Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: VENUJTE 2% z daní aj na podporu gitarového fóra. Ďakujeme!!
28. Apríl , 2024, 21:13:13
Strán: 1 [2]  Všetko |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: Bob dylan  (Prečítané 5274 krát)
0 užívateľov a 1 Hosť prehliada túto tému.
mufto
náhodný pocestný
**
Príspevkov: 111



« Odpoveď #15 kedy: 25. Apríl , 2010, 15:46:11 »

tiez ma ta cena nasrala. za zvazenie stoji praha kde listky stoja od 40 do cca 80€
Zaznamenané

Live another day, fly a little higher, find another reason to stay...
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #16 kedy: 10. Jún , 2010, 13:44:55 »

vcera celkom bizarny koncert. Hrali 1h.45 min.

Prva hodina, rocknroll boogie, na jedno kopyto vsetky veci, kde som 2 x doslova bez prehanania zaspal !! Tmavy nijaky stage a mizerny zvuk; vzhladom k tomu co tam bolo za osadenie nebolo pozut zretelne ani jeden nastroj a to som sedel nedaleko pa.

O 21:00 sa nieco stalo a zrazu sa krasne vysvietil stage, do skvelej podoby vycistil zvuk, nabehlo tam sialene vela ludi k podiu a po stranach - vyzeralo to miestami ako komparz, lebo to bolo skoro az organizovane. Ludia zacali vstavat, vsetci tancovali,zacali hrat popici (sice nezname) ale nadupane skladby s driveom a napadmi, vsetci ozili; Dylan si to evidentne zacal uzivat. Doslova iny koncert, vyzeralo to ako happening z filmu.

Co sa tyka tech stranky. Dve gitary. Doprovod striedal strat / akutika / tele; isiel cez 65amps do 65amps 412 a fender tusim vibrolux s 212 fender. Druhy takisto fender kombo + 65amps kombo, namicovany mal ale tusim len fender. Ten hral na tele, nieco vitage co neviem co bolo, ale vyzeralo to ako potomok tele/exploreru, potom jeden alumisonic tele a krasny modry fender tele
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4302


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #17 kedy: 10. Jún , 2010, 15:41:17 »

Starky sa proste dlho potreboval prebrat.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Strán: 1 [2]  Všetko |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.072 sekund, 22 otázok.