Vitajte, Hosť. Prosím prihláste sa alebo sa zaregistrujte.
Nedostali ste váš aktivačný email?

Prihláste sa užívateľským menom, heslom a dåžkou sedenia
Novinky: Zaregistroval si sa, ale ten prekliaty mail nechodí a stále nechodí?

Skontroluj si SPAM.

(fakt, robíme, čo sa dá, ale gmail.com si nedá povedať)
27. September , 2024, 12:27:28
Strán: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 230 |   Dole
  Tlačiť  
Autor Téma: na pivo v BA!  (Prečítané 659051 krát)
0 užívateľov a 36 Hostí prehliada túto tému.
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1920 kedy: 23. December , 2009, 17:41:18 »

jasne, normalny maliar / natierac, len nerozumiem, preco sa tak uzko specializovali na kaviarne  :)

oni malovali kaviarne?  Bavím sa skvele
Zaznamenané

marrtin
miestny štamgast
******
Príspevkov: 1784


"There are no facts, only interpretations." F. N.


« Odpoveď #1921 kedy: 23. December , 2009, 17:41:39 »

oni malovali.. nekreslili  Bavím sa skvele
terminus technikus, v hovorovej reči je to skoro jedno  Žmurk
jasne, normalny maliar / natierac, len nerozumiem, preco sa tak uzko specializovali na kaviarne  :)
aby zastierali svoj alkoholizmus
« Posledná zmena: 23. December , 2009, 17:43:01 od marrtin » Zaznamenané

Les Paul + Marshall, čo iné?
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1922 kedy: 23. December , 2009, 17:43:21 »

nie nie v skutocnosti sa skryvali pred RKC  Bavím sa skvele videl si uz niekedy knaza v talari v kaviarni?
Zaznamenané

mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1923 kedy: 23. December , 2009, 17:43:52 »

to znelo velmi frigidne.. az budes mat frajera co bude vyzerat jak z casaku a bombulu bude mat jak ibby maiga, tak potom si spomen na 'ludske telo je uplne normalny objekt ako vsekto ostatne' to nakreslis tak akurat zopar palickovych postav roztrasenou rukou  Bavím sa skvele

jasne, ze je to uplne normalny objekt ... taky Progrocker dostane identicku erekciu pri pohlade na zenu, ako na Gibson, co je uplne obycajna vec  :)

(sorry Progi, padol si mi ako prvy pod ranu)
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
proghopik
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 4299


PATRÍM DO PIVNICE!


« Odpoveď #1924 kedy: 23. December , 2009, 17:44:22 »

jasne, ze je to uplne normalny objekt ... taky Progrocker dostane identicku erekciu pri pohlade na zenu, ako na Gibson, co je uplne obycajna vec  :)

(sorry Progi, padol si mi ako prvy pod ranu)

Pohoda. Ja ocenim krasu v akejkolvek forme.  Bavím sa skvele
Zaznamenané

kkoti môžu robiť technicky dobru hudbu ale nie pocitovo alebo nie su kok*ti lebo umenie ide cez pocity. Jedine ked môže kkt robit dobru hudbu je ked jukeboxuje teda hra do botky nacvičené cudzie veci
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1925 kedy: 23. December , 2009, 17:47:39 »

ach to si spomeniem na davne casy strednej skoly.. kedy sa spoluziacky pripravovali na VSVU, tak sa kreslilo odusu a padol som za obet prave ja  Bavím sa skvele ked som tam dosiel tak ten ujo co ich tam viedol ze: ooo lepsiu vzorku ste ani doviest nemohli (pri pojme vzorka sa mi cvrkol pytlik), priam aristokraticke crty (inymi slovami mam hranatu tvar, ked nakreslite stvorec so supim nosom na papier tak to som ja a ani ofinu mu nemusite davat)  Bavím sa skvele a akty mi robili dost problem.. ked si na to spomeniem tak asi aj spoluziackam kedze ani jedna sa na VSVU nedostala :D:D
Zaznamenané

bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #1926 kedy: 23. December , 2009, 17:49:10 »

to znelo velmi frigidne.. az budes mat frajera co bude vyzerat jak z casaku a bombulu bude mat jak ibby maiga, tak potom si spomen na 'ludske telo je uplne normalny objekt ako vsekto ostatne' to nakreslis tak akurat zopar palickovych postav roztrasenou rukou  Bavím sa skvele

teraz sa vo veľa veciach mýliš - nepriťahujú ma časopisové typy, a to, že sa dokážem pozerať na ľudské telo a kresliť ho, nesúvisí s túžbami, k nim je potrebné aj niečo iné... a už idem robiť, lebo to by som radšej fakt išla na to pivo ako tu o tomto debatovať...
Zaznamenané
kaolko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 16429


Saturday Night Bieber


« Odpoveď #1927 kedy: 23. December , 2009, 17:50:25 »

teraz sa vo veľa veciach mýliš - nepriťahujú ma časopisové typy, a to, že sa dokážem pozerať na ľudské telo a kresliť ho, nesúvisí s túžbami, k nim je potrebné aj niečo iné... a už idem robiť, lebo to by som radšej fakt išla na to pivo ako tu o tomto debatovať...

ja viem ja viem pouzil som ta len ako priklad kedze si tu jedina samicka :D .. a hej viem viem Marian Varga  Bavím sa skvele
« Posledná zmena: 23. December , 2009, 17:50:49 od kaolko » Zaznamenané

Branko
inventár podniku
*******
Príspevkov: 13057


Myšlienky tvoria veci!


« Odpoveď #1928 kedy: 23. December , 2009, 17:51:13 »

ja viem ja viem pouzil som ta len ako priklad kedze si tu jedina samicka :D .. a hej viem viem Marian Varga  Bavím sa skvele
Bavím sa skvele Bavím sa skvele Bavím sa skvele
Zaznamenané

bara
pravidelný návštevník
****
Príspevkov: 417



« Odpoveď #1929 kedy: 23. December , 2009, 17:51:56 »

ja viem ja viem pouzil som ta len ako priklad kedze si tu jedina samicka :D .. a hej viem viem Marian Varga  Bavím sa skvele

 Cmuk chlapci Cmuk chlapci Cmuk chlapci tak vidíš  :)
Zaznamenané
mn
inventár podniku
*******
Príspevkov: 3357



« Odpoveď #1930 kedy: 23. December , 2009, 18:09:47 »

ked si na to spomeniem tak asi aj spoluziackam kedze ani jedna sa na VSVU nedostala :

 ha ha ha
Zaznamenané

"Practice cures most tone issues" John Suhr
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1931 kedy: 08. Január , 2010, 19:44:16 »

kedy pojdeme na pivo ? kedysi sme 2 roky chodili kazdy mesiac a teraz sme uz 2 roky neboli  Smútim
Zaznamenané
Locksmith
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3186



« Odpoveď #1932 kedy: 08. Január , 2010, 19:46:47 »

odkedy to neorganizujem tak vam to veru nejde. dokonca sa roboli aj fotogalerie z kazdeho stretnutia. ej to boli casy.
Zaznamenané
Roberto
VIP
inventár podniku
*
Príspevkov: 3467



« Odpoveď #1933 kedy: 08. Január , 2010, 19:47:50 »

kedy pojdeme na pivo ? kedysi sme 2 roky chodili kazdy mesiac a teraz sme uz 2 roky neboli  Smútim
podme buducu stredu 13.1. na Rastislava. Tak ta ozeriem, ze Lucia vykaze a zas nebudes verit ze byvas za dverami s vasou menovkou. (plus Branislav prespi vymknuty v brane)  Na zdravie!
Zaznamenané

“Hot funk, cold punk, even if it's old junk, it's still rock and roll to me.” ~ Billy Joel

"Using a pedal for dirt with a great vintage Marshall is like driving a Ferrari with an automatic transmission. It's still a Ferrari but you can sure as have a lot more fun with a manual."
rastis
adminištrant
miestny štamgast
***
Príspevkov: 2309



« Odpoveď #1934 kedy: 08. Január , 2010, 19:49:59 »

jasan. pozyvam vas vsetkych na meninove pivo. takze zavazne - streda, 13.1 - 20.00 Si píš!!!

kto pride ?

JA.

este ?

samozrejme jedine fajciarsky podnik, to este do stredy vymyslime  Popiskujem si
Zaznamenané
Strán: 1 ... 127 128 [129] 130 131 ... 230 |   Hore
  Tlačiť  
 
Skočiť na:  

Stránka vytvorená za 0.088 sekund, 23 otázok.