Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
18. Apríl , 2024, 17:11:43
Strán: 1 [2] 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prechod z akustickej gitary na elektrickú  (Prečítané 16149 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #15 kedy: 02. Január , 2005, 20:37:58 »

Rose-pekna prezyvka. Odkial si? Najprv som si myslel ze sem pise Axl Rose:)) Gitaru si kup bud Stratocaster alebo proste aku chces, ako spominali chalani je dolezite aby s tebou bol v obchode clovek, co si uz nieco niekde kupoval. Ja som to tak nespravil a doteraz toho lutujem:). Vzdy sa tak velmi tesim ked spoznam novu gitaristku, myslim ze je super ked zeny hraju na gitare, je to parada.
Zaznamenané

Keep rockin´
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #16 kedy: 02. Január , 2005, 20:56:57 »

ked kupujem gitku, tak vzdy so sebou niekoho vezmem. a ja som bol takyto doprovod uz 4x. mam to rad ale je to pomerne zodpovedna uloha. ten clovek nemusi byt giatarar ani nejaky virtuoz. myslim ze staci niekto kto hra na gitare a nieje mu to lahostajne za co sa postavi. ked zeny hraju na gitare, tak sa predo mnou asi schovavaju lebo okrem katariny som este ziadnu taku nevidel. kde ste!!! gunner myslel pravdepodobne kopiu stratocastera. len tak nesmelo sa domnievam:)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #17 kedy: 02. Január , 2005, 21:00:07 »

Ahoj gunner, dakujem, že sa ti páči moja prezývka...ostala mi ešte od čias, keď som bola zbláznená do guns´n roses :)Ja mám v tom problém, že nikto z mojho okolia nehrá na elektrickú gitaru a tak nemôže poradiť pri výbere. A to ma dosť štve. Ináč máš super fotku...Slash :)
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #18 kedy: 02. Január , 2005, 21:06:07 »

tak je blbe. hlavne sa nepytaj predavacov. nemam s tym dobre skusenosti. odkial si? predpokladam ze z ba. ja som taky jasnovidec:) dokonca si myslim ze to bude nejaka okrajovejsia stvrt, ako dlhe diely alebo podobne:)
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 02. Január , 2005, 22:32:43 »

este raz pripominam, ze katarina predavala, mozno este predava nejaku tu kopiu strata, takze ak bude zaujem o nieco podobne...
Zaznamenané

Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #20 kedy: 02. Január , 2005, 22:37:38 »

martinLM: mam dojem ze panov Locksmitha a Gunnera, skorej zaujima odkial Rose je :)) pani, cvicit a nie zistovat bydlisko !! hehe :))
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #21 kedy: 02. Január , 2005, 23:01:47 »

darthez: no dovol,... vo vsetkej pocestnosti. som proste zvedavy. ja som uz raz taky.
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #22 kedy: 02. Január , 2005, 23:17:53 »

locksmith: ved ja iba rypem, ako uz dnes niekto napisal, lenze s makkym i :))
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #23 kedy: 02. Január , 2005, 23:32:14 »

hm. to bude tym co mam pod fotkou napisane ako 'status'. hehe. ale uz neodbacajme od temy.
Zaznamenané
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #24 kedy: 03. Január , 2005, 10:45:01 »

Ajsne dalšia členka fóra môže spôsobiť len rozruch.Ale k téme Tažko povedať čo znamená to Tvoje pískanie.Povedal by som že mi to pripadá ako normálny jav typický hlavne pri nových strunách teda šmýkanie po strune-pískanie. Čo sa týka brnknia treba sa učiť brnkátkjom a striedavo ale všetko záleží od pasáží sú veci ktoré je potrebné hrať stirdavo na niektoré vystačí iba dole s tlmením.ažko povedať.Power akordy sú vlastne skrátenou verziou silových.Takže uvidíš a čo sa týka gitary treba nejakú buď lacnú kóreu alebo radšej jazdenú kvalitnejšiu všetko záleží od množstva prostriedkov.
Zaznamenané

tatko fóra
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #25 kedy: 03. Január , 2005, 15:54:45 »

Rose: Fakt nemozem si pomoct je to pekne:). No k veci. Stale si mi nepovedala odkial si:):). Ja som stale ""zblazneny"" do GNR, je to proste super, inak je super ze sa ti to paci. Som rad. LockSmith:Samozrejme ze myslim Strat. inu nemam:))
Zaznamenané

Keep rockin´
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #26 kedy: 03. Január , 2005, 17:51:24 »

guitman: power a silove akordy su rozdielne iba jazykom akym ich pomenuvas. nie? su totozne -> na tri struny
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #27 kedy: 03. Január , 2005, 23:08:52 »

Tak pekne po poriadku :) - plne s tebou súhlasím Darthez, i mne sa zdá, že ""niekoho"" :) tu moc zaujíma, odkial som :)A je to vôbec také dôležité? :)) - martinLM, keď sa už rozhodnem kúpiť elektrickú gitaru, tak radšej z obchodu ako na inzerát a to kvôli záruke...človek nikdy nevie, čo sa môže stať. - guitman, to pískanie/vŕzganie je dosť rušivé, neviem či je to normálny jav. Ale je pravda, že na starých strunách mi to nerobilo
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #28 kedy: 03. Január , 2005, 23:17:09 »

rose: velmi sa ospravedlnujem, to vsetko gunner:) idem sa starat o seba. co dnes varit...
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #29 kedy: 03. Január , 2005, 23:34:21 »

locksmith: heh, to je dobra otazka co dnes varit, najma takto o tomto case - 2336 :))
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Strán: 1 [2] 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.045 sekund, 22 otázok.