Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
29. Apríl , 2024, 14:11:23
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: queen  (Prečítané 53004 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #60 kedy: 25. Október , 2008, 01:39:38 »

a nie je to tak trochu aj o tom, ze od mercuryho smrti uz celkom dost casu uletelo a mozno by to podobne vyzeralo aj keby bol pri tom nahravani on? legendy, ktorych slava zasla este za ich zivota, nie su nic unikatneho. queen je akurat jedina z nich, ktorej spevak umrel na aids...
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #61 kedy: 25. Október , 2008, 07:53:57 »

a nie je to tak trochu aj o tom, ze od mercuryho smrti uz celkom dost casu uletelo a mozno by to podobne vyzeralo aj keby bol pri tom nahravani on? legendy, ktorych slava zasla este za ich zivota, nie su nic unikatneho. queen je akurat jedina z nich, ktorej spevak umrel na aids...
To je ale len špekulácia,čo by bolo keby...
Zaznamenané
Iggy
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3139


full-time obzer


WWW
« Odpoveď #62 kedy: 25. Október , 2008, 12:19:36 »

no ved to bol len taky podnet na zamyslenie. ludia bezne glorifikuju mrtvych a ja nemam pocit, ze by mercury mal nejaky vyrazne vacsi podiel na napadoch a tvorbe kapely oproti ostatnym clenom. spominam si ako som kedysi davnejsie videl take kolacikove grafy v nakom bulvarnom platku ako si kapela deli prachy a queen to mal vsetko rovnym dielom. pre mna su to take indicie, preco sa domnievam, ze ak to uz dnes nie je nic moc, tak by to ani mercury nespasil. nuz ale ako som povedal - z mojej strany len podnet na uvahu.
Zaznamenané

Citácia: Rastis 07. August , 2007, 18:46:25
ale hosi no tak - sa neposerte. o nic nejde.

ked ti baba povie, ze si ju na chuja opichal, tak co? vynadas jej, ze ta nemoze kritizovat lebo nema vtaka?
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #63 kedy: 07. November , 2008, 18:04:09 »

no ved to bol len taky podnet na zamyslenie. ludia bezne glorifikuju mrtvych a ja nemam pocit, ze by mercury mal nejaky vyrazne vacsi podiel na napadoch a tvorbe kapely oproti ostatnym clenom. spominam si ako som kedysi davnejsie videl take kolacikove grafy v nakom bulvarnom platku ako si kapela deli prachy a queen to mal vsetko rovnym dielom. pre mna su to take indicie, preco sa domnievam, ze ak to uz dnes nie je nic moc, tak by to ani mercury nespasil. nuz ale ako som povedal - z mojej strany len podnet na uvahu.
Andrstend. Lenze nam sa paci , ked tam spieva Mercury .  Nemusim snad rozoberat preco  :) .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
7tony
nováčik
*
Príspevkov: 5



« Odpoveď #64 kedy: 11. Január , 2009, 17:18:48 »

Vazeni, ste uplne vedla. Ked sa teraz zamyslite nad tym, ze co urobili Brian May a Roger Taylor s Paulom Rodgersom, tak vam vyjde iba jeden velky mrtvy nezmysel. Take veci ako vydali na ich najnovsom albume tu uz bolo strasne vela. Co nam potom z toho logicky vychadza? Ze najvacsi podiel na tvorbe Queen mal freddie Mercury. Vacsinu piesni navrhoval on, po jeho smrti sa nasla kopa nametov a dokonca celych piesni, ktore zlozil a napisal on sam. Vacsinu repertoaru Queen tvorili Freddie Mercury a John Deacon(pre neznalych byvaly bassgitarista).Ja som o nicjh prestudoval nejeden clanok, niekedy som bol do nich uplne zblazneny, takze viem o com hovorim
Zaznamenané
7tony
nováčik
*
Príspevkov: 5



« Odpoveď #65 kedy: 11. Január , 2009, 17:27:24 »

Brian May si vyrobil gitaru so svojim fotrom a robili ju 18 mesiacov. tak neviem o com tu diskutujete. Myslite, ze preco sa zacala vyrabat Brian May Red Special? Lebo to bola jeho robota, a kvoli tomu ake materialy pouzil, sa neda jeho zvuk napodobnit. Nehovorte prosim vas o niecom o com nic neviete
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #66 kedy: 11. Január , 2009, 17:30:52 »

Brian May si vyrobil gitaru so svojim fotrom a robili ju 18 mesiacov. tak neviem o com tu diskutujete. Myslite, ze preco sa zacala vyrabat Brian May Red Special? Lebo to bola jeho robota, a kvoli tomu ake materialy pouzil, sa neda jeho zvuk napodobnit. Nehovorte prosim vas o niecom o com nic neviete


Daj vždy správu s odkazom, keď reaguješ na niečo staré v debate.

Inak s tebou súhlasím.. :)
« Posledná zmena: 11. Január , 2009, 17:31:43 od Pitu » Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #67 kedy: 11. Január , 2009, 17:31:12 »

Brian May si vyrobil gitaru so svojim fotrom a robili ju 18 mesiacov. tak neviem o com tu diskutujete. Myslite, ze preco sa zacala vyrabat Brian May Red Special? Lebo to bola jeho robota, a kvoli tomu ake materialy pouzil, sa neda jeho zvuk napodobnit. Nehovorte prosim vas o niecom o com nic neviete


a ty teraz si nas prave o com akoze poucil ?
Zaznamenané
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #68 kedy: 11. Január , 2009, 17:31:30 »

Brian May si vyrobil gitaru so svojim fotrom a robili ju 18 mesiacov. tak neviem o com tu diskutujete. Myslite, ze preco sa zacala vyrabat Brian May Red Special? Lebo to bola jeho robota, a kvoli tomu ake materialy pouzil, sa neda jeho zvuk napodobnit. Nehovorte prosim vas o niecom o com nic neviete

Preco citim zlost a nervozitu z tvojich prispevkov ?
Myslim, ze je to uplne kazdemu jedno, na com hra Brian May a v konecnom dosledku je jednoduche najst to na nete.  Žmurk
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #69 kedy: 11. Január , 2009, 17:32:40 »

uplna najuzasnejsia kapela..nikdy som to nepocuval az raz taot kupil dvd queen a paul rogers..to ma uplne rozobralo...bomba...brian je uzasny gitarista
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #70 kedy: 11. Január , 2009, 17:33:50 »

uplna najuzasnejsia kapela..nikdy som to nepocuval az raz taot kupil dvd queen a paul rogers..to ma uplne rozobralo...bomba...brian je uzasny gitarista
Ja mam to 2DVD. Super koncert. Krasny zvuk. Absolutne nepochybujem o kvalitach QUEEN - u.  :)
 Zdravíčko
Zaznamenané

mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #71 kedy: 11. Január , 2009, 17:35:22 »

ja by som chcel pocut tie piesne, ktore su nezmysel - uplne vazne, neviem co brian may poskladal, ale myslim, ze gitaru a sola mal na starosti asi on, nie ?
Zaznamenané

lacrosse
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2743



« Odpoveď #72 kedy: 11. Január , 2009, 17:36:50 »

Ja mam to 2DVD. Super koncert. Krasny zvuk. Absolutne nepochybujem o kvalitach QUEEN - u.  :)
 Zdravíčko
hej oprvy song mi padla sanka ze cooooooooooo
Zaznamenané

www.myspace.com/adamnoska

www.mkmb.sk/adamnoska
fender stratocaster,greco les paul standart 77, EVH5150 lll, EVH5150 4x12, ehx small clone, vintage cry baby
7tony
nováčik
*
Príspevkov: 5



« Odpoveď #73 kedy: 11. Január , 2009, 18:07:53 »

Preco citim zlost a nervozitu z tvojich prispevkov ?
Myslim, ze je to uplne kazdemu jedno, na com hra Brian May a v konecnom dosledku je jednoduche najst to na nete.  Žmurk

Lebo ma trochu hnevaju tie spekulacie, ze to nie je pravda, ze si narokoval na nieco co neurobil sam atd. nie som zlostny, to by vyzeralo inak
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #74 kedy: 11. Január , 2009, 18:09:24 »

nechapem
Zaznamenané
Strán: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.073 sekund, 22 otázok.