Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 16:39:32
Strán: 1 2 [Všetko] |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Lite Ash Stratocaster  (Prečítané 4201 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« kedy: 17. Apríl , 2006, 20:47:10 »

co si myslite o tom to type stratu?
predava sa cca za 20 000SK..  stoji za to? ma ju niekto / skusali ste ju niekto?
http://www.fender.com/products/search.php?partno=0265002521
Zaznamenané

FALLGRAPP
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 17. Apríl , 2006, 20:51:34 »

ja som si ju uz tiez vsimol, ale myslim ze je to made in korea takze netusim ako to moze hrat
Zaznamenané
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #2 kedy: 17. Apríl , 2006, 21:25:30 »

sa mi zda ze japan.. ale nie som isty..
ale urcite njaky daleky vychod..
Zaznamenané

FALLGRAPP
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #3 kedy: 17. Apríl , 2006, 21:28:16 »

tak to jedine chod vyskusat, lebo je to nizsia seria Fendrov, ale tak mozes natrafit na gitaru za 20000 ktora hra lepsie ako gitara za 50000, proste si sprav vylet do hudobnin

tych stratov je strasne strasne vela typov, moc sa v tom nevyznam
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #4 kedy: 17. Apríl , 2006, 21:35:00 »

To su nove korejsie serie. Konkretne na Stratocaster som cital dobru recenziu. Sice v Muzikuse, ale tato recenzia vyzerala naozaj na urovni, dokonca chlapik ponahraval nejake ukazky. Z tejto serie som raz videl a drzal chvilku v ruke nadherny Telecaster, ktory od pohladu MUSEL hrat vyborne. Viac neviem, aby som si spravil nejaky konkretnejsi nazor, musel by som takych gitar drzat v ruke ovela viac. Ale Fender je firma, ktora posledne roky aspon na tu zakladnu kvalitu dba aj pri mexikach, takze vysloveny pruser by u nich nemal hrozit. Kde v BA maju tieto gitary ?
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #5 kedy: 17. Apríl , 2006, 21:39:39 »

Tusim v novom Expose na Medenej, zrenovovali, zvacsili predajnu, je to vedla Mady.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
MaTeS
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353


digitál je digitál, ten ničím nenahradíš ..


« Odpoveď #6 kedy: 17. Apríl , 2006, 21:45:00 »

no prave som na RODOSE cize az za pol roka ju testnem ale celkom ma laaka
Zaznamenané

FALLGRAPP
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #7 kedy: 17. Apríl , 2006, 21:56:32 »

Hej Rastik, je to korea. Ale su velmi slusne..!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an aic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Majo Fero
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3686


večne usmiaty gitarista :-)


« Odpoveď #8 kedy: 18. Apríl , 2006, 11:39:00 »

Ta za cenu cca 20000 je Korea, hral som na nej v TN. Je to Strat hodne na Country zvuk, nic ine sa mi z neho nepodarilo vydolovat. Takzo sa mi na nom hralo, uz som mal v ruke aj lepsie kusky. Ale nemozem popriet, ze ma uputala hlavne vzhladom.
Bohvie ako hra USA za 50000.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #9 kedy: 29. Máj , 2006, 10:10:59 »

Myslim ze ju ma kamos gitarista zo Special Feeling....ale neni som si isty.....chvali si ju, ale je to fakt na dake maksie styly
Zaznamenané
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #10 kedy: 29. Máj , 2006, 15:44:55 »

Fender zacali vyrabat aj v Korei? inac ta gitara vyzera fakt dost dobre a za tu cenu mat novu... hmm....
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #11 kedy: 29. Máj , 2006, 16:14:11 »

arpo - Fender vyrabal v Korei uz v polovici 90-tych rokov...
Zaznamenané
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #12 kedy: 29. Máj , 2006, 16:29:11 »

rastis: som nevedel, som myslel,  ze tam robili len squiery.... takze fender robi gitary v mexiku, amerike v japonsku a korei?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 29. Máj , 2006, 16:35:18 »

No v tej Korei nikdy nerobili vela, nemaju tam vlastnu fabriku, takze obcas si tam davali robit nejaku konkretnu lacnejsiu seriu, ale mam pocit ze len tak narazovo...

Otazka Fender Japan (a takisto Ibanez Japan) je teraz dost zaujimava, pretoze miestna vyrobna Fuji Gen-Gakki (Fender Japan, Ibanez Japan... ... ) ohlasila ako tusim posledna mamutia japonska gitarova fabrika na rok 2006 koniec vyroby...
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #14 kedy: 29. Máj , 2006, 16:38:52 »

rastis napísal:
Citácia
No v tej Korei nikdy nerobili vela, nemaju tam vlastnu fabriku, takze obcas si tam davali robit nejaku konkretnu lacnejsiu seriu, ale mam pocit ze len tak narazovo...

Otazka Fender Japan (a takisto Ibanez Japan) je teraz dost zaujimava, pretoze miestna vyrobna Fuji Gen-Gakki (Fender Japan, Ibanez Japan... ... ) ohlasila ako tusim posledna mamutia japonska gitarova fabrika na rok 2006 koniec vyroby...


Hmm...skoda. Ale Korea asi nerprijemne sliape na paty, kvalita isla rapdine hore, ceny maju nizise, takze smola...

Kolko tipuejete, ze vydrzi Korea?
Zaznamenané

Hosť
« Odpoveď #15 kedy: 29. Máj , 2006, 16:46:45 »

Nebude Korea,bude China,Taiwan,India atd.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #16 kedy: 29. Máj , 2006, 16:47:46 »

Korea zatial nema v kvalite konkurenciu - China su este stale dost shitne gitary, ostatna azia nehovoriac... Co ja viem - 10 rokov ? Inak Samick tiez vyraba gitary uz dobrych 20 rokov... Zhruba tolko, co japonsky Arai Matsumoku (cca 60/70 - 1987)... Fuji-Gen fungovali/funguju (Huh!) hooojne cez 30 rokov...

Naposledy upravil rastis, : 29.05.2006 o 17:49
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #17 kedy: 29. Máj , 2006, 16:48:34 »

rudy napísal:
Citácia
Nebude Korea,bude China,Taiwan,India atd.


V inom je nostalgia...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #18 kedy: 29. Máj , 2006, 16:52:39 »

rastis napísal:
Citácia
Korea zatial nema v kvalite konkurenciu - China su este stale dost shitne gitary, ostatna azia nehovoriac... Co ja viem - 10 rokov ? Inak Samick tiez vyraba gitary uz dobrych 20 rokov... Zhruba tolko, co japonsky Arai Matsumoku (cca 60/70 - 1987)... Fuji-Gen fungovali/funguju (Huh!) hooojne cez 30 rokov...

Naposledy upravil rastis, : 29.05.2006 o 17:49
Ved  sa polepšia.Aj z Korey išli zo začiatku čo sa tyka kvality \"všeliake Kusy\".
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #19 kedy: 29. Máj , 2006, 16:59:59 »

rudy napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia
Korea zatial nema v kvalite konkurenciu - China su este stale dost shitne gitary, ostatna azia nehovoriac... Co ja viem - 10 rokov ? Inak Samick tiez vyraba gitary uz dobrych 20 rokov... Zhruba tolko, co japonsky Arai Matsumoku (cca 60/70 - 1987)... Fuji-Gen fungovali/funguju (Huh!) hooojne cez 30 rokov...

Naposledy upravil rastis, : 29.05.2006 o 17:49
Ved  sa polepšia.Aj z Korey išli zo začiatku čo sa tyka kvality \"všeliake Kusy\".


Ne ne - neviem, ako Magez, ale mne je hlavne luto ze Fuji Gen-Gakki zastavili vyrobu - z tejto fabriky pochadzali vsetky japonske Fendery, legendarne Squiery z prvej polovice 80-tych rokov, vsetky Ibanezy po roku 1980, \"legendarne lawsuit kopie\" Les Paulov a stratov ako Tokai, Greco, Burny... Gibsonova \"odpoved\" na ne Orville... Fernandez... Skratka kusisko gitarovej historie.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #20 kedy: 29. Máj , 2006, 17:26:47 »

Mozno aj moj Spector je odtial, ale to nebude asi lahke vysnorit. Stary japonsky Ibanez Roadster, co som mal, som pred par tyzdami vyskseftoval sa nieco ine, ale bol to pekny nastroj.

Inak sa tam vyrabali aj Vantage nie? Alex Scholnick stale hrava na koncertoch Testamentu s jednou, aj ked ma neviem ake vseliake specialne edicie Gibsonov LPciek.

Ta novsia produkcia boal tiez velmi slusna. Ale ma to aj pozitivium - nove korejske Ibanez prestige series padli s cenou oproti Japnskym hodne dole.
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #21 kedy: 29. Máj , 2006, 17:30:34 »

magez napísal:
Citácia
...

Inak sa tam vyrabali aj Vantage nie? ...


Nie, Vantage bola z Arai Matsumoku. Pokial viem, znacka este donedavna existovala a vyrabala sa v Samick tovarnach v Korei.
Zaznamenané
arpo
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 162


« Odpoveď #22 kedy: 29. Máj , 2006, 17:32:44 »

na mna je to uz cele nejake moc komplikovane.... :unsure:
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #23 kedy: 29. Máj , 2006, 19:07:13 »

Priznam sa, ze ani ja v tomto nie som zrovna doma, ale pocul som x krat, ze poctive lawsuit kopie Fendrov a Gibsonov - Tokai, Greco alebo Burny z konca 70tych zac. 80tych rokov boli vacsinou velmi vydarene gitary. Chcel by som si ale vyskusat nejaku. Neviete o niekom kto to tu ma?

Naposledy upravil progrocker, : 29.05.2006 o 20:08
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 2 [Všetko] |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.047 sekund, 22 otázok.