Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
01. Október , 2024, 00:46:06
Strán: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 230 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: na pivo v BA!  (Prečítané 662786 krát)
0 užívateľov a 14 Hostí prehliada túto tému.
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3375 kedy: 08. September , 2015, 09:03:19 »

Akoze preco nie? Sobota? Aj Mr.Redwine by mozno na toto pivo dobehol inak.  :)
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #3376 kedy: 08. September , 2015, 09:05:26 »

Ja by som s Vami v sobotu na pivo aj siel ale hram v Trnave a navyse sa vas trocha bojim.
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3377 kedy: 08. September , 2015, 13:06:57 »

inak rad by osm šiel pozriet niekde kde sa hra

To je trosku problem, kedze my mame tradiciu, ze zo zasady nechodime nikde, kde sa hra. Je maloco horsie, ako vecer pri pive pocuvat covery ala Smoke on the water a nepocut sa pritom. Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3378 kedy: 10. September , 2015, 15:44:40 »

tak zase raz haluz v mojom živote , vybalený nachystaný  hodinu pred odchodom pre istotu volam školitelovy a on že ...... ale Vy to nemate ešte zaplatene a ak to nezaplatíte do dvoch hodín alebo na mieste tak  sa  nemožte zučastnit   Fuuha zíram  Fuuha zíram  Fuuha zíram....... čož už technicky nebolo možne  proste udajne  fakturu poslali pred mesiacom ale k mojmu zamestnavatelovy udajne doteraz nedorazila
takže nikam nejdem ...................... nerobim si pču .........  Neviem

Ty si srandista, Števo. A bol nejaký problém to zaplatiť? Veď si musel počítať s platbou za akciu..
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3379 kedy: 10. September , 2015, 17:06:57 »

ani nejdem písat že som vydrbl 40e za ubytovanie ktore  mi prepadlo

to daj preplatiť zamestnávateľovi, keď je to jeho chyba.

Tak ma to mrzí, už som aj bol nachystaný dať dnes s tebou pivko. :)
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3380 kedy: 08. December , 2015, 15:03:31 »

jednak 20.12 musim byt od rana fit, jednak ma chodit do krciem bavi coraz menej a v neposlednom rade som na organizovanie a agitovanie "gpc piv" uz davno rezignoval.

takze prajem peknu ucast a na zdravie  Na zdravie!
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #3381 kedy: 08. December , 2015, 18:49:17 »

Števino, bohužiaľ v sobotu ako obvykle hrám, ešte aj mimo BA. Uži si to konečne, dúfam, že sa aj parťáci na pivo a muziku nájdu!  Na zdravie!
Zaznamenané

proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3382 kedy: 08. December , 2015, 19:33:39 »

tak ja ako sa poznam po druhom pive si parta najdem , sposobom -- ahoj hej Ty okoloiduci  pod sem nehráš náhodou na gitaru................. neeee ,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,, neva

Neviem veru, ci sa to v tej namyslenej odludstenej Blave takto zadari. Popiskujem si
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
garde
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2967



« Odpoveď #3383 kedy: 08. December , 2015, 22:36:49 »

veď prídi o deň skôr 18teho som v Bratislave, aspoň sa domáci nebudú vyhovárať na víkend  Bavím sa skvele
Zaznamenané

"povedz debilovi, že je debil a neuverí ti"
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #3384 kedy: 09. December , 2015, 09:44:55 »

asi si narazil vzdy len na vychodniarov v tej blave  Bavím sa skvele preto boli take divne reakcie..
Zaznamenané

killo
stály hosť
*****
Príspevkov: 1353



« Odpoveď #3385 kedy: 09. December , 2015, 09:59:35 »

Ja hram 19teho s Durim Kupcom a hostami v dubravke v rock cafe, ak mas cestu zbehni na pivko :-)
Zaznamenané

Captain SEXXX !!
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3386 kedy: 09. December , 2015, 10:18:24 »

asi si narazil vzdy len na vychodniarov v tej blave  Bavím sa skvele preto boli take divne reakcie..

Keby len vychodniari, ti si aspon palenku daju. Ale inak sami bradati vegetarianski chlapci v obtiahnutych gatach, tepli metrosexuali a podobna dekadentna cvarga sama. Bleee
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #3387 kedy: 09. December , 2015, 10:22:38 »

to znie dobre ked už nepokecat aspoň popočúvať ,  Na zdravie! , klasická laznícka otázka - kolko je vstupne , je to daleko od rače chodia večer nejaké spoje
j a Kajo hmm môžeš napraviť reputaciu , inak ja až na jednu naprosto šialenu ženu ktorej som sa ledva zbavil mam s východniarmi len dobre skúsenosti , pravda pit som snimi nepil .... račej

No ak by si dosiel do dej Doombrafky, tak by sme sa videli, to by som aspon aj killa zaroven dosiel pozriet - dve velke ryby jednou ranou. :) A odtial do Race sa dostanes v klude nocakom, chodia kazdu hodinu. :)
« Posledná zmena: 09. December , 2015, 10:23:04 od proghopik » Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #3388 kedy: 09. December , 2015, 17:32:31 »

...
ale ten termín od Progiho odlučtena sa mi páči , asi tak na mna vždy ba pôsobila - ten čudný vyraz ľudí ked som niekoho oslovil - akoby žili  v bubline

pambodaj stastia kazdemu okoloiducemu plati tak do 1000 obyvatelov. uskupenia s vacsim poctom si na take nepotrpia. nad 100 000 si s pambodaj stastia uz zarucene za uchylaka a kazdy caka, ci nahodou neplanujes rozprestret balonak. nepride mi na tom nic cudne mimochodom  Popiskujem si
Zaznamenané
Zvukár Andrej
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2177


WWW
« Odpoveď #3389 kedy: 17. December , 2015, 15:43:53 »

No ak by si dosiel do dej Doombrafky, tak by sme sa videli, to by som aspon aj killa zaroven dosiel pozriet - dve velke ryby jednou ranou.
Vyzeralo to, že nebudem v sobotu v BA, tak som sa nezapájal, ale asi budem.
Killo a Juro Kupec je lákavá kombinácia, tak sa tam asi uvidíme.  Na zdravie!
Zaznamenané
Strán: 1 ... 224 225 [226] 227 228 ... 230 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.083 sekund, 22 otázok.