Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
27. Apríl , 2024, 05:53:16
Strán: [1] 2 3 ... 14 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Megadeth  (Prečítané 56761 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 25. December , 2004, 14:48:52 »

Jedna z mojich naj kapiel. Mám od nich síce len tri albumy, ale každý je úplne bohový. Gitaristi sú velice dobrí, ale najviac sa mi lúbi ten Davov spev.
Zaznamenané
A.J.
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 441


« Odpoveď #1 kedy: 25. December , 2004, 16:41:27 »

novy album ma trochu prekvapil
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #2 kedy: 25. December , 2004, 16:57:24 »

Ešte som ho nepočul. Prečo?
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 25. December , 2004, 17:11:06 »

ja mam pomerne rad youthanasiu. novy album som nepocul, ale ten videoklip je uplne priserny. aj hudba v tom klipe je priserna.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #4 kedy: 25. December , 2004, 22:11:16 »

knecne dobra kapelka. ja mam od megadeth uplne vse. a je paradn skupina, Mustain si vie vybat s kym bude hat. je pravda ze posledny album - The system has failed je trochu iny, ale nie je zly. skusaju nve vci a iste im to vypalilo lepsie ako metallice. mam doma aj video Rude Awaking a s mustainom tam hra silne zlozenie. spomeniem Al Pitrelli. to je gitarista jak hovado. ked som ho videl hrat na koncerte na tom videu, som len ustava zatvaral. odporucam pozriet!!!
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 25. December , 2004, 22:42:37 »

kamos hra v kapele, hravaju asi tak zo 6 veci od megadeth, su z ba a ja sa uz dlho tesim, ked ich pojdem niekam pozriet. v skusobni to bolo v pohode. akurat maju problem so spevom. podla mna to nebolo zle, ale spevak/gitarista si to nemysli. takze pockajme kym naberie sebavedomie. taky a tout le monde moze byt problem, ano.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #6 kedy: 25. December , 2004, 22:44:16 »

ako sa volaju? snad nemyslis metlurgiu, bo to co som pocul bolo priserne prevedenie megadethu :hm:
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 26. December , 2004, 10:55:51 »

metalurgia nema gitaristu/spevaka, ale len spevaka, takze mozno dojst k tomu, ze nie. okrem toho metalurigia hra metaliku hlavne atd.. nazov ani poriadne nemaju :) hrali iba raz v povazskej bystrici, takze ked budu hrat, bude to vlastne taka premiera.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #8 kedy: 26. December , 2004, 12:34:55 »

martinLM: to ja neviem, ja tieto BA kapely nejak extra nesledujem. len viem ze hrali aj megadeth a ked som sa s niekym z tej kapely rozpraval ci zahra solo ta ako Pitrelli, tak ten chalan ani nevedel kto to je a pritom hraju song 1000times goodbye . toto ja nemam rad ked niekto hra cover, posere ho a este ani nevie kto tam hra. uff taketo kapely stoja za velke ... :no: :no:
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #9 kedy: 27. December , 2004, 13:56:06 »

Marty Friedmann je skvely gitarista, Mustain je klasika.
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #10 kedy: 27. December , 2004, 21:58:24 »

skoda ze friedmann odisiel, ale ten Pitrelli mi je sympatickejsi, podla mna aj lepsie hra na tom predposlednom albume od megadeth
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 02. Január , 2005, 12:37:41 »

ale ten Sandman je v statoch vseobecne znama vymyslena postava, uz pred nejakou metalikou. a to je tusim nejaka modlitba pre deti, aby sa im pekne spalo hehe. nieco na ten sposob. zasa nezabudajme, ze megadeth maval 2 gitaristov, a dave mozno nie vzdy aj hral.
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #12 kedy: 02. Január , 2005, 12:59:29 »

martinLM: viem ze to je nejaka modlitba, ale aj tak si to mustain mohol odpustit, ked dore vedel ze to uz ma metallica. inak k tym gitaristom v megadethe. na turne k prvemu albumu Killing is my business and business is good hral v megadethe Kerry King!!! :leare
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #13 kedy: 17. Február , 2005, 17:22:00 »

enter sandman je mozno modlitba ale urcite to bola povodne teda davno pradavno pred rokom 1991 pesnicka od Motörhead
Zaznamenané
hangar_18
stály hosť
*****
Príspevkov: 907



« Odpoveď #14 kedy: 17. Február , 2005, 17:47:27 »

teda ak sa milim tak potom to prerobil motorhead ale spat k teme: hangar 18 ma velmo zaujal bo to je absolutne premakane a stale to mam v hlave a neviem sa toho zbavit a to video :) je strasne vtipne
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 14 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.066 sekund, 22 otázok.