Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 10:32:07
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: queen  (Prečítané 52837 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #90 kedy: 07. Apríl , 2010, 14:17:26 »



Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #91 kedy: 07. Apríl , 2010, 14:26:45 »

ak je nieco co na svete najvaic nemusim tak su to muppets :D
Zaznamenané

zakky
Hosť
« Odpoveď #92 kedy: 07. Apríl , 2010, 14:29:01 »

ak je nieco co na svete najvaic nemusim tak su to muppets :D

ak je nieco na svete co nemusim viac ako muppets tak je to queen  Bavím sa skvele
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #93 kedy: 07. Apríl , 2010, 17:14:51 »

 ha ha ha o jednom som sa dozvedel asi pred mesiacom a z druheho sa mi chce vracat uz nejaku tu dekadu. nikoho sa nechcem dotknut, ale queen je pre mna v kazdom ohlade jedna z najstrasidelnejsich kapiel, vyslovene na mna posobi odpudivo
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #94 kedy: 01. Máj , 2010, 18:49:22 »

ha ha ha o jednom som sa dozvedel asi pred mesiacom a z druheho sa mi chce vracat uz nejaku tu dekadu. nikoho sa nechcem dotknut, ale queen je pre mna v kazdom ohlade jedna z najstrasidelnejsich kapiel, vyslovene na mna posobi odpudivo
Vidíš, aké rozdielne názory a pocity, u mňa stojí Queen hneď vedľa Beatles  :)  .
Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #95 kedy: 01. Máj , 2010, 19:38:48 »

ak je nieco na svete co nemusim viac ako muppets tak je to queen  Bavím sa skvele

ako ťa poznám, tak za to môže orientácia speváka..  Popiskujem si


Pre mňa je Queen jedna z naj kapiel a hlavne kvôli Mercurymu..     Bravooo
Zaznamenané

Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #96 kedy: 13. September , 2010, 22:57:07 »

super hudobnici...ALE TAKY SPEVAK SA UZ NENARODI...

Ja som mal nedavno pocit, ze sa narodil a ze je slovak. Queenmania a ich spevak pan Pačut, či ako sa vola, ma na ich koncerte velmi milo prekvpili. Intro prvej piesne ked spevak spieval este za podiom ma na chvilu vytrhlo z reality a predstavoval som si, ze pride naozaj Fredy. Velmi podobna farba hlasu, rozsah, dokonca aj vizáž. Skoda len ze Queenmania je slavnejsia v zahranici nez na slovensku.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
spyros
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4851



WWW
« Odpoveď #97 kedy: 13. September , 2010, 23:05:41 »

Ja som mal nedavno pocit, ze sa narodil a ze je slovak. Queenmania a ich spevak pan Pačut, či ako sa vola, ma na ich koncerte velmi milo prekvpili. Intro prvej piesne ked spevak spieval este za podiom ma na chvilu vytrhlo z reality a predstavoval som si, ze pride naozaj Fredy. Velmi podobna farba hlasu, rozsah, dokonca aj vizáž. Skoda len ze Queenmania je slavnejsia v zahranici nez na slovensku.

To sa mozno zmeni. Mam pocit, ze isli to CS ma Talent aj s Joeom na gitare.
Zaznamenané

Greece Catholic Anarchist Bishop of Manhimself
MMM
Hosť
« Odpoveď #98 kedy: 13. September , 2010, 23:36:02 »

Ja som mal nedavno pocit, ze sa narodil a ze je slovak. Queenmania a ich spevak pan Pačut, či ako sa vola, ma na ich koncerte velmi milo prekvpili. Intro prvej piesne ked spevak spieval este za podiom ma na chvilu vytrhlo z reality a predstavoval som si, ze pride naozaj Fredy. Velmi podobna farba hlasu, rozsah, dokonca aj vizáž. Skoda len ze Queenmania je slavnejsia v zahranici nez na slovensku.


Ja som videl teda nejake veci, ale tento panko je podla mojho nazoru dost mimo, karikaturka. Spev radsej ani nebudem komentovat.
Zaznamenané
joe
inventár podniku
*******
Príspevkov: 4783


HEEEJ JOE !!!!!!


« Odpoveď #99 kedy: 14. September , 2010, 07:01:21 »

To sa mozno zmeni. Mam pocit, ze isli to CS ma Talent aj s Joeom na gitare.
v žiadnom pripade   Pomoooc!
Zaznamenané

kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #100 kedy: 14. September , 2010, 08:23:40 »

jediny co ma dokazal uchvatit je spevak co spieval v kapele s Robertom tuto z fora.. v Marquee ci ako sa to volalo.. myslim ze v opere spieva teraz..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #101 kedy: 14. September , 2010, 09:51:55 »

v žiadnom pripade   Pomoooc!

a ja som si pre to dal zaviest kablovku  Smútim
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #102 kedy: 14. September , 2010, 12:25:28 »


Ja som videl teda nejake veci, ale tento panko je podla mojho nazoru dost mimo, karikaturka. Spev radsej ani nebudem komentovat.

Je to Revival, takze pochopitelne sa snazi obliekat a česať a nosiť sa ako Fredy. Ale slovo "karikaturka" sa mi zda trochu silne a urazlive. A spev by si kludne mohol okomentovat, to by ma zaujimalo, ved spev je to najpodstatnejsie. Co podla teba sa farbou hlasu nepodoba, alebo nevytiahne nejaky ton, alebo je nerytmicky, alebo to nema namakane? Ak ano, tak potom mame asi kazdy ineho dodavatela na zvukovod  Popiskujem si
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #103 kedy: 14. September , 2010, 12:32:03 »

a to si ho len teraz objavil Pacuta ? vsak tu je uz dobrych 15 rokov co si pamatam...
Zaznamenané
Yaro
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 692



WWW
« Odpoveď #104 kedy: 14. September , 2010, 12:39:31 »

a to si ho len teraz objavil Pacuta ? vsak tu je uz dobrych 15 rokov co si pamatam...
Predtym som ho registroval len v telke, potom sa z obrazu vytratil a teraz som ho videl nazivo na festaku.
Zaznamenané

Mesa Boogie Mark V head, 4x12 MB Rectifier, Fender Custom Shop Deluxe Tele, B.C.Rich Exclusive, Warwick Thumb Bolt On 5 string
Strán: 1 ... 5 6 [7] 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.043 sekund, 22 otázok.