Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
28. Marec , 2024, 16:58:48
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Prechod z akustickej gitary na elektrickú  (Prečítané 16144 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #30 kedy: 03. Január , 2005, 23:38:33 »

darthez: si strasne konzervativny. normalne ta mam pred sebou - uhladeny starsi pan v obleku s a kufrikom v ruke:)) :))
Zaznamenané
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #31 kedy: 04. Január , 2005, 00:03:54 »

locksmith: no nie si daleko od pravdy :)) inak prave som dovaril spagety s masovou omackou. nie je nic lepsie nad nocne stravovanie vivat zaludocne kamene :))
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #32 kedy: 04. Január , 2005, 11:09:48 »

Tak prepac Rose, nevedel som ze ta to nastve. Idem si aj ja vymazat svoju polohu v profile aby to niekoho nenastvalo.
Zaznamenané

Keep rockin´
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #33 kedy: 04. Január , 2005, 12:25:58 »

Aby sme sa dostali naspäť k tomu vŕzganiu :), ja si myslím, že tam ide o to - pri nových strunách na akustike je počuť akýkožvek šuchot, posun rukou po hmatníku (pri posúvaní barre a pod.) - je to dosť hlasné. Staré struny sú obalené potom a prachom, tie to tak neprenášajú, ale potom už ani tón poriadne. Najlepšie na odstránenie je snažiť sa ruku pri posúvaní po hmatníku nadvihnúť, treba si to kontrolovať.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #34 kedy: 04. Január , 2005, 12:57:42 »

Rose> za skusku nic nedas. aspon si ju ist pozriet, pokecat a uvidis. k vrzganiu> ja som maval nylonove struny a potom ked som prvy krat hral na kovovych, tak zo mna mali kamosi riadnu srandu, ze som dj (scratching)
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #35 kedy: 05. Január , 2005, 20:18:54 »

Locksmith, gunner(Slash) vôbec ma to nenahnevalo, skôr naopak :) Nahodou sa mi pacilo ako ste ""odbehovali"" od témy. Gunner, snáď sa nehneváš :)
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 05. Január , 2005, 20:26:45 »

Pitu - pri barre mi to nerobi, ani pri vybrnkávaní alebo hraní klasických akordov. Lenže ako mám tomu predísť, keď potrebujem urobiť slide pri power akordoch? Vtedy sa ruka predsa nemôže nadvihnúť. Práve pri power akordoch mi to píska Smútim
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #37 kedy: 05. Január , 2005, 20:35:06 »

Ked sa nehnevas ty, tak ani ja:) a idem si vratit polohu do profilu:)
Zaznamenané

Keep rockin´
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #38 kedy: 05. Január , 2005, 20:38:31 »

Rose-ked sa ti pacili(pacia) GNR, mohla by si prispiet do temy GNR. Ktore piesne sa ti najviac pacili, ktore sola...Alebo ktore nie, aj ked mne sa pacia vsetky, ale obzvlast asi Rocket Queen(obzvlast v Live in Era), November Rain, Patience(Live in Tokyo 92´)...
Zaznamenané

Keep rockin´
Hosť
« Odpoveď #39 kedy: 05. Január , 2005, 20:45:28 »

Slash - To mi odlahlo :) že sa nehneváš. GNR sa mi ešte stále páčia a keď chceš, tak s radosťou prispejem do témy GNR :)Ináč vidíš čo spôsobila tvoja fotka? Miesto gunner ťa volám Slash :)
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #40 kedy: 05. Január , 2005, 21:52:38 »

Ja nie som Slash, nemozem chciet od teba aby si ma tak volala. Volaj ma Ivan. Slash je iba jeden.
Zaznamenané

Keep rockin´
Hosť
« Odpoveď #41 kedy: 05. Január , 2005, 22:05:58 »

Ako povieš, ale hned ako som videla tu fotku, tak ma to napadlo...ale mozno za pár rokov budeš v hraní ako Slash, a možno že už si? Neviem, nemôžem posúdiť :) Ináč už som doplnila do témy GNR môj príspevok. Môžeš sa tam mrknúť, keď chceš.
Zaznamenané
Gunner
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 575



« Odpoveď #42 kedy: 05. Január , 2005, 22:38:28 »

Jasne pozeral som, pridam aj ja svoj. Ked Slash o svojom hrani povedal ze:""I´m fucking terrible"", ked to budem moct povedat ja, budem rad, ale vacsinu jeho sol zvladam, mierne upravujem(ak sa da).
Zaznamenané

Keep rockin´
Darthez
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2196



« Odpoveď #43 kedy: 05. Január , 2005, 23:23:07 »

gunner: ""vacsinu sol zvladam""...tak to by som si rad potom pozrel solo v tvojom podani z November Rain, co je na konci skladby. sak pridi na tu avizovanu stretavku do BA a mozes nas vsetkych prekvapit. som zvedaff uz ted jak to zahras, bo to nie zrovna lahke solo ...lahsie je hrat jazykom na fore, ako jazykom solo na gitare Žmurk Žmurk Žmurk
Zaznamenané

BOOGIESOUND

za rock  Bacha na vec kamo! a za gemer  Na zdravie!
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #44 kedy: 05. Január , 2005, 23:41:16 »

rose: takze odkial si? :dead: :) ok, uz som s tym skoncil darthez: aku mas skusobnu? som sa rozhodol ze ta avizovana stretavka v ba bude proste tam:)) ja som taky manager. rose: nepredchadzaj tomu. power chords proste niesu urcene pre akusticku gitaru. hra na elektrickej je totiz do sposobu aj vysledku dost odlisna. to som zistil ked som si kupil akusticku (zacal som na elektrickej) a zistil som ze na nej vobec neviem hrat tak aby to znelo pekne.
Zaznamenané
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.04 sekund, 22 otázok.