Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
01. Október , 2024, 12:39:29
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 230 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: na pivo v BA!  (Prečítané 663138 krát)
0 užívateľov a 6 Hostí prehliada túto tému.
Altostratus
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2211


Ääliö, älä lyö! Ööliä läikkyy!!


WWW
« Odpoveď #540 kedy: 05. Máj , 2008, 09:11:05 »

Kokos, bude pivo?
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #541 kedy: 05. Máj , 2008, 14:52:16 »

co vo stvrtok ? ja som uz s Robertom dohodnuty ze ideme riesit nase zivotne osudy na najblizsie dve 5rocnice, tak co to zhromadnit niekde v klasiackom Bastione ?
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #542 kedy: 05. Máj , 2008, 16:17:20 »

co vo stvrtok ? ja som uz s Robertom dohodnuty ze ideme riesit nase zivotne osudy na najblizsie dve 5rocnice, tak co to zhromadnit niekde v klasiackom Bastione ?
gaga, zase sa spijem ako rocker pred skuskou. ale zvykam si   Na zdravie! Som frajer
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #543 kedy: 05. Máj , 2008, 16:23:14 »

Nechcete sa vo štvrtok rozbiť u Očka? Je to 50m za Randallom naľavo v smere 203 na Kolibu.
Chystáme si tam len taký jammík s Danom-spevákom z Taktikov a Andrejom-basákom odtiaľ. Žiadne oficiálne hranie. Zahráme si nejaké pesničky, kto sa bude chcieť pridať, môže si zahrať tiež. Môžeme pokecať, vypiť si, pozabávať sa, aj si zahrať. Žmurk  Na zdravie!
« Posledná zmena: 05. Máj , 2008, 16:23:53 od Pitu » Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #544 kedy: 05. Máj , 2008, 16:25:43 »

ok, dojdem a dame si rock n roll  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #545 kedy: 05. Máj , 2008, 16:29:03 »

neviem hosi, predsalen som stary kader a spijam sa radsej dekadentne popri rozbijani pollitrakov. navyse s rastom musim prebrat vyslovene intimnu temu, takze bud vymenicka vedla mojho domu alebo bastion. Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #546 kedy: 05. Máj , 2008, 16:36:36 »

neviem hosi, predsalen som stary kader a spijam sa radsej dekadentne popri rozbijani pollitrakov. navyse s rastom musim prebrat vyslovene intimnu temu, takze bud vymenicka vedla mojho domu alebo bastion. Na zdravie!

Možno vás nalákam na Budvar 12, ale ešte skôr na výborný Stein 10 tlakovanú vzduchom za myslím 26,- Sk. :)   Na zdravie!
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #547 kedy: 05. Máj , 2008, 16:39:23 »

ok, dojdem a dame si rock n roll  Ja som čert.. Ja som čert.. Ja som čert..

Kľudne príď, ak teda nebudeš hulvát a nebude ťa treba dať vyviesť. Barman má skoro 2m a 150kg, tak sa budeš musieť krotiť.  Som frajer

Ale rozbiť sa môže každý. Žmurk
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #548 kedy: 05. Máj , 2008, 16:43:02 »

tiez sa priklanam za Bastion - hromadne piva maju prave tam najlepsiu tradiciu - inde to nikdy doteraz poriadne nefungovalo.
Zaznamenané
Dugo
Hosť
« Odpoveď #549 kedy: 05. Máj , 2008, 16:46:18 »

Kľudne príď, ak teda nebudeš hulvát a nebude ťa treba dať vyviesť. Barman má skoro 2m a 150kg, tak sa budeš musieť krotiť.  Som frajer

Ale rozbiť sa môže každý. Žmurk

preco by som mal byt hulvat, nechapem  Fuuha zíram pil si uz niekedy so mnou?  Popiskujem si
Zaznamenané
Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #550 kedy: 05. Máj , 2008, 16:47:59 »

tiez sa priklanam za Bastion - hromadne piva maju prave tam najlepsiu tradiciu - inde to nikdy doteraz poriadne nefungovalo.

Tak skúste túto krčmu. Vyzerá to tam super, pivo lacné, pizza a domácka obsluha - môj spolubývajúci. Atmosféra bude ok. A bude sa dať vymyslieť aj krčmové džemy. Môžeme začať vo štvrtok. Žmurk
Zaznamenané

Pitu
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 6373


guitarist


WWW
« Odpoveď #551 kedy: 05. Máj , 2008, 16:48:43 »

preco by som mal byt hulvat, nechapem  Fuuha zíram pil si uz niekedy so mnou?  Popiskujem si

Nie, ale kecal tu. Ak si ok, tak dobehni v pohode.
Zaznamenané

Dugo
Hosť
« Odpoveď #552 kedy: 05. Máj , 2008, 16:51:46 »

Nie, ale kecal tu. Ak si ok, tak dobehni v pohode.

Som shizos, takze asi nemozem prist....  Je mi do plaču
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #553 kedy: 05. Máj , 2008, 16:54:36 »

Som shizos, takze asi nemozem prist....  Je mi do plaču
nepindaj a dojdi, lebo si ta najdem Som metlak
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #554 kedy: 05. Máj , 2008, 16:56:40 »

ja poznam ten podnik, uz som tam par razy bol... mne je jedno - kam pojde vacsina, tam dojdem. ale nechcete si nechat to vyhravanie na inokedy ?  Ja som čert..

neverim, ze Dugo dojde, ale ked hej, mozme si dat preteky v piti  ha ha ha
Zaznamenané
Strán: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 230 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.342 sekund, 23 otázok.