Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
30. September , 2024, 04:29:24
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 230 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: na pivo v BA!  (Prečítané 661800 krát)
0 užívateľov a 15 Hostí prehliada túto tému.
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #990 kedy: 15. August , 2008, 15:38:02 »

Nemusite :). Tak teda nic Smútim. Budem doma smutny sediet a tukat refresh sam opusteny tomto fore, kedze sa vsetci budu najebavat Smútim.


ale bozinku bozinku, to bol for, asi nejapny, SORRY - SI VITANY !
Zaznamenané
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #991 kedy: 15. August , 2008, 15:38:33 »

rastis, semish, zakky, martillm... musim si dat stare tricko metallicy nech sa infiltrujem, budem sa muset tvarit chrumkavo  Popiskujem si
Zaznamenané
Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #992 kedy: 15. August , 2008, 15:39:54 »

ale bozinku bozinku, to bol for, asi nejapny, SORRY - SI VITANY !

Ved aj moja odpoved bola nejapny for :).
By som sa dovalil aj keby ste to tajili :).
Mozno dovediem aj jednu gitarovu hviezdu :).
Zaznamenané
ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #993 kedy: 15. August , 2008, 15:42:31 »

koho, pana jingviii konovalcuka? :-)
ja uvidim, ci ukecam frajerku.. rad by som sa stavil..
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #994 kedy: 15. August , 2008, 15:43:39 »

Len ne Kovalcika, tomu som pred casom ozraty namaderu v Aligatore naprozpraval na schodoch take kokotiny, ze ked mi to na druhy den ktosi hovoril, prepadal som sa hanbou  No hanbím sa.. No hanbím sa.. No hanbím sa..
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #995 kedy: 15. August , 2008, 15:44:35 »

Pici Swordy, ze si naspat sa dozvedam od neviem akych cudzich ludi, ale staremu choremu priatelovi sa neozves. habyj s nama na pivo dneska, vezni aj Hurikana Kika !
Rasticek prosim ta, dosiel som len tu hned nedavno, co som sa stihol len vysrat... Ano som tu na nejake dva tyzdne , musel som sa koli jednemu nahravaniu vratit totiz... A okrem toho teba som chcel zavolat na pivo so vsetkou slusnostou a zdvorilostou, ne len tak medzi recou, tak sa pripravujem na to dokladne Žmurk
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #996 kedy: 15. August , 2008, 15:45:00 »

koho, pana jingviii konovalcuka? :-)
ja uvidim, ci ukecam frajerku.. rad by som sa stavil..

Nie, nie, Michal to nie je :). Ani ty Ondriiiik (aj ked si gitarova hviezda lokalneho formatu :) ).

Mozno nahovorim Maja Tokara, ked Vadim vyhral tu Gitariadu ci ako sa to volalo ta sutaz v Prahe, tak Majo bol druhy (hral tam songy od Steveho Vaia, a hral to teda fakt ze popici).
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #997 kedy: 15. August , 2008, 15:45:50 »

tka je cas mu to povedat znova.
tak umelka okolo 21:00...snad nebudu roztrateni gitaristi sediet kazdy pri inom stole  ha ha ha Na zdravie!
Zaznamenané

o-yep sro
Martinlm
adminištrant
inventár podniku
***
Príspevkov: 7479



WWW
« Odpoveď #998 kedy: 15. August , 2008, 15:48:53 »

rastis, semish, zakky, martillm... musim si dat stare tricko metallicy nech sa infiltrujem, budem sa muset tvarit chrumkavo  Popiskujem si
Mozem ti pozicat Manowar, HIM alebo Judas Priest, vyber si.
Zaznamenané

ondreee
stály hosť
*****
Príspevkov: 1085



« Odpoveď #999 kedy: 15. August , 2008, 15:53:13 »

Nie, nie, Michal to nie je :). Ani ty Ondriiiik (aj ked si gitarova hviezda lokalneho formatu :) ).



Semi, ja som format hviezdneho lokalu.. lavaci predsa nemozu byt dobri gitaristi a uz vobec nie s robenymi gitarami :-)

inak fakt by som tam chcel dotiahnut janku :-) ak zvladne vecer v spolocnosti sialenych a chvalenkarskych gitarerov bez tazkej ujmy na dusevnom ci fyzickom zdravi, tak si ju vezmem za zenu  Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1000 kedy: 15. August , 2008, 15:54:00 »

ja som basak, kludne si s nou pokecam aj o niecom inom ako vplyve ockovaneho javoru na trioly vo vyssich polohach  Zdravíčko
Zaznamenané

o-yep sro
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #1001 kedy: 15. August , 2008, 15:55:54 »

Nie, nie, Michal to nie je :). Ani ty Ondriiiik (aj ked si gitarova hviezda lokalneho formatu :) ).

Mozno nahovorim Maja Tokara, ked Vadim vyhral tu Gitariadu ci ako sa to volalo ta sutaz v Prahe, tak Majo bol druhy (hral tam songy od Steveho Vaia, a hral to teda fakt ze popici).

No dones, aj tak budedruhy, lebo najvacsia hviezda globalneho formatu je bez debat rastik  Zdravíčko
Zaznamenané

Semish
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 5879



WWW
« Odpoveď #1002 kedy: 15. August , 2008, 15:57:41 »

No dones, aj tak budedruhy, lebo najvacsia hviezda globalneho formatu je bez debat rastik  Zdravíčko

to je samozrejme bez debaty :). Swordy ty sa kde momentalne nachadzas v rebricku najlepsich slovenskych gitaristov ? :) (to je for, rad ta stretnem , ked sme spolu hrali ten koncert, tak to sme sa asi ani nebavili spolu).
Zaznamenané
swordy
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1888



WWW
« Odpoveď #1003 kedy: 15. August , 2008, 16:00:25 »

asi si bol namysleny vtedy alebo co Smútim Smútim
Ja som v rebricku dost vysoko Žmurk urcite som v prvej desine slovenskych flamencovych gitaristoch  Bavím sa skvele
Zaznamenané

rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1004 kedy: 15. August , 2008, 16:03:53 »

ako hovori nas leader Vladko ked mi chce velmi pochlebovat, tak ja som ten najhorsi gitarista z tych najlepsich :) a ked ma chce urazat, tak to otaca, ze keby som bol aspon najlepsi z tych najhorsich, ale ani to nie som  Bavím sa skvele
Zaznamenané
Strán: 1 ... 65 66 [67] 68 69 ... 230 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.051 sekund, 23 otázok.