pomaly na to zabudam a drtim s kapelkou nase veci ale stale ma to nakopava do predu ked doma v reprakoch sa ozve AC/DC uz aj drzim gitaru v rukach a drtim :-) AC/DC je 100% Rock N Roll a nikdy ho neopustim ked bude ktosi scet zahrat na koncerte Let There Be Rock tak ma zavolajte rad si pridem odohrat sola :-) proste ja to zerem obojstranne :-)

ukaz nejaku nahravku
Zaznamenané
LTBrock
nováčik
*
Príspevkov: 7



« Odpoveď #97 kedy: 07. Júl , 2009, 15:15:43 »

kamo Angus Young je moj vzor ked budete na slovensku pocut nejake nahravky nemenovanej kapelky a budete si isty ze je to Angus neni pravfda to som ja mam ho tak precitaneho ze zahram to iste co on :-) a uz mi z toho jebe a radsej pomaly na to zabudam a drtim s kapelkou nase veci ale stale ma to nakopava do predu ked doma v reprakoch sa ozve AC/DC uz aj drzim gitaru v rukach a drtim :-) AC/DC je 100% Rock N Roll a nikdy ho neopustim ked bude ktosi scet zahrat na koncerte Let There Be Rock tak ma zavolajte rad si pridem odohrat sola :-) proste ja to zerem obojstranne :-)

Eeeej Bavím sa skvele.......kazdy kto si precita tuto tvoju  ''skromnost''  je iste zvedavy na to co mas v prstoch...lebo splechnut nieco taketo si vyzaduje bud choru hlavu alebo brutalny talent....tak nevahaj a prezentuj sa Angusko ha ha ha...
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #98 kedy: 07. Júl , 2009, 16:25:29 »

Samozrejme nezabudni dat prispevok typu, ze sa nejdes prezentovat, lebo ...  Bavím sa skvele Na zdravie!
Zaznamenané

garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #99 kedy: 08. Júl , 2009, 06:39:11 »

kamo Angus Young je moj vzor ked budete na slovensku pocut nejake nahravky nemenovanej kapelky a budete si isty ze je to Angus neni pravfda to som ja mam ho tak precitaneho ze zahram to iste co on :-) a uz mi z toho jebe a radsej pomaly na to zabudam a drtim s kapelkou nase veci ale stale ma to nakopava do predu ked doma v reprakoch sa ozve AC/DC uz aj drzim gitaru v rukach a drtim :-) AC/DC je 100% Rock N Roll a nikdy ho neopustim ked bude ktosi scet zahrat na koncerte Let There Be Rock tak ma zavolajte rad si pridem odohrat sola :-) proste ja to zerem obojstranne :-)

....a vieš, mohol by si prísť k nám a naučiť nás zopár pesničiek od AC/DC, a tie ukážky by fakt bodli....
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
Rišo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 538


Human


« Odpoveď #100 kedy: 08. Júl , 2009, 17:54:36 »

kamo Angus Young je moj vzor ked budete na slovensku pocut nejake nahravky nemenovanej kapelky a budete si isty ze je to Angus neni pravfda to som ja mam ho tak precitaneho ze zahram to iste co on :-) a uz mi z toho jebe a radsej pomaly na to zabudam a drtim s kapelkou nase veci ale stale ma to nakopava do predu ked doma v reprakoch sa ozve AC/DC uz aj drzim gitaru v rukach a drtim :-) AC/DC je 100% Rock N Roll a nikdy ho neopustim ked bude ktosi scet zahrat na koncerte Let There Be Rock tak ma zavolajte rad si pridem odohrat sola :-) proste ja to zerem obojstranne :-)
p*či ha ha ha , Dugovi sa nejak zlepšil humor. Na zdravie! Je to frajer Bravooo
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #101 kedy: 08. Júl , 2009, 19:52:24 »

  ved toto da barzkdo 
Zaznamenané
kubog
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2403



« Odpoveď #102 kedy: 08. Júl , 2009, 19:57:30 »

Toto je lepšíc a fakt odporučam kuknut cele... ten spev na konci je naj  Bavím sa skvele

Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #103 kedy: 08. Júl , 2009, 20:10:31 »

 toto je moja najoblubenejšia     Na zdravie!
Zaznamenané
vexonales
nováčik
*
Príspevkov: 40



« Odpoveď #104 kedy: 10. Júl , 2009, 23:18:54 »

Angus je strašný maniak, mám knižku o AC/DC a tam proste aj tak napísané ako vyzerá jeho hra.. Proste členovia kapely boli na párty ( všetci ) a Angus sedel doma zavretý s cigaretami, mliečnymi kokteilami a sušienkami a celý deň na sebe makal a cvičil. :-)
Zaznamenané

Yamaha RGX 121z
Peavey Valveking 100 W Head
Kustom 4x12 box A
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.