Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
25. Apríl , 2024, 16:50:16
Strán: 1 2 [3] 4 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Ucitel vs samouk  (Prečítané 12236 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
avalturien
nováčik
*
Príspevkov: 43


« Odpoveď #30 kedy: 26. Máj , 2006, 15:29:19 »

Ucitel je velkym plus, ak su peniaze, ak je dobry. Vacsinou je starsi, ma viac skusenosti a teda aj dobrych rad. Pozna vase slabe miesta, chce vam pomoct zlepsovat sa. Mal som a MAM stastie na ucitela...som tiez velmi vdacny mojim rodicom, ktori mi nanho davaju peniaze(mam 17). Snad im to vynahradim...
Zaznamenané
PalinkoZa
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151



« Odpoveď #31 kedy: 26. Máj , 2006, 19:49:41 »

kožko cca vychádza Sk ?
Zaznamenané

Randall G3 150W, Laney 200W
iMbUS
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3277



WWW
« Odpoveď #32 kedy: 26. Máj , 2006, 20:16:33 »

PalinkoZa napísal:
Citácia
kožko cca vychádza Sk ?


divna stylistika veru Žmurk

Ako kto a ako kde. Ja by som to zhrnul od cca 150 - 300 Sk na individualnu hodinu. Zalezi od urovne ucitela a kolko si vypyta samozrejme.
Zaznamenané

Mame nejake novinky.
MusicMan JP-6, Fernandez Strat LTD | Fender Hot Rod DeVille 212
kewin
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 181


« Odpoveď #33 kedy: 26. Máj , 2006, 20:20:45 »

no ja to mam dobre mne to vychadza 50 sk na hodinu zamestnva ho cvc(centrum volneho casu) takze to mam ako kruzok, ale je to na dobrej urovni,
Zaznamenané
Hosť
« Odpoveď #34 kedy: 27. Máj , 2006, 08:03:36 »

PalinkoZa napísal:
Citácia
kožko cca vychádza Sk ?


-hudzika mas v ziline za kilo na hodinu s tym, ze musis vydrzat, lebo zo zaciatku kym sa naucis noty musis hrat picoviny(ako ludovky) a potom neskuor sa s nim da dohodnut. pricom to kilo sa vztahuje na tu hodinu v tyzdni ked ta nieco uci- ked si v iny den prides opisovat noty, mas to gratis
Zaznamenané
PalinkoZa
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 151



« Odpoveď #35 kedy: 27. Máj , 2006, 14:48:40 »

plichto napísal:


-hudzika mas v ziline za kilo na hodinu s tym, ze musis vydrzat, lebo zo zaciatku kym sa naucis noty musis hrat picoviny(ako ludovky) a potom neskuor sa s nim da dohodnut. pricom to kilo sa vztahuje na tu hodinu v tyzdni ked ta nieco uci- ked si v iny den prides opisovat noty, mas to gratis[/quote]

nedal by si mi na neho kontakt ? - alebo niekoho zo ZA . dík
Zaznamenané

Randall G3 150W, Laney 200W
Hosť
« Odpoveď #36 kedy: 27. Máj , 2006, 18:26:46 »

PalinkoZa napísal:
Citácia
plichto napísal:


-hudzika mas v ziline za kilo na hodinu s tym, ze musis vydrzat, lebo zo zaciatku kym sa naucis noty musis hrat picoviny(ako ludovky) a potom neskuor sa s nim da dohodnut. pricom to kilo sa vztahuje na tu hodinu v tyzdni ked ta nieco uci- ked si v iny den prides opisovat noty, mas to gratis


nedal by si mi na neho kontakt ? - alebo niekoho zo ZA . dík[/quote]


-skocis do domu odborov- pondelok, utorok , stvrtok, alebo piatok a vojdes zozadu do domu odborov tam ako je ten snack bar zabocis doprava prejdes okolo zavory dovnutra a v tom vchode ako je nejaky secondhand a vyjdes po schodoch na najvyssie poschodie. je tam v spomenute dni priblizne od 2. do pol 5. hodiny.
Zaznamenané
Kruspe
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 365



« Odpoveď #37 kedy: 27. Máj , 2006, 22:00:49 »

plichto napísal:
Citácia
skocis do domu odborov- pondelok, utorok , stvrtok, alebo piatok a vojdes zozadu do domu odborov tam ako je ten snack bar zabocis doprava prejdes okolo zavory dovnutra a v tom vchode ako je nejaky secondhand a vyjdes po schodoch na najvyssie poschodie. je tam v spomenute dni priblizne od 2. do pol 5. hodiny.


Este si mu zabudol povedat ako znie heslo ked pride na najvyssie poschodie ha ha ha  ha ha ha  ha ha ha  ... lol ako v nejakej bondofke  Žmurk
Zaznamenané

... all life is future to past ...
RockBassist
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 116


« Odpoveď #38 kedy: 30. September , 2007, 18:28:32 »

a zase newem kam to mam napisat, tak pisem sem. Stale pri hrani dostavam krce. No newem ci to je prirodzene alebo blbo mam tu ruku na hmatniku.  No hanbím sa..
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11904



« Odpoveď #39 kedy: 01. Október , 2007, 10:01:06 »

blbo mam tu ruku na hmatniku.

asi si si aj sam odpoveda  Žmurk skus si najst inu, vhodnejsiu, polohu
Zaznamenané
Zvuk
stály hosť
*****
Príspevkov: 957


...hudba je zmysluplne prerušované ticho...


« Odpoveď #40 kedy: 01. Október , 2007, 10:36:18 »

a zase newem kam to mam napisat, tak pisem sem. Stale pri hrani dostavam krce. No newem ci to je prirodzene alebo blbo mam tu ruku na hmatniku.  No hanbím sa..
   Moze to byt aj z neuvolneneho  hrania . Ked chces , aby sa ti dobre hralo , obe ruky musia byt absolutne uvolnene . Chce to vsak cvik a zo zaciatku si to neustale treba pri hrani uvedomovat.
« Posledná zmena: 01. Október , 2007, 10:37:04 od Zvuk » Zaznamenané

Tak aj ty, nehodný druh môjho smutného života, podobáš sa verejnosti, ktorej nikdy neslobodno ponúknuť delikátne vône, čo ju poburujú, ale starostlivo vybrané odpadky.
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #41 kedy: 03. Október , 2007, 14:44:05 »

zdravim,  mozte odporucit nejakych ucitelov ? Do tejto temy, pripadne PM. PS: dobre,lacno, efektivne, nepravidelne  ha ha ha
« Posledná zmena: 04. Október , 2007, 12:35:25 od bubla15 » Zaznamenané
bubla15
stály hosť
*****
Príspevkov: 972



« Odpoveď #42 kedy: 04. Október , 2007, 12:36:46 »

hallooo
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #43 kedy: 04. Október , 2007, 17:49:16 »

zdravim,  mozte odporucit nejakych ucitelov ? Do tejto temy, pripadne PM. PS: dobre,lacno, efektivne, nepravidelne  ha ha ha

Ak si z BA, ozvi sa. Dobre, efektivita záleží aj na tebe, nepravidelne. 300Sk/hod
Zaznamenané

brmbolec
stály hosť
*****
Príspevkov: 906



WWW
« Odpoveď #44 kedy: 04. Október , 2007, 18:25:14 »

Ak si z BA, ozvi sa. Dobre, efektivita záleží aj na tebe, nepravidelne. 300Sk/hod

Piťu, šak za to mám fajku na Vlčom Hrdle od kakaových žienok  Bavím sa skvele
Zaznamenané

Malé, ale potešia :)
Strán: 1 2 [3] 4 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.079 sekund, 22 otázok.