Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
26. Apríl , 2024, 07:09:42
Strán: [1] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: IZI  (Prečítané 3168 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



IZI
« kedy: 14. Apríl , 2006, 21:06:15 »

Trocha som sa hral s programikom co som vcera kupil, takze aspon nieco. Je to taka poloimprovizacia.

http://gitaristi.sk/components/com_simpleboard/uploaded/files/panic.mp3
« Posledná zmena: 09. Január , 2007, 20:01:30 od Martinlm » Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #1 kedy: 14. Apríl , 2006, 21:18:08 »

Sprav to naseriozno, dokonci to hudobne a zvukovo a pre mna to bude SUPER Si píš!!!. Vyhni sa pouzivaniu firemnych presetov, rob zasadne vlastne zvuky a beaty ! Co je to za program ?
Zaznamenané
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #2 kedy: 14. Apríl , 2006, 21:21:53 »

Je to GarageBand (program od Apple na Mac), taky jednuchy program pre nekomercne vyuzitie. Bude aj lepsie, len musim dat dokopy domace studio a to este chvilu potrva.
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #3 kedy: 14. Apríl , 2006, 21:30:10 »

strasna haluz, neni ti zle, dobre sa mi to pocuva:)
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #4 kedy: 15. Apríl , 2006, 11:37:15 »

rastis napísal:
Citácia
Sprav to naseriozno, dokonci to hudobne a zvukovo a pre mna to bude SUPER Si píš!!!. Vyhni sa pouzivaniu firemnych presetov, rob zasadne vlastne zvuky a beaty ! Co je to za program ?


Jedine co je prebrate su beaty a podklad pod \"solo\". Guitar su moje cez Line6 xt live.
Zaznamenané
izi
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 163



« Odpoveď #5 kedy: 15. Apríl , 2006, 12:47:35 »

By som chcel citat aj viac vyjadreni. Ci je to take nezaujimave? :-)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #6 kedy: 15. Apríl , 2006, 13:09:47 »

Izi je to  zaujimave./pre mna/.Zvuk nahravky ?Možno lepši program,viac sa s tym pohrat a je to ok.Skladba je fajn.Pokračuj a verim,že ten zvuk bude lepši a lepši.Držim palec.
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #7 kedy: 15. Apríl , 2006, 13:14:57 »

mne sa to moc nepaci...nijako sa to nerozvija a ten pocitacovy podklad sa mi tiez nepaci
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Hosť
« Odpoveď #8 kedy: 15. Apríl , 2006, 13:22:39 »

Ja to beriem ako ukažku nie hotovu skladbu a za 2 a pol minuty moc toho človek nerozvinie.
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #9 kedy: 15. Apríl , 2006, 13:38:32 »

Paci sa mi to, pohraj sa so zvukom a mozu z toho byt casom zaujimave veci. Koniec bol fajn. :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #10 kedy: 15. Apríl , 2006, 14:25:21 »

izi napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
Sprav to naseriozno, dokonci to hudobne a zvukovo a pre mna to bude SUPER Si píš!!!. Vyhni sa pouzivaniu firemnych presetov, rob zasadne vlastne zvuky a beaty ! Co je to za program ?


Jedine co je prebrate su beaty a podklad pod \"solo\". Guitar su moje cez Line6 xt live.


To je mi jasne, preto som to napisal. Inak to mas tak - nie kazdemu reze taketo mixovanie gitary a elektroniky. Preto to treba robit co najpoctivejsie - vlastne beaty, vlastne zvuky, nie hotove presety. Ono sa to totiz pozna a vyzera to potom cele neuprimne. A ked chces pocut viac vyjadreni, musis prist s hotovou vecou, nie s polotovarom za jeden vecer. Ale mne sa tento smer v muzike lubi, takze drzim palce !
Zaznamenané
Lubo
stály hosť
*****
Príspevkov: 908


-- JAZZ --


« Odpoveď #11 kedy: 16. Apríl , 2006, 15:16:38 »

Najviac mi tam chyba harmonia. Ked hras tu melodiu tak to posobi trosku neviem tak nestabilne. Ziadny bas tam neni aspon to by pomohlo. Je to len skopceny beat do toho akasi gitara. Skus ako rastis vravel. Ale inak zasa je to v pohode. Inak este gitara miestami akokeby bola z ineho sveta netvori s ostatkom celok.
Zaznamenané

Strán: [1] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.061 sekund, 22 otázok.