Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Apríl , 2024, 09:15:31
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: queen  (Prečítané 52997 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
7tony
nováčik
*
Príspevkov: 5



« Odpoveď #75 kedy: 11. Január , 2009, 18:10:41 »

nechapem

Nechaj tak. to je jedno
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #76 kedy: 11. Január , 2009, 18:14:48 »

tak co frfles, ked je to jedno ?
Zaznamenané
udry
Hosť
« Odpoveď #77 kedy: 11. Január , 2009, 18:15:47 »

Ze najvacsi podiel na tvorbe Queen mal freddie Mercury. Vacsinu piesni navrhoval on, po jeho smrti sa nasla kopa nametov a dokonca celych piesni, ktore zlozil a napisal on sam. Vacsinu repertoaru Queen tvorili Freddie Mercury a John Deacon(pre neznalych byvaly bassgitarista).Ja som o nicjh prestudoval nejeden clanok, niekedy som bol do nich uplne zblazneny, takze viem o com hovorim
No,neviem,či vieš o čom hovoriš. Žmurk Na albumoch Queen su uvedeni ako autori hudby:
      Mercury    - 51 krat
      May          -47 krat
      Taylor       -20 krat
     Deacon      -15 krat
     Queen       -20 krat  
            +/-
  
« Posledná zmena: 11. Január , 2009, 18:18:25 od udry » Zaznamenané
mario bross
*** BACHAR ***
inventár podniku
***
Príspevkov: 8210



« Odpoveď #78 kedy: 11. Január , 2009, 18:17:27 »

dik rudy - akurat som sa chcel znova spytat, ze ktore piesne od briana su nezmysly.. ale ak sa podielal 47x tak asi to az take zle nebude.
Zaznamenané

jaywalker
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1531



WWW
« Odpoveď #79 kedy: 11. Január , 2009, 18:22:10 »

Brian May si vyrobil gitaru so svojim fotrom a robili ju 18 mesiacov. tak neviem o com tu diskutujete. Myslite, ze preco sa zacala vyrabat Brian May Red Special? Lebo to bola jeho robota, a kvoli tomu ake materialy pouzil, sa neda jeho zvuk napodobnit. Nehovorte prosim vas o niecom o com nic neviete


pre info - existuju 'red pecial' gitari uz strasne dlho, guild brian may, burns brian may, a este 3 firmy co robili hand made copies.
 Prva signature gitara bola v roku 78 - licenced may model od Burns.
 Mal som burns may a este jednu handmade - fantasticke gitari, ale prave teraz ma caka Brian May guitars red special v anglicku!
 Nie je to nic nove.
Zaznamenané

Pawn shop junker collector freak, cheapy loving trash wielding finger speaking player unleashed
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #80 kedy: 14. Február , 2010, 09:18:37 »

Skandalne odhalenie  Ja som čert..

Skoro všechny písničky Gueenů jsou původně tatarské lidové. Freddie Mercury vlastním jménem Minem isemem Bulat, jako dítě utekl s rodiči do Uzbekistánu, následně pak do británie před stalinovým terorem.


Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #81 kedy: 14. Február , 2010, 11:55:16 »

Skandalne odhalenie  Ja som čert..

Skoro všechny písničky Gueenů jsou původně tatarské lidové. Freddie Mercury vlastním jménem Minem isemem Bulat, jako dítě utekl s rodiči do Uzbekistánu, následně pak do británie před stalinovým terorem.




to si sa kde dočítal? pošli link na ten článok
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
ff
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2386



« Odpoveď #82 kedy: 14. Február , 2010, 12:12:53 »

to si sa kde dočítal? pošli link na ten článok
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #83 kedy: 14. Február , 2010, 12:57:03 »

to si sa kde dočítal? pošli link na ten článok

si zabil
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #84 kedy: 14. Február , 2010, 13:01:19 »

si zabil

ty skôr
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #85 kedy: 14. Február , 2010, 13:22:50 »

 facepalm zasa tema par excellence
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #86 kedy: 14. Február , 2010, 13:33:04 »

Preco citim zlost a nervozitu z tvojich prispevkov ?
Myslim, ze je to uplne kazdemu jedno, na com hra Brian May a v konecnom dosledku je jednoduche najst to na nete.  Žmurk
videl som ho hrat na strate a hralo mu to rovnako ako ta jahoda,on ma specíficky vyraz  ton takže tam to je ...zložil zopar krasnych veci,Fredy bol genius takže ho tažko s niekym porovnavat a to nielen v jeho kapele ale na svete ...ani nema nasledobnika,Jackson takisto Na zdravie!
Zaznamenané

spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 14. Február , 2010, 13:47:21 »

nehovori sa skandalne ale skandalozne

Mozno u Vas. Aj jedna aj druha varianta je spisovna.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1352



« Odpoveď #88 kedy: 14. Február , 2010, 23:37:49 »

Queen, je kapela ktorá je, ako mnohé v minulosti, jasným príkladom toho, že jednotlivci keď sa spoja dokopy dokážu vytvoriť jedinečné a nenapodobiteľné diela, no samostatne veľkú dieru nespravia. Milujem Queen mám komplet diskografiu na CDs raz by som chcel mať na vyniloch. Najviac prvých päť dosiek, QUEEN II je jedna z mojich najobľúbenejších a potom samozrejme dvojica NIGHT AT THE OPERA a DAY AT THE RACES. No pre mňa sú klenoty všetky (Okrem Hot Space a Flash Gordon :-D :-D )
Nejde o to kto napísal valnú väčšinu piesní, pretože autorstvo je super vec no nakoniec ich zrejme dorážali spolu, pretože freddieho sólovky sú pre mňa nepočúvateľné tak isto sa mi zdali oproti doskám queenu priemerné platne mayove.
To čo sa snažili robiť teraz s Paulom Rodgersom, je podľa mňa neúcta, keď už, tak to mali riešiť pod iným názvom, alebo spraviť kompletne nový repertoár s povedzme dvadsaťminútovou spomienkou na freddieho.
Ale v každom prípade mi tam Paul nesedel, skôr by som tam uvítal speváka typu George Michael (stačí si vypočuť somebody to love zo spomienkového koncertu a je pochopiteľné prečo) alebo Robbie Williams by tam podľa mňa sadol tiež skvele :-)
 
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
MR
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 247


« Odpoveď #89 kedy: 15. Február , 2010, 11:57:44 »

Queen som kedysi miloval, mam od nich v originale Innuendo, Made in heaven a Works, ktorý som kúpil v čase keď ma už queenmania pomaly začala opúšťať a celkovo je ten album veľmi slabý oproti tým ostatným čo vlastním, takže som bol nešťastný zo straty 300 sk  Smútim
Zaznamenané
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.105 sekund, 22 otázok.