Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Nové smerovanie portálu  - podpora a propagácia aktivít členov fóra !!
28. September , 2024, 20:26:10
Strán: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 230 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: na pivo v BA!  (Prečítané 660482 krát)
0 užívateľov a 23 Hostí prehliada túto tému.
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1440 kedy: 20. September , 2008, 09:38:22 »

tatransky mi nechuti, ale zbojnicky caj, to je mnamka. ma to tie spravne percenta
prave si ma predbehol...zbojnicky je top, ale tak aj tatransky vie spravit dost neporiadok v zaludku Bavím sa skvele
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1441 kedy: 20. September , 2008, 09:41:46 »

s tym som este nemal tu cest..btw nestihne sa odparit skor ako ho obratis do seba?  :)
Zaznamenané
homar
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3635



« Odpoveď #1442 kedy: 20. September , 2008, 10:02:04 »

s tym som este nemal tu cest..btw nestihne sa odparit skor ako ho obratis do seba?  :)
zbojnicky je 72%, vsak black absinth ma 80% aj stroh ma 80%
Zaznamenané

Fender Stratocaster, Epiphone Les Paul Standard
Marshall JCM 900 MkIII, Marshall 1960B Lead
TC-Electronic Nova System
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1443 kedy: 20. September , 2008, 10:14:13 »

jj presne tak.
ten black absinth som este nepil, stroh hej, ten je vyborny.
Zaznamenané

o-yep sro
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #1444 kedy: 20. September , 2008, 10:22:26 »

ja mam rad hociake cierne vrecuskove, to su moje "ranne caje" a ked sa mi fakt ze raz za cas chce, tak idem do cajovne v tescu a kupim nejaku brutalitu...zeleny pu erh a oolongy docela mozem :)

pista -ten cierny absinth je najvacsia jeba...som to pil raz, ale citil som to naozaj vsade...ale fakt ze vsade...normalne kazda jedna moja mozgova bunka v tom momente, jak som to prehltol, zacala horiet a mravencit...a samozrejme vsetky ostatne bunky v tele tiez...ale fakt ze az v hlave som to citil, co sa mi este nestalo (a to som mal uz barsjake dedinske samohonky)
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1445 kedy: 20. September , 2008, 10:28:01 »

ja mam rad hociake cierne vrecuskove, to su moje "ranne caje" a ked sa mi fakt ze raz za cas chce, tak idem do cajovne v tescu a kupim nejaku brutalitu...zeleny pu erh a oolongy docela mozem :)

pista -ten cierny absinth je najvacsia jeba...som to pil raz, ale citil som to naozaj vsade...ale fakt ze vsade...normalne kazda jedna moja mozgova bunka v tom momente, jak som to prehltol, zacala horiet a mravencit...a samozrejme vsetky ostatne bunky v tele tiez...ale fakt ze az v hlave som to citil, co sa mi este nestalo (a to som mal uz barsjake dedinske samohonky)
absinth podla mna neni ani zdaleka tak specificko euforicky chlast jak napr. tequila, z absinthu sa osobne akurat klasicky najebem. tequila dokonca moze byt aj lacnejsia na mna funguje uplne inak jak ktorykolvek tvrdy chlast. je to bozi dar
Zaznamenané
pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1446 kedy: 20. September , 2008, 10:30:01 »

ja mam rad hociake cierne vrecuskove, to su moje "ranne caje" a ked sa mi fakt ze raz za cas chce, tak idem do cajovne v tescu a kupim nejaku brutalitu...zeleny pu erh a oolongy docela mozem :)

pista -ten cierny absinth je najvacsia jeba...som to pil raz, ale citil som to naozaj vsade...ale fakt ze vsade...normalne kazda jedna moja mozgova bunka v tom momente, jak som to prehltol, zacala horiet a mravencit...a samozrejme vsetky ostatne bunky v tele tiez...ale fakt ze az v hlave som to citil, co sa mi este nestalo (a to som mal uz barsjake dedinske samohonky)

musim to vyskusat!
stroh je tiez pekelnik, ale prisiel mi na pitie prijemnejsi ako 70 % absinth.

no ked uz sme pri tych euforiach, tak u mna je klasika borovicka, ale spravna euforia prichadza s ludmi, nie s tym co pijem. aspon teda u mna.
Zaznamenané

o-yep sro
palii
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1608



« Odpoveď #1447 kedy: 20. September , 2008, 10:32:47 »


no ked uz sme pri tych euforiach, tak u mna je klasika borovicka, ale spravna euforia prichadza s ludmi, nie s tym co pijem. aspon teda u mna.
ti zavidim, este je to s tebou ok, este nejsi alkoholik  Bavím sa skvele
Zaznamenané
styrioci
inventár podniku
*******
Príspevkov: 11901



« Odpoveď #1448 kedy: 20. September , 2008, 10:39:37 »

no ked uz sme pri tych euforiach, tak u mna je klasika borovicka, ale spravna euforia prichadza s ludmi, nie s tym co pijem. aspon teda u mna.
jj pravdu mas.. inac domaca slivka 52-jka je tiez fajne pitivo :)
Zaznamenané
dusky
miestny štamgast
******
Príspevkov: 2219



WWW
« Odpoveď #1449 kedy: 20. September , 2008, 10:40:34 »

akce bororo je nedostizna........
Zaznamenané

pista58
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 6966



« Odpoveď #1450 kedy: 20. September , 2008, 10:53:20 »

ti zavidim, este je to s tebou ok, este nejsi alkoholik  Bavím sa skvele

no...ako sa to vezme. par ludi ma iny nazor  ha ha ha
Zaznamenané

o-yep sro
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1451 kedy: 20. September , 2008, 10:54:16 »

no...ako sa to vezme. par ludi ma iny nazor  ha ha ha

 Bavím sa skvele  Na zdravie!
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
killya182
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 483



WWW
« Odpoveď #1452 kedy: 20. September , 2008, 16:04:02 »

no ked uz sme pri tych euforiach, tak u mna je klasika borovicka, ale spravna euforia prichadza s ludmi, nie s tym co pijem. aspon teda u mna.

urcite to vyskusaj, stoji to za to Žmurk
ianc borovicku som pijaval aj ja, ked som este pijaval...co vecer, to flasa...a k tomu sprite Bavím sa skvele
ja som nic ine ani nemohol pijavat (tvrde), takze za par rokov mi to uz aj prestalo chutit...esteze je na svete kopec dalsich veci, z ktorych sa moze obcan slusne rozbit :)
Zaznamenané

Kto do teba kamenom, ty donho rockom.
http://www.mkmb.sk/thebagofbones/
_______________________________
http://www.mkmb.sk/cautejasomosud/ <-prosim ohodnotte moj profil, znamena pre mna vsetko na svete!!!
marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1453 kedy: 20. September , 2008, 17:30:24 »

ja neviem, z tvrdeho si  rad dam dobru whisky, ale je tak draha, ze na to kaslem, staci mi to pivko, alebo chutne vinko
Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
Inferno
Hosť
« Odpoveď #1454 kedy: 20. September , 2008, 21:50:42 »

najlepsi recept na svete: 0,7L vodky a za tym 2 pivka.....spokojnost
Zaznamenané
Strán: 1 ... 95 96 [97] 98 99 ... 230 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.041 sekund, 23 otázok.