Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Máj , 2024, 22:27:47
Strán: [1] 2 3 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Sťahovanie videí z youtube a pod.  (Prečítané 8817 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« kedy: 01. Máj , 2006, 12:02:25 »

http://www.tian.cc/2005/11/how-to-save-flash-videos-from-youtube.html

Návodík s rôznymi spôsobmi, ako ukladať videá z youtube, či z googlu. Tie sa totiž väčšinou dajú len streamovať

Naposledy upravil guitman, : 25.08.2006 o 07:22
Zaznamenané

skuller
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 249



« Odpoveď #1 kedy: 01. Máj , 2006, 12:20:59 »

Super, uz len prelozit to:silly:
Zaznamenané
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #2 kedy: 08. Máj , 2006, 20:29:54 »

No toto by sa zislo, keby to tu dakto rozobral veru. Neviete tie videa niekto ukladat?
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #3 kedy: 08. Máj , 2006, 20:52:24 »

progrocker napísal:
Citácia
No toto by sa zislo, keby to tu dakto rozobral veru. Neviete tie videa niekto ukladat?


Su softy, ktore to dokazu ulozit. Daj do google nieco ako \"stream media downloader\". Ja som takto kedysi davnejsie mal zopar free utilit, len uz si nepamatam, ako sa volali. 99% veci sa nakoniec stiahnut da. Ale natrafil som aj na take streamy, ktore ani bohovi, ale vela ich nebolo.
Zaznamenané
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #4 kedy: 28. Máj , 2006, 21:36:04 »

:woohoo: neviem ci je to myslene zamerne, ale asi hej. Tie videa z googla sa bezproblemevo daju stiahnut z prostredia operacneho systemu nabaze unixu .... Beeee ..... portal google.com uz viackrat vyvijal aktivitu co sa tyka GNU licencii a softveru, ktory pod tuto licenciu spada ..... takze z toho usudzujem ze je to dokonaly zamer manikov z google.com ....................... takze kto chce bezproblemovo stahovat tak hybaj instalovat linux Žmurk (fak ju majkrosoft)
Zaznamenané

grind rock
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #5 kedy: 28. Máj , 2006, 21:57:32 »

Marjan napísal:
Citácia
.(fak ju majkrosoft)...


Dobry nazor... ... povedz mi jedinu profi audio aplikaciu pre linux.
Zaznamenané
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #6 kedy: 28. Máj , 2006, 22:04:31 »

Nejake pokusy su

http://www.musix.org.ar/en/index.html 100% free operacny system na baze linuxu ci coho, urceny na pracu so zvukom. Bootuje priamo z CD/DVD, co je dobre na odskusanie. Da sa aj nainstalovat. Cele je to tazko experimentalne a... uvidime :) Ale podla mna z toho nic nebude. Nechajme linux na serveroch :)
Zaznamenané

MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #7 kedy: 28. Máj , 2006, 22:13:39 »

rastis napísal:
Citácia


Dobry nazor... ... povedz mi jedinu profi audio aplikaciu pre linux.



A napis mi jedinu profi audio aplikaciu od Mircosoftu.

Napriklad na Apple je dobrych aplikacii dost. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #8 kedy: 28. Máj , 2006, 22:32:16 »

magez napísal:
Citácia
rastis napísal:
Citácia


Dobry nazor... ... povedz mi jedinu profi audio aplikaciu pre linux.



A napis mi jedinu profi audio aplikaciu od Mircosoftu.

Napriklad na Apple je dobrych aplikacii dost. :)


To snad nemyslis vazne ? To Ti tu mam naozaj vymenovat 5 prudko profi SW, ktore sa pouzivaju v 90% studii ?
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #9 kedy: 28. Máj , 2006, 22:34:51 »

Vlastne chytak ? Od Microsoftu samozrejme ziadna audio aplikacia neexistuje. Ovsem pre microsoftove OS ich je dost, na rozdiel od Linuxu, pre ktory de facto nic. Tolko na margo fak ju majkrosoft.
Zaznamenané
MageZ
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2224


teh shite!!111!


WWW
« Odpoveď #10 kedy: 28. Máj , 2006, 22:42:54 »

Mas pravdu rastis, ze na pracu so zvukom nie su pre Linux zatial vhodne nastroje. V tom mozem iba suhlasit. Ale zas kolko profesionalov vyuziva na pracu so zvukom Macintoshe? Tiez je sice pravda, ze asi sa ten podiel zacal zmensovat (tipujem, vycucane z palca) v prospech  PC, ale na druhej strane Macintoshe su uz pristupne aj beznym smrtelnikom, takze ti uz tiez nie su odkazani len na Windows.
Zaznamenané

Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #11 kedy: 28. Máj , 2006, 22:51:43 »

Este jedna vec, pod linuxom som mal nejake biedne gitarove efekty, ale fungovali s uplne \"bez\" oneskorenia. Ziadne ASIO, nic, jednoducho ta architektura to umoznila, narozdiel od tej vo Windowse :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #12 kedy: 28. Máj , 2006, 22:53:14 »

Vsak jasne a ja ani nie som fanaticky obdivovatel wins. Ale som presvedceny, ze nebyt wins, nie su pocitace tak rozsirene medzi ludmi. A v oblasti, ktorej sa venujem ja je to JEDINE o wins, pokial sa chcem drzat sucasnych rozpoctov na HW. A poznamky typu \"nenavidim Billa Gatesa\" mi nedovolia nezareagovat :) (aj ked az takto to tu nepadlo... )
Zaznamenané
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2303



« Odpoveď #13 kedy: 28. Máj , 2006, 22:55:25 »

martinlm napísal:
Citácia
Este jedna vec, pod linuxom som mal nejake biedne gitarove efekty, ale fungovali s uplne \"bez\" oneskorenia. Ziadne ASIO, nic, jednoducho ta architektura to umoznila, narozdiel od tej vo Windowse :)


Pokial nemas zrovna zvukovku, pre ktoru pod Linux neexistuje driver Žmurk . Inak aj na PC existuje uz vela rokov SW Revalver, simulacia git. aparatu, standalone realtime rezim BEZ ASIO driverov, akurat mizerna stabilita vtedy.
Zaznamenané
Marjan
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 71



« Odpoveď #14 kedy: 28. Máj , 2006, 23:00:12 »

Rastis vsetko je to len a len o peniazoch. Windows mas za ohromne peniaze a takisto aj ten ¨profi¨ softver stoji majland. Teraz pada taka otazka zaplatil si za ten softver plnu sumu? Mas windows legalne?. Nemusi to byt prave tvoj pripad, ale asi kazdy bezny uzivatel majkrosoftackeho os by povedal ze nie, mam crack. No a tu je ten pes zakopany .......... myslim ze ty mas na mysli sonar ...... tak taketo velke aplikacie su pisane inak ako bezne jednoduche srandy pre windows, pri nich staci len prerobit gui a jemne prisposobit kod pre iny operacny system a slo by to, ale to je povedane len teoreticky, lebo mnohe fukcie co som v sonere videl boli naviazene na kniznice directx, ale ani to by nebol problem ...... vstko sa da ked sa chce :)
Zaznamenané

grind rock
Strán: [1] 2 3 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.077 sekund, 22 otázok.