Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. Apríl , 2024, 22:51:40
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: HAMMETKO  (Prečítané 8169 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« kedy: 04. Január , 2005, 20:05:18 »

Cauko.Takze rozhodol som sa zverejnit svoje nahravky z cias, ked som este hraval klasiku, a chodil som na sutaze (pravdaze nikdy som nic nevyhral).Tieto dve skladby su nahrate z mojho absolventskeho koncertu,ktory sa uskutocnil dna 4.6.2001. Mal som vtedy 13 rokov, takze si myslim, ze na ten vek sa mi vtedy podarilo nacvicit tie skladby aspon na 95%. Inac ked to teraz pocuvam ja sam, nemozem uverit, ze to hram ja, lebo s kllasiou som uz aktivne prestal,nakolko ma ohuril HAMMET a spol..(Satriani, Vai, Van Halen) Dufam, ze sa budu nahravky pacit. Prva skladba: Variacie - Frescobaldi Druha skladba: Brouwre - Etuda c.14

http://gitaristi.sk/files/hammetko/Frescobaldi.mp3

http://gitaristi.sk/files/hammetko/Brouwer.mp3
« Posledná zmena: 20. Január , 2007, 21:43:56 od Martinlm » Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1 kedy: 04. Január , 2005, 20:24:22 »

je pocut ze je to absolventsky koncert. velmi pekne. to sa ti hra na elektrike ked mas taketo zaklady co? :)
Zaznamenané
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #2 kedy: 04. Január , 2005, 23:56:15 »

Ani nie.Mam teraz nato velmi malo casu:cry: Maturita, bohuzial:(
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #3 kedy: 05. Január , 2005, 00:13:54 »

neboj sa, bude horsie. vlastna skusenost...:upset:
Zaznamenané
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #4 kedy: 05. Január , 2005, 09:20:37 »

Tak dik.Si ma potesil.....
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #5 kedy: 05. Január , 2005, 13:35:16 »

mi to pride trochu nefer, ze ked si nahraval sola od metaliky, tak si napisal, ze hras 4 roky :) a pritom pozrime ako ti to slo v 11tich. pekne
Zaznamenané

frakos
stály hosť
*****
Príspevkov: 1368



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 05. Január , 2005, 13:37:09 »

skoda, ze Ta ohuril Hammet .... anciasa mu nahaniam....velmi pekne!
Zaznamenané

hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #7 kedy: 05. Január , 2005, 14:15:19 »

Citácia
Originally posted by martinLM mi to pride trochu nefer, ze ked si nahraval sola od metaliky, tak si napisal, ze hras 4 roky :) a pritom pozrime ako ti to slo v 11tich. pekne
__________________________________________--- Na absolventskom som mal 13 rokov. Klamat som neklamal.Klasika ma naucila ako mam davat prsty na klasickej.Je velmi velky rozdiel hrat lavou rukou klasiku, alebo solo od metallici.Viem to z vlastnej skusenosti. Ja som zacinal na elektrickej skoro (poznal som trocha hmatnik) uplne od zaciatku. Ani som nevedel, ako sa ma drzat brnkatko, nevedel som ani tony nejakej stunice.Moja ucitelka bola taka, ze mi dala noty, ukazala mi ako to mam hrat, a ja som to nacvicil, takze nemyslim,ze som bol az v takej vyhode, ked som presiel na elektriku...Odvtedy som sa sam naucil stupnice, mody, techniky(tapping,slide,a vsetky ine). Ta klasika mi dala dost na zaciatok, ale nieje to az tak vela, ako si myslite....
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #8 kedy: 05. Január , 2005, 17:26:30 »

ja si myslim, ze ked vies hrat napr. na bicich, tak sa lahsie naucis hrat napr. na gitare nevravim, ze si klamal, ale uplna pravda to podla mojho nebola :)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #9 kedy: 05. Január , 2005, 17:34:48 »

ja ked vravim ze hram 6 rokov, tak tym napriklad myslim ze pred siestimi rokmi som sa prvy krat dotkol gitary za ucelom cvicenia. ci chces alebo nie (a ono je len dobre) mal si obrovsky naskok. hmatnikova ruka vedela presne co co ma robit, vedel si na com mas pracovat, to je proste naskok jak svet. ale to nieje pravdaze kritika! ukazky su skvele.
Zaznamenané
hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #10 kedy: 05. Január , 2005, 22:38:33 »

No dobre.Ale ta ruka mala iba potuchy co robit.Ja viem aky je rozdiel ked mas zahrat klasiku, a solo so zbehmi, slidmi a arpegiami.Prsty sice vedeli ako sa hybat, ale na klasike sa dvihaju prsty o dost viac ako na elektrike....ale myslim si stale svoje:hm: ALE Priznavam: MAL SOM URCITY NASKOK V POROVNANI S OSTATNYMI:cry: A diky za pochvalu...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 05. Január , 2005, 23:56:55 »

JA: ako dlho hras? BASAK Z HAMMERHEART (LM): jeden a pol roka... JA: (pozeram vyvaleny) tak to je teda riadny vykon BASAK: ..pred tym sa to nedalo pocuvat :) (skutocny pribeh, neprifarbene)
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #12 kedy: 06. Január , 2005, 00:09:11 »

hammetko: ja hlave dufam ze si sypes popol na hlavu:) martinLM: tak to poznam ludi co vlastne este nehraju...
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 06. Január , 2005, 00:14:02 »

hehe presne tak
Zaznamenané

hammetko
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 282



« Odpoveď #14 kedy: 18. Máj , 2005, 15:16:11 »

Hura....nasiel som si trochu casu oddychnut si od ucenia(maturita) a podarilo sa mi nahrat toto je tam strasne vela chyb ale som rad ze som apon nieco nahral...... Cakam na kritiku......
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.