Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Júl , 2024, 06:36:19
Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Skúšobne pre kapely - Music House  (Prečítané 38317 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« Odpoveď #75 kedy: 29. Apríl , 2006, 21:18:19 »

Kamerovym systemom priamo v miestnosti.Časy detektivov pozerajucich z okna už davno pominuli locksmits.

Naposledy upravil rudy, : 29.04.2006 o 22:23
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #76 kedy: 29. Apríl , 2006, 21:30:46 »

rudy napísal:
Citácia
Kamerovym systemom priamo v miestnosti.Časy detektivov pozerajucich z okna už davno pominuli locksmits.

Naposledy upravil rudy, : 29.04.2006 o 22:23


ok a co to ma so mnou. ja som o ziadnom monitorovani nepisal. rudy;)
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #77 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:21:52 »

Len problem je ten, ze ten kto nikdy nemal nic spolocne s podnikanim nevie ani co to vsetko obnasa... Ked si idem kupit do stanku hot dog, tak zacenme tete nadavat, ze preco stoji 15 korun, ked rozok stoji 1 korunu, parok 4  a hrcica max 30 halierov? Toto su uplne nedomyslene uvahy a radsej nebudem nic vypustat vulgarnym sposobom, lebo to vyznie niekedy dost blbo
Zaznamenané

homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #78 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:32:26 »

swordy napísal:
Citácia
Len problem je ten, ze ten kto nikdy nemal nic spolocne s podnikanim nevie ani co to vsetko obnasa... Ked si idem kupit do stanku hot dog, tak zacenme tete nadavat, ze preco stoji 15 korun, ked rozok stoji 1 korunu, parok 4  a hrcica max 30 halierov? Toto su uplne nedomyslene uvahy a radsej nebudem nic vypustat vulgarnym sposobom, lebo to vyznie niekedy dost blbo


pekne si to povedal;)  absolutna pravda
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
Hosť
« Odpoveď #79 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:32:51 »

Tak prepač lockmisth.Som myslel,že ked pozeraš a maš to za rohom a ktomu vyborna pozicia,že navrhuješ straženie \"detektivnim očkom\".
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #80 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:34:48 »

rudy napísal:
Citácia
Tak prepač lockmisth.Som myslel,že ked pozeraš a maš to za rohom a ktomu vyborna pozicia,že navrhuješ straženie \"detektivnim očkom\".


jj, ja som ta napriklad pochopil  ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #81 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:36:50 »

rudy napísal:
Citácia
Tak prepač lockmisth.Som myslel,že ked pozeraš a maš to za rohom a ktomu vyborna pozicia,že navrhuješ straženie \"detektivnim očkom\".


ahaa:P  som prepracovany...
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #82 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:48:26 »

A k tym cenam: poskytovanie skušobne je služba ako každa ina a za služby sa plati.A komu sa zdaju vysoke,nech si hlada niečo lacnejšie.Keby som ja bol prenajimatel tak bez rozpakov poviem: ano robim to pre peniaze.Ved je to normalne/.Koncert Roll.Stones tiež nie je poriadany pre zvyšovanie umeleckeho ducha českeho naroda ale pre prachy./
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #83 kedy: 29. Apríl , 2006, 22:58:24 »

to, ci sa to da robit pre prachy uvidime o 2 mesiace, najom je drahy jak svina, ale je to na najlepsom mieste ake si viem v Blave predstavit. V nejakej okrajovej stvrti by sa mi to neoplatilo ani otvarat. A kamery zatial netreba.
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2304



« Odpoveď #84 kedy: 29. Apríl , 2006, 23:05:59 »

karis - dobre ratam, ze 30 litrov na mesiac ? Ak Ti tam budu chodit kapely, nevidim pri tom vstupnom az taky problem utiahnut to. Ked Ti do 3 miestnosti pride denne niekto na 3 hodiny, mas to v kapse aj s energiami. Pravda, mas dost nainvestovane do vybavenia, co asi tiez chces naspat, VYSOKA amortizacia veci asi da tiez dost zabrat... No uvidis - nech sa dari Si píš!!!
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #85 kedy: 29. Apríl , 2006, 23:12:47 »

karis napísal:
Citácia
to, ci sa to da robit pre prachy uvidime o 2 mesiace, najom je drahy jak svina, ale je to na najlepsom mieste ake si viem v Blave predstavit. V nejakej okrajovej stvrti by sa mi to neoplatilo ani otvarat. A kamery zatial netreba.
Tie kamery som spomenul len preto ked bola spominana jedna vlasnost slov. naroda.A robit to bez prim. ziskutak ja by som sa na to vykašlal.Ale každy sme iny.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #86 kedy: 30. Apríl , 2006, 10:28:13 »

K tym pankacom: Ja hram v punkovej kapele, mali sme spolu skusobnu s rockovou kapelou a ja-pankac som drzal v ruke castejsie pajkovacku ako gitaru ked dohrali \"rockeri\".Takze nie kazdy pankac sa tacka napity po skusobni a rozbija veci ktore nie su jeho.
Tie skusobne su vpohode napad akurat niekto na to nema ani ked sa postavi na hlavu (napr. moja kapela hehe).Urcene pre mlade ale solventnejsie kapely, alebo pre jam ludi ktori si chcu spolu zahrat ked maju na to chut.
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #87 kedy: 30. Apríl , 2006, 10:34:48 »

no nemozem si odpustit nemiestnu poznamku, ale punkaci maju hocico v ruke castejsie ako gitaru...:)
ale nechcem nikoho urazat, hadzat vsetkych do jedneho vreca je nezmysel...
Zaznamenané

metalhead
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 459



« Odpoveď #88 kedy: 30. Apríl , 2006, 10:40:18 »

swordy:brko ti da ked si to precita.haha:laugh: ha ha ha
Zaznamenané

I hate commercion
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #89 kedy: 30. Apríl , 2006, 12:01:43 »

koli tomu som tam dal druhu vetu, ako cahranny bod ha ha ha ha ha ha
Zaznamenané

Strán: 1 ... 4 5 [6] 7 8 9 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.06 sekund, 22 otázok.