Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
20. Apríl , 2024, 10:36:26
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: queen  (Prečítané 52879 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
MMM
Hosť
« Odpoveď #105 kedy: 14. September , 2010, 17:44:42 »

Je to Revival, takze pochopitelne sa snazi obliekat a česať a nosiť sa ako Fredy. Ale slovo "karikaturka" sa mi zda trochu silne a urazlive. A spev by si kludne mohol okomentovat, to by ma zaujimalo, ved spev je to najpodstatnejsie. Co podla teba sa farbou hlasu nepodoba, alebo nevytiahne nejaky ton, alebo je nerytmicky, alebo to nema namakane? Ak ano, tak potom mame asi kazdy ineho dodavatela na zvukovod  Popiskujem si


Neladi, podla mna (co som videl na livke) spieva dost zle, falosne, nepresne, nepesvedcivo.. a este je aj tlsty.
Mne on pripada strasne lacno, ale strasne. A nerozumiem mu nic.

  toto je akoze ok?  Popiskujem si
« Posledná zmena: 14. September , 2010, 17:46:38 od MMM » Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #106 kedy: 14. September , 2010, 19:11:58 »


  toto je akoze ok?  Popiskujem si

No ten druhy je podla mna ovela lepsi a autentickejsi, co hral s Robertom a MMHardkym v Elame nedavno.
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #107 kedy: 14. September , 2010, 19:34:51 »


Neladi, podla mna (co som videl na livke) spieva dost zle, falosne, nepresne, nepesvedcivo.. a este je aj tlsty.
Mne on pripada strasne lacno, ale strasne. A nerozumiem mu nic.

  toto je akoze ok?  Popiskujem si

nema ani z 5 kilometrov podobny hlas jak mercury..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #108 kedy: 14. September , 2010, 20:36:23 »


Neladi, podla mna (co som videl na livke) spieva dost zle, falosne, nepresne, nepesvedcivo.. a este je aj tlsty.
Mne on pripada strasne lacno, ale strasne. A nerozumiem mu nic.

 toto je akoze ok?  Popiskujem si

ojoj, dáva do toho príšerný afekt, aký Mercury nikdy nepoužíval, všetko otrasne skracuje, hlce slabiky, zlé-divné frázovanie... Jeho akože ležérnosť zneje skôr ako odfláknutosť a hovorový prejav, pokriky sú úplne mimo Mercuryho. Aj výrazový prejav a pobehovanie po pódiu, to je zlé.. Za tie roky to už mal dávno poriadne okukať. Hlavne ak chce byť v Európe jednotka v imitácii. Tu ma strašne sklamal.
« Posledná zmena: 14. September , 2010, 21:03:32 od Pitu » Zaznamenané

MMM
Hosť
« Odpoveď #109 kedy: 14. September , 2010, 20:45:59 »

Je otrasne z F.M. robit toto, Pacut, ci ako sa vola je jeho karikaturka a este dost zle vystihnuta a lacna. (to jedine mozem povedat na jeho vystupenie a uzna to kazdy normalny a pocujuci clovek)
« Posledná zmena: 14. September , 2010, 21:04:30 od MMM » Zaznamenané
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #110 kedy: 15. September , 2010, 01:24:29 »

Ja som toho názoru, že z queenu sa nedá robiť revival. Podobné akoby chcel niekto robiť na slovensku revival led zeppelin alebo stones...
pre vysvetlenie...
revival by mal podľa mňa vytvoriť ilúziu videnia kapely ktorú kopíruje. T.j. keď som videl kiss forever band, po pár poldecákoch a skladbách strávených v prvej rade som skutočne na chvíľu nadobudol pocit, že je predomnou kiss, len na menšom pódiu, s menším aparátom, akoby si len tak odskočili zabaviť sa. Podotýkam bola to fascinujúca show. Tak isto ma zabil český ac/dc revival (nevím teraz ktorý lebo je ich tam vraj viac) kde okrem originál nástrojov (Gibson SG, Gretch doublecut atd...) chlapi aj rovnako vyzerali, solo gitarista behal po podiu, skvely zvuk, dobry spev...opat - zabavil som sa...

Späť ku queenu a myšlienke revivalu.
Dá sa to hrať pre zábavu, ale ako revival určite nie..i keď veľmi rád by som si chcel nechať tento názor vyvrátiť.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
yesfan
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1564


Skratfštrku, Parom, Klokotor, Ambient Shrine


WWW
« Odpoveď #111 kedy: 17. September , 2010, 09:04:48 »

ten pacut je zly. videl som ho parkrat nazivo v minulosti, a zdalo sa mi ze to bolo o hodne lepsie. je to zle  Popiskujem si

nemam nic proti aj uplnemu kopiroviu, ale trosku citu a respektu k osobnosti ktoru imituje by to chcelo. nie si z toho robit taku "vlastnu" show, ak to nerobi fakt na 105 percent.
Zaznamenané

“There is only one corner of the universe you can be certain of improving, and that's your own self.” Aldous Huxley


http://martinhuba.bandcamp.com/
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #112 kedy: 18. September , 2010, 12:57:56 »

mne sa paci. Spevak z Dreamu nevie napodobnit ani sam seba a nevadi mu to. Pacut ma len tu smolu, ze ho budu vzdy porovnavat s geniom.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
PanTau
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1883



« Odpoveď #113 kedy: 05. September , 2011, 18:04:03 »

Dnes by mal tento vynimocny spevak 65 tak si ho mozeme pripomenut..

Zaznamenané
tarquin
stály hosť
*****
Príspevkov: 815



« Odpoveď #114 kedy: 05. September , 2011, 18:49:00 »

aj gugl si na neho dnes spomenul.
Zaznamenané

Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #115 kedy: 14. September , 2011, 14:41:04 »

aj gugl si na neho dnes spomenul.
tak najblizsie, ked si na neho spomeniete, mozete gratulovat mne. fredymu je to uz aj tak naprd a ja to oslavim aj za neho  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
hyenik
stály hosť
*****
Príspevkov: 1405



« Odpoveď #116 kedy: 14. December , 2011, 22:52:06 »

zajimavy Queen remix contest - http://www.talenthouse.com/queen-remix-dont-stop-me-now

a paladranovský kolega Pedro de Luxe, jinak kovaný fanoušek Queenu se hned zucastnil -
http://www.talenthouse.com/creativeinvites/preview/a41c7d72cc6cc91d7828f0b38f42b161/352
Zaznamenané

PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #117 kedy: 30. September , 2014, 09:01:05 »

ďalšia transformácia Queen-u... Podľa mňa to s Rodgersom bolo lepšie ako s týmto chlapíkom

http://hudba.zoznam.sk/spravy/29-09-2014-queen-a-adam-lambert-vystupia-vo-februari-v-prahe-aj-vo-viedni/
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
PS1984
stály hosť
*****
Príspevkov: 1036


...


« Odpoveď #118 kedy: 13. Október , 2014, 10:41:57 »

http://hudba.zoznam.sk/spravy/13-10-2014-pozrite-si-trailer-na-novy-album-queen-s-unikatnymi-zabermi-freddieho-mercuryho/
Zaznamenané

Learning to play with a big amplifier is like trying to control elephant.
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #119 kedy: 13. Október , 2014, 11:34:54 »

ďalšia transformácia Queen-u... Podľa mňa to s Rodgersom bolo lepšie ako s týmto chlapíkom

http://hudba.zoznam.sk/spravy/29-09-2014-queen-a-adam-lambert-vystupia-vo-februari-v-prahe-aj-vo-viedni/
pojdem kuknut tu v Mnichove.
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Strán: 1 ... 6 7 [8] 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.044 sekund, 22 otázok.