Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
19. Apríl , 2024, 01:59:33
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Michael Angelo  (Prečítané 24835 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 21. Marec , 2004, 22:06:23 »

no neviem ci ho poznate, ale myslim ze je to technicky najdokonalejsi, najrychlejsi a najpresnejsi gitarista akeho poznam. Mal som odneho nejake video a co on dokaze :D......napriklad dokaze hrat aj na pravu aj na lavu stranu strasne rychlo, ma dokonca gitaru zo styrmi krkmi ztoho dva na pravu a dva na lavu stranu, dokaze hrat aj zhora na hmatniku a strasne rychlo vie stridat ze hra zhora zdola a podobne.....neviem niekde by sa tu malo dat aj stiahnut videjo ale treba to pohladat http://www.metalmethod.com/
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #1 kedy: 24. Marec , 2004, 18:20:48 »

nikto nepozna majkla Smútim
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #2 kedy: 28. Marec , 2004, 08:53:34 »

ale pozna, ale je to typek.. to je len atrakcia, cely zivot len chodi po mestach a ukazuje co robi (nie hra, ale co robi). to je ako ked zonglujes 10 loptickami. Pocul si od neho nejaku rozumnu skladbu? ja nie
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 28. Marec , 2004, 14:24:05 »

videl som to video...
Zaznamenané

Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #4 kedy: 03. Apríl , 2004, 18:08:24 »

aj ja som si pozerl to video... normalne som sa zlakol ked tam zacal kmitat s tou hnatou. ale zdalo sa mi to celkom dobre. chcel by som to dvd. kupte mi to niekto.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #5 kedy: 12. Apríl , 2004, 23:50:54 »

nicee huste videjka
Zaznamenané
yshey
nováčik
*
Príspevkov: 46



« Odpoveď #6 kedy: 25. Apríl , 2004, 20:33:04 »

Suhlas s Robertom. On je ako putovna atrakcia - skuste si vygooglit zoznam akcii, na ktorych hral... Niekedy to nema absolutne nic spolocne s gitarami, alebo dokonca s hudbou (napr. pokial vystupuje na spolocnom podiu so zenskou menom pink). Ale to video je posobive, to sa musim uznat - mne sa ratali tie arpeggia - kazdy beh na inom krku :) ; alebo ked ich hral zhora. Hudobne je to ale bordel. Skoda. Jednou vecou sa mi ale Angelo vryl do pamati, a to hlaskou na konci videa: ""Remember: if it's too fast - you're too old."" Berte to ako motivaciu. :)
Zaznamenané

Shut up \\\'n play yer guitar
Hosť
« Odpoveď #7 kedy: 25. Apríl , 2004, 21:04:07 »

akoze tak nepriklasd VAI hral s Nelly Furtado a to je tiez ...... , vsak micheal aj tak vzdy osebe tvrdil ze je shreder...a ze chcel iba robit nieco co este nikto nerobil
Zaznamenané
yshey
nováčik
*
Príspevkov: 46



« Odpoveď #8 kedy: 25. Apríl , 2004, 22:29:26 »

Citácia
Originally posted by Zakky akoze tak nepriklasd VAI hral s Nelly Furtado a to je tiez ...... , vsak micheal aj tak vzdy osebe tvrdil ze je shreder...a ze chcel iba robit nieco co este nikto nerobil
Hej, tym ma ""potesil"". Komercia je komercia. Anyway, aj tak neviem, co je to za zensku a asi som v zivote od nej nic nepocul.
Zaznamenané

Shut up \\\'n play yer guitar
METALHAMMER
stály hosť
*****
Príspevkov: 935



« Odpoveď #9 kedy: 29. Apríl , 2004, 12:42:01 »

mno ja som videl to video a je to sice pecka ale hudobne je to fakt shit a to je asi najlepsie co vipotil mam aj to video so styrma krkmi a to je tiez hudobne nic moc (je to len urivok) mno a na margo toho vaia a nelly furtado tak to mam tiez a pacilo sa mi to (mne sa totiz rata vai) bolo to precitene a hral to sam vsetko na gitare a bolo to plne aj tak takze v poho (ci to je komercia ci nie mne je to jedno hlavne nech sa mi to paci)
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 30. December , 2004, 20:58:40 »

to co ste asi videli to video to je skladba Bounadries. A ta skladba sa mi celkom paci, su tam pekne melodicke veci ale aj vrazedne arpeggia..ale napady tam ma naozaj dobre.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
malmsteen1
nováčik
*
Príspevkov: 38



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 06. Január , 2005, 16:13:26 »

iMbUS uplne suhlasim...to je skladba ktora sa da pocuvat ( ale skor pozerat na tom videu) ostatne je bordel. Ale celkovo vidiet ze ten chlapik uz hra nejaky ten rôčik :)to ze hrava na vselijakych divnych vystupeniach uz je len jeho vec...
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #12 kedy: 14. Február , 2005, 22:44:40 »

ja mam od neho stiahnute cele video Speed Kills a je to pecka...ten clovek je maniak...ale aj takych treba..ked som ho videl u kamosa(nie jeho osobne,ale len video:) prvy krat-musel som sa riadne rehotat,lebo to vyzeralo ako zrychlene...ale po dlhsom pocuvani sa mi ta jeho skladba No Bounadries aj lubi-fakt super by som povedal a neviem ci tu niekto od neho pozna aj pesnicku Yngwie can´t touch this...aj ta je uplne super...a kto vie co tym myslel Beeee
Zaznamenané

... all life is future to past ...
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #13 kedy: 16. Január , 2006, 23:38:15 »

prave som natrafil na toto. http://deanguitars.com/angelo/

aspon sa oprasi znovu tema a anti-onanisti budu zasa tliachat, ze to nema cit.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
ondro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 253



« Odpoveď #14 kedy: 16. Január , 2006, 23:50:22 »

ooo,no mne sa to celkom paci..vdaka za link..inak,rozmyslam,ako mu to moze tak pekne vsetko zniet..hm..este budem musiet veeela cvicit :D zatial na jednej gitarke..
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 ... 7 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.037 sekund, 22 otázok.