Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
25. Apríl , 2024, 06:41:24
Strán: 1 [2] 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ayreon  (Prečítané 18663 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MiracleMan
stály hosť
*****
Príspevkov: 1292



« Odpoveď #15 kedy: 24. Február , 2008, 15:08:21 »

asi tak suhlasim, co je to ptm progresivne Huh!  ha ha ha striedat 15/16 so 17/16 taktmi abo co?
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #16 kedy: 24. Február , 2008, 18:07:54 »

mne sa tento koncepcny album paci. Nielen preto, lebo na nom vystupuje mnoho mne sympatickych spevakov, ale aj kvoli celej tej nihilistickej myslienke. Nikde nikto netvrdi (ani Lucassen) ze je to progovy album. Ako uz bolo spomenute predomnou, ide o rockovu operu, ktoru si clovek musi vypocut od zaciatku az po koniec. Jednotlive songy samy o sebe nemaju ziadny zmysel, preto ak niekto caka, ze si pusti nahodne par songov, tak bude akurat tak znechuteny. Po hudobnej stranke je to spracovane viac nez vyborne a kazdy song je tak trochu iny od toho predosleho (hlaven co sa zanru tyka) Paci sa mi teda ta mnohotvarnost. ja mu davam 9/10, pretoze ho povazujem za veldielo. ten chybajuci jeden bod strhavam len preto, lebo z haldiska nalady mi tam chyba aspon jeden song v 'nasratom' duchu.  Zdravíčko
Zaznamenané

Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #17 kedy: 25. Február , 2008, 13:17:45 »

Akurat som si pustil 01011001, celkom prijemne pocuvanie, aspon sa mi fyzika pritom dobre pocita  ha ha ha , takze texty a dej nejako nestiham pritom sledovat, ale tie zenske hlasy uplne ruluju  Bravooo
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #18 kedy: 25. Február , 2008, 13:36:21 »

Nie je jedno, aký štýl je čo?
Najlepšie je sa tu začať hádať, že to nie je to, pod čo to niekto zahrnul. Počúvajte muziku a keď už chcete hodnoťte ju, nie nezmysly.

Zatiaľ som sa k tejto zostave nedostal, snáď časom popočúvam.
Zaznamenané

iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #19 kedy: 26. Február , 2008, 16:52:24 »

Ja si vobec nemyslim, ze je to nuda.
Na tom albume su vyborne napady, interpretacia je uzasna a atmosfera tiez. Je to koncepcny album, nema to byt zlozity progmetal a ani nieje.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 26. Február , 2008, 17:16:08 »

za prog-rockovy projekt to oznacil dano v prvom prispevku. na to som reagoval. imho aj ta avantasia bola zabavnejsia aj pestrejsia  Beeee
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #21 kedy: 27. Február , 2008, 10:09:53 »

za prog-rockovy projekt to oznacil dano v prvom prispevku. na to som reagoval. imho aj ta avantasia bola zabavnejsia aj pestrejsia  Beeee

Poďme sa hádať, že čo je prog-rock. Album s tým číslom (je to Y v binárnom kóde) som ešte nepočul. Staršie veci sú podľa mňa progresívne, ale to je jedno. 
Zaznamenané

Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #22 kedy: 28. Február , 2008, 10:57:53 »

Pre mna to je po dlhej dobe opat album, ktoty mi vydrzi do konca zivota.    Som frajer
len citujem jednu recenziu...ktora to vyborne vystihla.... ""01011001" is a masterpiece and I hope that people will remember all these songs for the centuries to come… "      :)
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #23 kedy: 28. Február , 2008, 18:12:19 »

Pre mna to je po dlhej dobe opat album, ktoty mi vydrzi do konca zivota.

100% suhlasim  Na zdravie!
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #24 kedy: 29. Február , 2008, 12:52:27 »

Cim dalej viac sa namotavam na ten album, fakt parada, tu je jedna recenzia http://www.fobiazine.net/article/2565/ayreon-&/#8211;-01011001/ , super atmosfera albumu, a taky liquid of eternity, to je ina hitovica a ten zvuk, urcite by som ho zaradil do kategorie " ppc zvuk "  Som metlak
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Misko
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1987



« Odpoveď #25 kedy: 29. Február , 2008, 15:52:45 »

Presne Liquid Eternity som si aj ja zapamal na prvy posluch.Ta znenska s tym driveom v hlase, to je nieco neuveritelne.  Som za vodou kámo
Zaznamenané
traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #26 kedy: 29. Február , 2008, 17:40:01 »

Presne Liquid Eternity som si aj ja zapamal na prvy posluch.Ta znenska s tym driveom v hlase, to je nieco neuveritelne.  Som za vodou kámo
Liquid je super(hlavne ta baba) ale Comatose je uplna sleha
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #27 kedy: 29. Február , 2008, 23:49:26 »

V poslednom Rock Planete je aj rozhovor s nim (o. i.).
Zaznamenané

traktor
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 700


« Odpoveď #28 kedy: 29. Marec , 2008, 11:55:34 »

zohnal som si album Human equation, na prvy posluch sa mi to az tak nepacilo ,ale teraz ma to tak chytilo ze to pocuvam stale dookola. Je to vymakane  Bravooo
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #29 kedy: 30. Marec , 2008, 01:45:16 »

AKo som prvykrat pocul (Y v binárnom kóde  ha ha ha ) tak ma to uplne dostalo, ze som si zohnal celu diskografiu, ale akosi si nemozem najst cas, aspon sa mam na co stale tesit  Na zdravie!
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Strán: 1 [2] 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.109 sekund, 22 otázok.