Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
29. Marec , 2024, 16:30:28
Strán: [1] 2 3 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ucitel vs samouk  (Prečítané 12217 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Hosť
« kedy: 30. Apríl , 2006, 20:15:54 »

- tak ma napadlo- som sa v ziline prihlasil ku ucitelovi gitary- hudzikovi(neviem ci ho dakto poznate-taky starsi pan okolo cca 70)
,reku, ze sa naucim noty+ co to z teorie a mozno aj ine veci a tak vytvaram tuto temu, aby som sa podelil o moje skusenosti-ze co mi to dalo a tak+ mohli by ste tu aj ini napisat ak mate nejake skusenosti s ucitelmi a tak podobne.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #1 kedy: 30. Apríl , 2006, 20:51:51 »

Chod do toho, ak hras x rokov, tak po par navstevach dobreho ucitela a nejakom pravidelnom cviceni a nauceni zakladov teorie budes nadavat, ze si tam pred x rokmi nesiel hned.
Zaznamenané

magic-dragon
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #2 kedy: 30. Apríl , 2006, 21:19:03 »

asi si aj ja niekoho najdem...
chodil som do ymcy k super ucitelovi.ale vzdal som to..nakolko to islo dost do penazi..
Zaznamenané
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #3 kedy: 30. Apríl , 2006, 21:39:21 »

ja nemozem povedat krive slovo, lebo ježiš mně vidí :)
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
magic-dragon
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #4 kedy: 30. Apríl , 2006, 21:54:17 »

neviete prosim vas  niekoho z Ba odporucit?
Zaznamenané
Milos1
stály hosť
*****
Príspevkov: 1250


Wherever you go, there you are!


« Odpoveď #5 kedy: 30. Apríl , 2006, 21:59:11 »

Jasne, ja chodim Milanovi Medekovi. Teda v poslednej dobe trochu viac obcasne, asi raz za mesiac. Hodiny su vzdy obohacujuce a otvoria a rozsiria obzory. A plati pravidlo: Cim viac toho vies, tym viac vies ze nic nevies.
Zaznamenané

Gretsch, Gibson, Epiphone, C.F.Martin, Höfner, Boss, TCE, Vox, Fender, Elixir, Dunlop. www.neuszer.sk www.prorock.sk www.on-board.sk
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #6 kedy: 30. Apríl , 2006, 22:00:33 »

ja si stale stojim za tym, ze ucitel nieje tak dolezity ako vôža sa posuvat dalej, hladanie sa a neustale hranie. Je pravda, ze su ludia ktori proste pre nedostatok vole ustrnu na urcitom stupni odkial sa nepohnu a len sa udrzuju v takom stave. Taky Pitu je pre mna velky vzor, pretoze cvici stale (pravda je ta, ze ktovie co ine este popri tom vlastne robi (?) :) ale to nieje moja starost.. )

treba hrat, cvicit a hlavne sa z muziky tesit a robit ju pre radost.. Žmurk
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
magic-dragon
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 87



« Odpoveď #7 kedy: 30. Apríl , 2006, 22:01:04 »

mas icq? nechcem tu zbytocne klast 150 otazok :)
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #8 kedy: 30. Apríl , 2006, 22:21:01 »

POdla mna je dobry ucitel dobra volba...ako aj zly ucitel = zla volba... treba skusit a zistit ci sa k sebe hodite Žmurk  ...ja som bol take dva roky samouk a potom som si nasiel peckoveho ucitela (taky mladsi chlapik, sice viac klasickejsie zalozeny ako ja, ale v pohode)..proste som zacal citit potrebu ist dalej ako len uz sam doma... ale teraz uz ma on neuci, bo zacal druhu konzervu v BB a nema cas....a prisiel novy ucitel ( tiez sukromny) je to taky mlady chalan tu z PD ...a bere ma to este viac ako kedykolvek predtym... ked mi na zaciatku hodiny zahra taky tender surrender, alebo glasgow kiss, :blink:   mnooo a ked si potom utriem sliny z brady z toho uzasu, mam chut hrat do nemoty :woohoo:  :woohoo:  :woohoo:  ... proste mi perfektne sedi a rychlejsie mi otvara nove brany do sveta gitary, ako keby hram len doma ...  ale vsetko je len subjektivne, takze treba hladat a dufat, ze sa podari ... btw. tu v PD je to este viac do pohody... ked pocujem tie ceny z Ba za hodinu Popiskujem si
Zaznamenané

... all life is future to past ...
Satch
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 241



« Odpoveď #9 kedy: 02. Máj , 2006, 07:23:57 »

Ja som s ucitelom spokojny nadmieru-chodim-nechodim k nemu necely rok a posunul som sa dost oproti gitaristom z mojho okolia ktory na to dlabu-nehovorim ze cvicim kazdy den poctivo ale som spokojny.. ,cenim si aj jeho toleranciu,ktora sa vsak skonci po mojich maturach etc...ak sa teda este vrati niekedy na SVK;)...a este aj aparatik a frajerku ma peknu:whistle: ano Vážení, reč je o Robertovi:woohoo:

Naposledy upravil satch, : 02.05.2006 o 08:28
Zaznamenané

Follow the details...
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #10 kedy: 02. Máj , 2006, 08:20:51 »

lol
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
guitman
otec
miestny štamgast
****
Príspevkov: 1986


guitman


WWW
« Odpoveď #11 kedy: 02. Máj , 2006, 09:15:18 »

je to o každého možnostiach človek asi ja sa vďaka nedostatočnej sebadisciplíne bez dozoru nikam nedostane možno by stačilo pár konzultačných hodín, niečo o predstave čo a ako ale inak, neviem si predstaviť aj človek ktorí vie šoférovať musí chodiť do autoškoly lebo šófér nebude, aj keď u gitaristu je to trošku iné, keďže žiadny papier na vedenie gitary netreba:laugh:
Zaznamenané

tatko fóra
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #12 kedy: 02. Máj , 2006, 09:31:33 »

ja znova od budúceho týždňa beriem učiteža. som síce strašný lajdák, ale aj tak mi to trošku pomáha a hrá sa mi potom lepšie hlavne \"v hlave\". ale ja som hlavne čudný gitarista - nemám vzory, nepočúvam slávnych gitaristov a sóla v skladbách v pohode oželiem. takže mne keď sa snažil dať naučiť nejaké sólo, vôbec ma to nevzrušilo, heh.
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #13 kedy: 02. Máj , 2006, 09:34:46 »

rady napísal:
Citácia
ja znova od budúceho týždňa beriem učiteža. som síce strašný lajdák, ale aj tak mi to trošku pomáha a hrá sa mi potom lepšie hlavne \"v hlave\". ale ja som hlavne čudný gitarista - nemám vzory, nepočúvam slávnych gitaristov a sóla v skladbách v pohode oželiem. takže mne keď sa snažil dať naučiť nejaké sólo, vôbec ma to nevzrušilo, heh.
    Žeby sme boli dvaja????Uf.
Zaznamenané
rady
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 618


« Odpoveď #14 kedy: 02. Máj , 2006, 09:45:33 »

rudy - to dúfam, lebo keby sme boli jeden, ma by som ísť k psychošovi asi:lol: :woohoo: :silly:
Zaznamenané
Strán: [1] 2 3 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.036 sekund, 22 otázok.