Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 22:54:31
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lampy vs. simulacie  (Prečítané 20311 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #105 kedy: 08. Apríl , 2006, 21:23:49 »

markoss napísal:
Citácia
rudy napísal:
Citácia
Lenže musiš hrat bud do PA,alebo mat konec+bednu/niegitar./


nerozumiem preco by nemohla byt gitarova bedna.


Ak ma ten preamp vstup so speaker simulatorom, tak to bude zniet gitarovo aj bez gitarovej bedne.

Ak ma aj normalny vystup, tak ja by som pouzil ten a k tomu koncak a gitarovu bednu.
Zaznamenané

asdfg
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1693



« Odpoveď #106 kedy: 08. Apríl , 2006, 21:34:23 »

dorian napísal:
Citácia
Ale na podium lezem len s mojim MESA BOOGIE Mark IV a nikdy inak.
ehm... http://www.vadimbusovsky.sk/photos/ja_gitara/P3020005.jpg
:) :) :) :)
Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
:woohoo: :woohoo:
Beeee Beeee
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #107 kedy: 08. Apríl , 2006, 21:38:03 »

Martinlm:Ja som hovoril o simulaciach komplet,teda aj so spe.simul.Nie o konkr.preampe.Ak na niektorych mašink. vypneš sim.reprobox.,tak ten zvuk je o ničom.Mne to hra najlepšie tak ako som napisal.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #108 kedy: 08. Apríl , 2006, 21:43:08 »

A ty mas nieco od Tech 21? Napis viac ako to hra..
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #109 kedy: 08. Apríl , 2006, 21:48:27 »

Nemam Tech.Asi pred polrokom som chcel niečo kupit,ale nakoniec som kupil celolamp.kombo.A nevieš nahodou či to na Slov.niekto distribuuje?

Naposledy upravil rudy, : 08.04.2006 o 22:55
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #110 kedy: 08. Apríl , 2006, 23:06:10 »

No ja som ten Sansamp PSA-1 videl zap.takto preamp(PSA-1),Rocktron Velocity 100,bedna Engl,hralo to kurevsky dobre,este tak zamenit toho Rocktrona za M/B fifty/fifty a je to uplne sado-maso,ale aj tak to hralo nad moje ocakavanie.Ten speaker simulator to nema ale v studiu na priame nahravanie do mixu bezkonkurencne(pouzivaju ho Rammstein,Pantera,Soudgarden,Megadeth a mnoho dalsich)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #111 kedy: 08. Apríl , 2006, 23:11:33 »

neviem o tom ze by pantera take nieco pouziavala, aj ked som videl cely dimeho rack tak tam bol samy Randall a neskor Krank
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #112 kedy: 09. Apríl , 2006, 12:33:06 »

Na zahr.forach som cital ze to pouzivaju(li) muzikanti so skup.Pantera,tak neviem mozno to mal iba v studiu alebo to mal basak kedze v tom preampe su aj preseti na basu.Ale ked si zoberies tak aj Rammstein maju na podiach M/B Rectifieri a Kruspe v jednom rozhovore(pre jeden git.casopis) vravel ze spolu s Riedlom(basa) ten preamp  pouzili v studiu.
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #113 kedy: 09. Apríl , 2006, 13:31:13 »

Kruspeeeee  :woohoo:
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Beholdrian
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 90



WWW
« Odpoveď #114 kedy: 10. Apríl , 2006, 20:06:11 »

rastis napísal:
Citácia
Beholdrian napísal:
Citácia
...
               Ale z lampami to tiež nieje take jednoduche mal som Marshall DSL100 a absolutne mi nesadol, čisty kanal uplne super, reverb genialny, ale s lead kanalom som sa nevedel stotožniť a tak som ho musel streliť. Takže kupiť lampový aparat tak aby človeku uplne sedel je strašna drina a ked je človek tlačený aj financiami tak je to priam nemožne.


Na slovenske podia je 100W Marshall podla mojho nazoru kravina. 50W by sa mala spravat ovela vdacnejsie, nizsia \"pracovna\" hlasitost... Co mas teraz ?


No ved presne to som zistil ten vikon je skôr na škodu ako na osoh. Teraz mam home made 2xEL34 50W dvojkanal čo som si robil sam ale nedavno mi ho modifikoval Brdo takže je to jeho robotička môj ostal v podstate len design. Som velmi spokojný šupujem to do Marshall bedne 1960AV takže dosť dobre v slučke mam sice Zoom GFX 8 ale zatial mi to v pohode stačí.
Zaznamenané
Strán: 1 ... 6 7 [8] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.074 sekund, 22 otázok.